Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apám eltiltott a kedvenc...

Apám eltiltott a kedvenc sorozatomtól, ezzel meg tönkretette a társas életem. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

A barátaim nagy része a sorozat rajongói csoportjából vannak, de már nem tárgyalhatom ki az évadnyitót. Apám szerint agresszívá tesz a kedvenc sorozatom.

Pedig a tévésorozatok nem tesznek agresszívá, én vagyok az ideges típus.

Amúgy Doctor Who rajongó vagyok.


2015. szept. 20. 07:26
1 2 3 4 5 6
 31/58 anonim ***** válasza:
14%
Utana neztem ennek a Doctor Who-nak,mert fogalmam se volt mi a fene az. Hat jo nagy fassszasag, igaza van apadnak. De szerintem menthetetlen vagy jo kis szobagyerek lehetsz, nulla elettel.
2015. szept. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/58 anonim ***** válasza:
90%

Imádom a Doctor Who-t, de ilyenről még nem hallottam...

Mégis miért nem tudod online megnézni? Úgy 6 éves koromban "tiltottak" utoljára filmet/sorozatot tőlem...

Marha jó sorozat, de ajánlom tényleg nyiss más dolgok felé, nem normális hogy csak ez érdekel....

2015. szept. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/58 anonim ***** válasza:
97%
Hát, akkor asszem az egyetlen megoldás... exterminate.
2015. szept. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/58 A kérdező kommentje:

"Utana neztem ennek a Doctor Who-nak,mert fogalmam se volt mi a fene az. Hat jo nagy fassszasag, igaza van apadnak. De szerintem menthetetlen vagy jo kis szobagyerek lehetsz, nulla elettel."


Akkor mi a fenét nézzek? Úgy öszintén? Ez az egyetlen normális sorozat amit kedvelek.

2015. szept. 20. 14:10
 35/58 anonim ***** válasza:
86%
Kérdező, te egyszerűen nem vagy normális...
2015. szept. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/58 anonim ***** válasza:
28%
Nem belollem kell kiindulni, de en kab. 1 orat nezem a tevet egy heten. Foleg, hogy a sorozatok nagyon sok idot elvesznek az embertol. Ezer mas elfoglaltsagot is lehet talalni, olvasni, beszelgetni, barmilyen hobbit lehet talalni.
2015. szept. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/58 anonim ***** válasza:
89%

"Most meg egy civilizált ember vagyok, egy vademberekkel teli sötét birodalomban."

Szerintem egy civilizált embernek nem hullik szét a világa egy rohadt sorozat hiánya miatt. Lehet azért lettél eltiltva mert más elfoglaltságod sincs. Próbáltál már mondjuk OLVASNI???? Ha már annyira nagyon civilizált vagy.

2015. szept. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/58 anonim ***** válasza:
21%

Nem értem, hogy a tévével van a bajotok? Én pl. onnan tanultam meg angolul.


Valamiért minden rossz, ami árammal működik. Ha egy órát nézem a tévét, vagy egy órát olvasok, ugyanúgy "elpazaroltam", és ezt úgy mondom, hogy biztos többet olvastam eddigi életemben, mint itt ti összeadva.

2015. szept. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/58 anonim válasza:
77%

"Apukád nem azt mondta, hogy rasszistákkal barátkozz, hanem hogy hús-vér emberekkel! A kettő csoport nem fedi le egymást."


A te válaszod nem vesszük figyelembe, mivel az interneten írtad, tehát nem vagy hús-vér ember.

2015. szept. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/58 anonim ***** válasza:
39%

De jó hogy mindenkit ismersz itt és tudod mennyit, és miket olvasott...

Szerintem tévézni és olvasni abszolút nem ugyanaz. Még ha elvileg ugyanaz a történet, az esetek többségében a könyv magasan veri a filmet. Persze ésszel használva a tévé is hasznos lehet, egy rosszul megválasztott könyv is lehet "időpocsékolás". Bár én személy szerint sohasem tekintem az olvasással eltöltött időt pazarlásnak.


Ellenben nem szívesen ülnék be valami szappanopera elé, de ez csak ízlés kérdése.

2015. szept. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!