Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy mondjam el otthon?...

Hogy mondjam el otthon? Szülők, ti mit reagálnátok?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok. Megismertem egy pasit, és elhívott "randizni". Nagyon nagyon bejön, mind külsőre, mind belsőre. Viszont van egy "kis" probléma : 11 évvel idősebb nálam. Ha úgy nézzük, ez nekem nem is lenne akkora probléma, viszont a szüleim reakciójától nagyon tartok.

(Az igazsághoz hozzátartozik, 1 hónapja lett vége egy kapcsolatomnak, ami 3 hónapig tartott. Pontosan ugyanígy, 29 éves volt a pasi. Végig elhallgattam a családom elől, nem tudtam, hogy mondjam el...)

Nem szeretnék megint össze-vissza hazudozni, de nem tudom, hogy adagoljam ezt be nekik. Szülők, ti mit szólnátok?

18L


2015. nov. 29. 01:14
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

Nem gondoltam még erre, és nem is tervezem egyelőre hazavinni.

De főleg anyukámmal olyan a kapcsolatom, hogy mindent megbeszélünk, elmondom neki az ilyen fiúdolgokat (kivéve az exemet, meg is bántam hogy az így alakult), plusz azért szerintem lassan feltűnő lehet neki, hogy fél éve nincs körülöttem senki. (Júniusban szakítottunk a 2. barátommal, és ugye otthon úgy tudják, azóta egyedül vagyok.)

Valamiért úgy érzem, jobb lenne ha erről a pasiról tudna :)

2015. nov. 29. 10:09
 22/25 anonim ***** válasza:
50%

Ha én szülő lennék,jobban örülnék,ha a lányom egy idősebb pasival lenne,mint egy kis tinivel.


Jó,most ez a pasi nem az érettség mintaképet,de legalább van egy állása.


Ez nem olyan nagy korkülönbség.

18 évesen meg neked amúgy sem azon kell gondolkodni,hogy ki vesz majd feleségül.


Csak ezt tudd mindig,és ne lepődj meg,ha egyszer "lekoppint".

2015. nov. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
34%
én őszintén szólva ebben nem látok olyan nagy kivetnivalót. nem 39 éves, hanem 29. a legtöbb férfi ilyen korban még közel sincs ahhoz, hogy családot alapítson. Megjegyzem, a nők többsége sem!
2015. nov. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

"Jó,most ez a pasi nem az érettség mintaképet,de legalább van egy állása."


Még jóhogy van, ennyi idősen... Azért ez fura, hogy az számít neked, hogy a lányod barátjának van pénze :D

2015. nov. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

"Azért ez fura, hogy az számít neked, hogy a lányod barátjának van pénze :D

"


Ha besikerül egy gyerek(ugye védekezés mellett is megtörténhet),akkor egy 29 éves állással rendelkező máshogy fogja kezelni a dolgot,mint egy tini,akinek semmi pénze nincs.


Én nem vagyok szülő,csak beleképzelem magam egy tinilány szüleinek helyzetébe,akiknek gondolom az az egyik legnagyobb félelmük,hogy a lányuk terhes lesz.

2015. nov. 30. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!