Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apám eltiltott a kedvenc...

Apám eltiltott a kedvenc sorozatomtól, ezzel meg tönkretette a társas életem. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

A barátaim nagy része a sorozat rajongói csoportjából vannak, de már nem tárgyalhatom ki az évadnyitót. Apám szerint agresszívá tesz a kedvenc sorozatom.

Pedig a tévésorozatok nem tesznek agresszívá, én vagyok az ideges típus.

Amúgy Doctor Who rajongó vagyok.


2015. szept. 20. 07:26
1 2 3 4 5 6
 11/58 A kérdező kommentje:

Nem, azt mondta hogy csak olyan emberek lehetnek a BARÁTAIM akikkel személyesen is találkozom! A faluban az ilyenek azok akik csak a hülye politikáról kocsikról meg más baromságokról nyomják kifele a szót!

Hogy éljen a jobbik. Golyót minden arabba ilyesmi!

2015. szept. 20. 08:04
 12/58 A kérdező kommentje:
A sorozattal legalább része voltam valaminek. Most meg egy civilizált ember vagyok, egy vademberekkel teli sötét birodalomban.
2015. szept. 20. 08:08
 13/58 anonim ***** válasza:
43%
Ez valóban nem hangzik túl jól. Szerintem ő csak annyit lát az egészből hogy nem jársz társaságba- mert nyilván nem érti hogy az interneten is lehetsz közösségben. Amúgy nem hiszem hogy a filmtől eltiltás tönkretenné a társas életed.
2015. szept. 20. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/58 anonim ***** válasza:
81%
Hááát.... ez a "Most meg egy civilizált ember vagyok, egy vademberekkel teli sötét birodalomban." elég durva volt. Tényleg ennyire lenézel mindenkit magad körül? Nem létezik hogy mindenki ugyanolyan a környezetedben.
2015. szept. 20. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/58 A kérdező kommentje:
A másik véglet meg nem áll szóba velem, annyira nagymenő. A Doctor Who nézésével legalább tudtam valahova menekülni.
2015. szept. 20. 08:12
 16/58 anonim ***** válasza:
66%

Lehet nem neked való a film.


A sorozatfüggősëg nem játék!

Apudnak adok igazat.


Más baráatokra iis szükséged van!


Azt negértem hogy mennyiree fontos ez a sorozat, de hogy egész nyáron ezt várd és ne a nyarat élvezd?! Ez azér már túlzás!

2015. szept. 20. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/58 A kérdező kommentje:
Akkor mit csináljak? Már kitalálta hogy megyek almát szedni.
2015. szept. 20. 08:21
 18/58 anonim ***** válasza:
98%
Dehat mosy is itt vagy, online. Akkor hogyhogy nem nezed meg a sorozatot, nem ertem? Telefonon is meg lehet nezni. Rengeteg online sorozatnezo oldal van, tudsz angolul?
2015. szept. 20. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/58 anonim ***** válasza:
81%

Meg is talalam, ott az uj resz is:

[link]

2015. szept. 20. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/58 anonim ***** válasza:
90%
Nézd online mondjuk.
2015. szept. 20. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!