Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anya nem szeretné, ha kollégis...

Anya nem szeretné, ha kollégista lennék, hogyan győzzem meg?

Figyelt kérdés
szóval most vagyok 9-es, eddig bejárós voltam, viszont minden reggel rosszul vagyok a buszon (hányinger és egyebek). Már év elején is koleszos szerettem volna lenni, csak nem mertem szólni anyának, hogy szeretnék beköltözni, mert most amint megemlítettem neki, veszekedett velem, és azt mondta nem bízik bennem, hogy tanulnék ott is rendesen. Nos a jegyeim átlagosak, a legrosszabb az hármas, de félévre próbálom kijavítani őket. (anyával ketten élünk, ha ez számít valamit) Nagyon szeretnék kolis lenni, napi 2 és fél órát buszozok összesen plusz még fél óra séta, és a suliban egész nap fáradt vagyok, mire hazaérek addigra meg megint alig van energiám tanulni. A válaszokat előre is köszönöm. 14/L

2015. nov. 24. 19:02
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Nézd, az biztos, hogy jelenlegi helyzet így nem maradhat. Naponta lejárni, órákat utazni az egy kisgyerek számára nagyon megterhelő (még számomra is, aki felnőttként csinálom ugyanezt). Ez mellett nagyon nehéz iskolában is teljesíteni. Ezt kéne valahogy az anyukádnak megmagyarázni.


Bár az igaz, hogy a kollégium szerintem sem a legjobb megoldás, mert ott nagy a valószínűsége, hogy nem tanulnál úgy, mintha lenne külön szobád, ahol egyedül lehetsz. Én is azt mondanám, hogy a legjobb az iskolaváltás lenne, de ha azt mondod, hogy ez volt az álmod, akkor mindegy... Milyen iskola ez, hogy ilyen különleges és a szülőhelyeden nincs?

2015. nov. 25. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!