Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Kitartott lány kérdés. A...

Kitartott lány kérdés. A szülők belenyugszanak ebbe valaha? Hogy lehet javítani a rossz kapcsolaton a családdal?

Figyelt kérdés
2015. nov. 29. 12:29
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

#13, tudod, van akinek nem budos a fizikai munka. vagy ugy a munka csak onmagaban.

2 ev epitkezesben, napi 10 ora, meg vasarnap is, es 20 evesen a sajat lakasomba koltoztem.

a szomszedaim meg anglia-nemet-svajc-dania - ban dolgoztak mezogazdasagban, csak nyaron, 3-4 szezon alatt osszeszedtek egy lakas vagy komolyabb kocsira valot.

nincs lehetetlen, csak akarat es lehetosegek kihasznalasa kerdese... es meg bufeszakos egyetem se kell hozza.

2015. nov. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

#17

raktározásnál 70.000es prémium? aligha hiszem

2016. febr. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

31 éves anyaként és nőként azt mondom, nincs azzal semmi baj, ha egy férfi tart el egy nőt.Miért?Bírom ezt a sok erkölcsös, prűd embert, aki minden szemrebbenés nélkül nem éppen szép jelzőkkel illet nőket.

Nincs abban semmi rossz és elítélendő, mondom ezt úgy, hogy dolgozom, és imádom a munkám.

De bizony 20-22 évesen én sem a munka hőse voltam...

2016. febr. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!