Jogos a felháborodásom?

Figyelt kérdés
Az egész ott ezdődött, hogy ha megkértem anyámat, hogy csukja be az ajtóm, akkor résnyire nyitva hagyta, pedig vagy húszszor látta, ahogy becsaptam az ajtót, miután ő nem vot rá képes. Apummal elváltak, ott is ő volt a hibás, de ez hosszú. Apummal csak hétvégente találkok. Ha anyám ki akar menni amnagyszülőkhöz, akkor meg se kérdez, hogy akkorra tervetem-e valamit. Nem képes akkor ébreszteni, amikor megbeszéltük, most is 15 percel késöbb ébresztett, már a buszmegállóba kéne sétalnom, amiikor jön, és elkezd jópofizni.

2015. szept. 28. 07:14
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
21 évesen azért meg tudom érinteni a kijelzőt 3 helyen -.-" De biztos lassan 10 éve rosszul csinálom az ébresztő beállítását.
2015. szept. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Nagyon úgy néz ki kedves utolsó:D
2015. szept. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
az első mobilom óta, tehát 98 óta a mobil ébresztőjére kelek minden egyes reggel, érdekes, eddig még mindig ébresztett... sőt most már vannak olyan ügyes alkalmazások, amik a mozgásból és hangokból következtetnek rá, hogy milyen alvási fázisban vagyok és nem mély alvásnál ébresztenek, így aztán garantált, hogy frissen kelek...
2015. szept. 30. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!