Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apám eltiltott a kedvenc...

Apám eltiltott a kedvenc sorozatomtól, ezzel meg tönkretette a társas életem. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

A barátaim nagy része a sorozat rajongói csoportjából vannak, de már nem tárgyalhatom ki az évadnyitót. Apám szerint agresszívá tesz a kedvenc sorozatom.

Pedig a tévésorozatok nem tesznek agresszívá, én vagyok az ideges típus.

Amúgy Doctor Who rajongó vagyok.


2015. szept. 20. 07:26
1 2 3 4 5 6
 1/58 anonim ***** válasza:
81%
Ha neked ennyi a társasági élete, akkor apád jogosan tiltott el.
2015. szept. 20. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 A kérdező kommentje:
Amúgy is a sorozatfüggőség nem betegség, és teljesen veszélytelen. A drága apám meg demagóg, parancsolgat!
2015. szept. 20. 07:31
 3/58 A kérdező kommentje:
Azok az ismerőseim meg akik nem rajongók, hát azok meg nem valami intelligensek.
2015. szept. 20. 07:32
 4/58 anonim ***** válasza:
85%

Én is eltiltanálak, ha ennyire korlátolt vagy.

Egy dolog szeretni és nézni valamit, más pedig, ha csak ebből áll az életed. Ez utóbbi nem normális.

2015. szept. 20. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/58 A kérdező kommentje:

De nem bírom ki a sorozatom nélkül! Értitek?

Az apám meg mintha a középkorba lenne és eltiltana valamitől. Pedig kíváncsi vagyok az új részekre. De nem, a sors közbeszólt.

Csak rossz látni, hogy már mindenki látta.

2015. szept. 20. 07:37
 6/58 A kérdező kommentje:

És én maradtam ki belőle! Értitek, az én apám ilyen középkoriasan gondolkodik. Megmondta, hogy innentől csak azokkal beszélhettek akiket személyesen ismerek.

De azok is csak politizálni bírnak meg a kocsikról beszélni.

2015. szept. 20. 07:39
 7/58 A kérdező kommentje:
Olyan témákról beszélnek amihez nem tudok hozzászólni, de nem is érdekel. És az apám ide dobott azzal, hogy állítólag "jót akart".
2015. szept. 20. 07:42
 8/58 anonim ***** válasza:
74%
Jajn istenem de sok h#lye van..apukadnak tejesen jogos volt hogy eltiltott teged. Azok alapjan amiket leirtal gondolom hogy ha kijon az uj resz mas se erdekel csak hogy megnezd. Szerintem apukad szeretne ha mast is csinalnal....
2015. szept. 20. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/58 A kérdező kommentje:

Például? Én dolgozom otthon, vannak barátaim. De egész nyáron erre vártam, erre reggel hopp azzal fogad a konyhában, hogy előadást tart a sorozatfüggőség általa gondolt hátrányairól.

És megmondta, hogy innentől a korombeli korlátolt jobbikosokkal barátkozhatok! Akiknek rosszul vagyok a rasszista fröccsögésétől!

2015. szept. 20. 07:50
 10/58 anonim ***** válasza:
92%
Most komolyan azt állítod hogy apád parancsba adta: csak rasszista barátaid lehetnek? Amúgy meg elég gáz ha a "barátaiddal" csak egy filmsorozat a közös témátok.
2015. szept. 20. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!