Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy mondjam el otthon?...

Hogy mondjam el otthon? Szülők, ti mit reagálnátok?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok. Megismertem egy pasit, és elhívott "randizni". Nagyon nagyon bejön, mind külsőre, mind belsőre. Viszont van egy "kis" probléma : 11 évvel idősebb nálam. Ha úgy nézzük, ez nekem nem is lenne akkora probléma, viszont a szüleim reakciójától nagyon tartok.

(Az igazsághoz hozzátartozik, 1 hónapja lett vége egy kapcsolatomnak, ami 3 hónapig tartott. Pontosan ugyanígy, 29 éves volt a pasi. Végig elhallgattam a családom elől, nem tudtam, hogy mondjam el...)

Nem szeretnék megint össze-vissza hazudozni, de nem tudom, hogy adagoljam ezt be nekik. Szülők, ti mit szólnátok?

18L


2015. nov. 29. 01:14
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
15%
Te mit tudsz a pasiról?Csak annyit, hogy jó vele lenni?Aki 29 éves, van előélete és tapasztalata a nők körében.Biztos jobb ilyennel randizni.De ott a de...Miert nem kellett eddig egy hölgynek sem?Te nem tetted fel ezt a kérdést?Tanulmányok miatt? Vagy nem köti le magát?Vagy kibírhatatlan a természete?Jobb lenne ha te is elemezgetnéd a barátodat.Ezt az előéletét az ő barátai, szülei,rokonai, kollégái, lakótársai tudják a legjobban.Egyébként fussatok össze a szüleiddel "véletlenül" az utcán, amikor postára megy, bevásárol vagy hazamegy munkából anyukád, apukád.Ott nem cirkuszolnak nyilvános helyen.Azt bizzátok a szülőkre, hogy meg szeretnék-e hívni magukhoz őt is?
2015. nov. 29. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:

Azt a dolgot apukámról, csak feltételes módban írtam, nyilván félt (egyetlen lányuk vagyok:)) és szeretné ha normális srác lenne mellettem, lehet kicsit túlzásba esik a keresztkérdéseivel néha, de szerintem ezzel még nincs gond, ha látja, hogy normális a srác, akkor ő is jófej utána :) Nem úgy kell elképzelni, hogy minden srác egy kiképzésen vesz részt, mielőtt velem járhatna :D


Mit tudok róla, 29 éves, személyi edző (ebből nyilván kiderül, hogy nem elhanyagolható külsejű..) Beszélgettünk egyébként erről, mármint hogy ki miért nem találja az igazit, Ő ezt azzal magyarázta, hogy miután sorba értek véget a hosszabbtávú kapcsolatai, (a nő már gyereket akart, nem ment az együttélés, hasonló indokok) és az sem hozta meg neki a szerencsét, hogy nem kereste, hagyta hogy "magától jöjjön"

Elkezdett randizgatni, voltak cifra élményei, meg minden. Mondjuk az igazsághoz hozzátartozik, hogy engem nem így ismert meg (mi tök véletlenül talákoztunk), szóval én bízom benne, hogy előnyömre válhat, hogy engem "nem keresett,csak jöttem magamtól" :)

2015. nov. 29. 08:43
 13/25 anonim ***** válasza:
15%

"a nő már gyereket akart, nem ment az együttélés, hasonló indokok"


Tehát a korához képest gyerekes, elköteleződésre képtelen, laza kigyúrt macsó csávó... az apák álma, de komolyan! :D


Miért nem mondasz annyit otthon, hogy "apa, anya, megismertem valakit, randizgatunk, de még semmi komoly, ezért nem hoznám haza"?


Egy felnőtt gyerektől nem várható el (és nem várom el), hogy minden aktuális kapcsolatocskát hazacipeljen. Majd, ha tartósnak bizonyul, és ez nem 3 hónap, akkor érdemes ismét elővenni a kérdést.

Szülőként nekem annyi elég, hogy jól érzi magát, VIGYÁZ magára

2015. nov. 29. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
37%

te kis naiv, kifogtal egy 29 eves gyereket...

az meg a masik teny hogy ertelmes ferfi nem gyerekkel randizgat.

2015. nov. 29. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Attól, hogy valaki 24-5 évesen (mert ahogy írtam, korábbi kapcsolatairól van szó) még nem akarja elkötelezni magát, gyereket, házasságot, attól szerintem nem lesz gyerekes.
2015. nov. 29. 09:29
 16/25 anonim ***** válasza:
36%
13-sal mindenben egyetértek, plusz javaslom, hogy te is inkább egy laza kapcsolatnak vedd. "Arra" jó egy ilyen pasi, amíg nem akad más, de az esküvői harangok zúgását felejtsd el. Tudom, hogy ez bunkón hangzik, de fiús anya lévén, akinek van jópár pasi haverja (csak haverok:-)), tudom, hogy kategorizálják ők a lányokat, mi is nyugodtan szemlélhetjük így a dolgokat.:-)
2015. nov. 29. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
51%

"Attól, hogy valaki 24-5 évesen... még nem lesz gyerekes"


Attól lesz az, hogy még 29 évesen is itt tart.


Ne legyél már ennyire naiv! Hallgass a tapasztaltabbakra!


Egy 29 éves kizárólag EGY okból keresi 18 évesek (vagy rosszabb esetben fiatalabbak) között a "szerelmet", mert az ilyen fiatalok még nem akarnak családot, nincsenek komoly elvárásaik, könnyen lenyűgözhetőek.


Ez persze egészen addig nem probléma, amíg a másik is tisztában van vele (általában minél fiatalabb, annál inkább NINCS tisztában vele, annál könnyebben sérül), és csak egy laza kapcsolatként tekint mindkét fél az egészre.

Laza kapcsolaton pedig NINCS mit bemutatni a családnak.


100-ból 1 esetben lesz egy ilyen kapcsolatból komoly, tartós, "jövőképpel rendelkező" kapcsolat.

2015. nov. 29. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
65%

Íme a példa,hogy a kor csak egy szám.


29 éves,azért nem keresi a vele hasonló korúak társaságát,mert ő még nem tart ott.


Amúgy még a 29 nem olyan "öreg",tehát igazából még ő sincs az "elköteleződés korban".

Ez inkább olyan 35 felett szokott kialakulni.

Nagyon sok 35 alatti pasinak nincs gyereke,és nem is tervez hosszútávra,szóval annyira nem nagy dolog.


Amúgy ehhez nem kellene 18 évesekkel járnia,mert kereshetne 20-28 közöttit is,mert azok sem akarnak még elköteleződni.


Amúgy meg,ha sportol az ember letagadhat pár évet.

Nem kell egyből a korára kitérni.

Lehet 25nek fogják nézni a szüleid:)


De arra is számítanod kell,hogy lehet 35 évesen is ilyen lesz,vagy lehet soha nem akar majd gyereket.


Mondjuk neked ezen még nem kell gondolkodni,csak élvezd az életet.

2015. nov. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:

Az való igaz, hogy nem látszik rajta a kora. (nem mintha öreg lenne, csak na)

Én is olyan 24-25nek néztem elsőre :)

2015. nov. 29. 09:59
 20/25 anonim ***** válasza:
93%
Próbáld meg hazavinni! Fix, hogy nem fog élni a lehetőséggel.
2015. nov. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!