Jogos a felháborodásom?

Figyelt kérdés
Az egész ott ezdődött, hogy ha megkértem anyámat, hogy csukja be az ajtóm, akkor résnyire nyitva hagyta, pedig vagy húszszor látta, ahogy becsaptam az ajtót, miután ő nem vot rá képes. Apummal elváltak, ott is ő volt a hibás, de ez hosszú. Apummal csak hétvégente találkok. Ha anyám ki akar menni amnagyszülőkhöz, akkor meg se kérdez, hogy akkorra tervetem-e valamit. Nem képes akkor ébreszteni, amikor megbeszéltük, most is 15 percel késöbb ébresztett, már a buszmegállóba kéne sétalnom, amiikor jön, és elkezd jópofizni.

2015. szept. 28. 07:14
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
64%
10-es! 21 évesen képtelen vagy venni a boltban egy ébresztőórát? Gratulálok!
2015. szept. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

" a telefonos ébresztő egyáltalán nem megbízható"


milyen telefonnál? 5110?

2015. szept. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
30%

Nokia 6101, Samsung Galaxy Star, Samsung Galaxy Mini 2, Nokia Lumia 625, ezeket próbáltam, mindegyiknél isteni csoda volt ha néha ébresztett.

Nem veszek órát, mert nem fogok 6millió elemet vásárolgatni bele, ha anyámnak nem megerőltető kopogni hármat az ajtómon... Komolyan ekkora szívesség? o.O Néha én ébresztem őt, sose tört le tőle a kezem.

2015. szept. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Tudom hogy létezik telefon, és ébresztő is van rajta, de ahogy a 10-es is írta nem az a legjobb. 10-ből max. 1-szer ébreszt fel. Ébresztőórát meg nincs pénzem venni. Érdekes, hogy mult hét szerda óta vasárnapra le volt szervezve egy program, és ő mikor akar nagyszülőkhöz menni? És amúgy meg anyám nem dolgozik, a nap nagy részében itthon van, és facebook-on játszik. A gyermektartás is 20000 ft, és ebből (utána számoltam) max. havi 8000-t látok, ennek fele a havi zsebpénzem.
2015. szept. 28. 21:33
 15/23 anonim ***** válasza:
66%

Ha benneteket 10-ból 1x ébreszt a telefon, akkor rettentő bénán csináltok valamit.

Elemet is lusta vagy venni? Van ám 220-al működő ébresztő óra is. Csak a kifogást keresed. Ha már nem anyádnál élsz, akkor mindig el fogsz késni? Életképtelenek vagytok!

2015. szept. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
19%

# 15

Majd valamelyik szomszéd átkopok 6:30-kor:D

2015. szept. 29. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
51%

tegnap 22:00

Aztán hova dugom az áramos órát? A fenekembe? Vagy a szoba másik felébe, hogy felverjem az egész házat, mire kelek? Próbáltam, a többiek kérték hogy inkább ne, inkább anya kopog.

Amúgy már nem vele lakok, csak néha vagyok otthon, amúgy a barátommal lakok, itt három telefont állítunk be, az egyik csak csörög..

És nem hiszem hogy én vagyok a béna, tmobile-nál az ügyintézővel beszélgettünk, ő is panaszkodott hogy ez a baja, meg az anyukájának is, meg az ismerőseim nagy részének is. :)

2015. szept. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
18%
Az én telefonom állandóan ébreszt ha be van állítva, ti csak egyszerűen hülyék vagytok beállítani és ezért el is magyarázom hogyan kell okosteleofonon helyesen beállítani: meg kell adni az időpontot, ki kell jelölni melyik napokon ébresszen utána pedig ki kell pipálni hogy hetente ismételje.
2015. szept. 29. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim válasza:
48%

20000 forint gyerektartásból 8000-et LÁTSZ? És szerinted miből eszel, miből folyik a meleg víz, van fűtés, internet, ruha? Csak hogy néhány dolgot említsek, ami pénzből van... Egy sima ébresztőóra nem akkora befektetés, meg van olyan is, amit konnektorba kell dugni, elem se kell bele. Főleg mert mikor majd nagy leszel, egyedül laksz, akkor sem fog senki ébresztgetni reggelene (ezt üzenem a 10-esnek is). Annyira bírom, mikor ilyen öntudatos, élerképtelen kisfiúk/kislányok, akik otthon ülnek anya szoknyája szélén egy szál gond nélkül, itt osztják az észt, hogy milyen nehéz felnőttnek lenni, anyám mekkora szemét, stb. Nőljetek fel, becsüljétek meg anyukátokat, hogy ennyi mindent megtesz nektek, mert előbb-utóbb önállósodni kell, és akkor majd legörbül a szátok.

Kérdező, neked meg ha annyira nagyon rossz anyukáddal, miért nem költözöl apudhoz? Vele biztos sokkal jobb lenne! Ja, hogy annyira azért nem ugrált, hogy nevelhessen, könnyebb kifizetni a gyerektartást és csak akkor foglalkozik veled, mikor kedve van? Örülj inkább, hogy ilyen anyukád van, szeret téged, normálisan viselkedik veled, és így gondoskodik rólad.

2015. szept. 30. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
És nem hiszem hogy én vagyok a béna - én meg tudom, hogy te vagy a béna, a témobilos is, meg a kedves anyukája is. Egyszerűen túlnőtt rajtatok a technika, az okostelefonhoz kéne okos felhasználó is. Nekem mindig mindegyik telefonom ébresztett 1998 óta. Úgyhogy igenis veletek van a baj. A hálózatról használható órát meg dugd oda, ahova gondolod. Ez már az életképtelenség teteje.
2015. szept. 30. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!