Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apám eltiltott a kedvenc...

Apám eltiltott a kedvenc sorozatomtól, ezzel meg tönkretette a társas életem. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

A barátaim nagy része a sorozat rajongói csoportjából vannak, de már nem tárgyalhatom ki az évadnyitót. Apám szerint agresszívá tesz a kedvenc sorozatom.

Pedig a tévésorozatok nem tesznek agresszívá, én vagyok az ideges típus.

Amúgy Doctor Who rajongó vagyok.


2015. szept. 20. 07:26
1 2 3 4 5 6
 21/58 anonim ***** válasza:
94%
Ilyenkor szoktam elgondolkodni,kamu ez a kérdés,vagy tényleg vannak ennyire sötét emberek?
2015. szept. 20. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/58 anonim ***** válasza:
89%

Na ja, nézd online, vagy menj átba haverjaidhoz, aztán ott.


Kicsit túlzás, hogy apád eltilt, de az is, hogy ekörül forog az életed, s ekkora probléma, hogy kihagytál egy-egy részt.

2015. szept. 20. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/58 anonim ***** válasza:
47%

Pacsit, én is DW rajongó vagyok :D


Amúgy biztos tudnál találni valami módot, hogy megnézhesd, anélkül, hogy tudna róla.

Egyébként ez szerintem a legnagyobb baromság, hogy ilyen indokkal tilt el tőle. Én a legjobb barátaimat így ismertem meg. Persze azóta már személyesen is ismerjük egymást és sokkal több dologról beszélgetünk, mint a sorozatról, de így indultak. Szóval pont hogy az teszi tönkre a társas életedet, ha nem hagy interneten beszélgetni másokkal.

2015. szept. 20. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/58 anonim ***** válasza:
35%
az internet korában nem tilthat le semmiről. gondolom dolgozik is. mikor elmegy, letöltöd és megnézed ennyi. Amúgy meg ha engem elmerne tiltani valaki a sorozatoktól, valószínűleg a földel tenném egyenlővé. Az egyetlen dolog ami életben tart ebben a f0spermet világban.
2015. szept. 20. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/58 anonim ***** válasza:
62%

Apukád nem azt mondta, hogy rasszistákkal barátkozz, hanem hogy hús-vér emberekkel! A kettő csoport nem fedi le egymást.

Keress normális barátokat, akikkel például eljártok együtt moziba, színházba, sétálni, fagyizni, múzeumba, kirándulni, utaztok... Mit tudom én.

Könyveket ajánlotok egymásnak, és igen, sorozatokról is lehet beszélgetni, de a hangsúly az IS-en van!


Tessék normális, emberi életet élni, és ha már nem leszel függő, akkor nincs azzal semmi baj, ha sorozatot is nézel - minden más, normális dolog mellett, amit csinálsz.

2015. szept. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/58 anonim ***** válasza:
68%
És miről beszélgettek, amikor nem megy a sorozat??? Szánalmas életed van. Nem igaz, hogy más érdeklődési köröd nincs, és nem tudsz abból a körből embereket találni. Menj el sportolni. Levezeted a feszkót.
2015. szept. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/58 anonim ***** válasza:
11%
Ha csak rasszistákat ismersz...az miért baj?
2015. szept. 20. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/58 anonim ***** válasza:
14%
A mai fiatalságnak kényszermunkaterápiát irnák elő megszűnne minden gondjuk bajuk egy csapásra, kőbánya, fatelep, börtönhajcsárokkal, mindjáót nem lennének hipperaktivak, nem érdekelné őket a legujabb ajfon meg az idióta sorozatok napi 12 óra robot után
2015. szept. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/58 anonim ***** válasza:
98%

Bocs, de ha tudsz a neten szörfölni, és például ide írni, és itt ócsárolni az apádat, akkor mi is a gond?!

A jelek szerint szabadon netezhetsz, nem ellenőriz. Akkor a netet miért nem arra használod, hogy megnézd a kedvenc sorozatot akármelyik részét, ahelyett, hogy azt aláznád, aki felnevelt és ételt-fedelet-netet ad neked?

2015. szept. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/58 anonim ***** válasza:
84%

Nagyon sajnálak kérdező. Nem is értem miért olyan nagy baj ha valaki tartozni akar egy társaságba. Te esetedben egy olyan közösségbe akik szeretik a Doctor Who-t. Neked másabb az éredklődési köröd, téged nem érdekelnek a hétköznapi témák.

Én is ilyen vagyok, habár engem az iskolában szívattak mert én szeretek olvasni, jól tanultam, érdekelnek a tudományok, szeretem a csillagászatot. Nekem nem az volt a lényeg hogy húzzam a strigulákat hogy hány pasim volt, meg hogy minden hétvégén a diszkóban lógjak.

Mielőtt bárki is azt gondolná hogy nem voltak barátaim, de voltak csak kevés akik tényleg igazi barátok, a mai napig kapcsolatban vagyunk.

Szerintem ha nem megy a tanulás rovására akkor nyugodtan nézhetnéd a sorozatokat. Ebben a sorozatban pont nem az a lényeg hogy a főszereplő mindenkit halomra lő. Próbálj beszélni apukáddal, de ne legyél erőszakos. Legyél higgadt és tárgyilagos.

Ha viszont nincs más lehetőség nézd meg valamelyik barátodnál a sorozatot. Üdv

2015. szept. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!