Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Kitartott lány kérdés. A...

Kitartott lány kérdés. A szülők belenyugszanak ebbe valaha? Hogy lehet javítani a rossz kapcsolaton a családdal?

Figyelt kérdés
2015. nov. 29. 12:29
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
90%
Utolsó, van aki olyan hivatásnak szenteli az életét, amiből 25 éves korára nem szed össze egy lakásra valót, lásd orvosok. Akkor ők és társaik nem értelmesek? Ne haragudj, de az ilyen ostoba válaszoktól kinyílik a bicska a zsebemben.
2015. nov. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
15%
Nem, de akkor fogja be a száját , hogy milyen szarul van fizetve és ne magyarázzon arra akinek ennyi évesen többmindene van, amit ő még csak akkor kezd el összerakni ;) nekem meg azoktól az életképtelenektől nyílik ki a bicska akik csak magyaráznak meg tippelgetnek miből van ennyi évesen valakinek vagyona és fröcsögnek csak mert ő számukra erkölcsösen ez lehetetlen ;)
2015. nov. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
75%
12: csak hogy tanuljunk tőled: miből sikerült összeszednek ennyi pénzt?
2015. nov. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
91%
Kérlek szépen 18 évesen elmentem dolgozni egy dorgéria raktárba 8 órában havi 150-ért ebből 100at tartottam meg a többi ment haza miközben esti suliban részt vettem egy 2 éves szakmai képzésben . 20 évesen a raktári munka mellett( mivel kezdőtőke kellett) elkezdtem a szakmámban is építeni a karriert. Mivel olyan típus vagyok, hogy megvisel a várakozás ezért elmentem alkalmazottnak inkább abban is mondván ráérek még a magam főnöke lenni így dolgoztam 2 helyen egy jó darabig. Mivel szakmát azért tanultam , mert azt szerettem volna így azt az utat építgettem, aminek meglett az eredménye , mert a céltudatosságnak és a legfontosabbnak a tökéletességre való törekvésnek plusz a beszariság mellőzésének az lett az eredménye, hogy elhagyhattam a raktári munkát, mert bár alkalmazottként, de főnök lettem így is és nem épp a létra alsó fokain mert jobban legláttam és összeszervezten dolgokat mint a 20 éve dolgozó emberek... 22 voltam mikor elköltöztem otthonról albérletbe , mert így is simán eltettem minimum fél millát havonta .. az életben nem mondták meg rólam hogy csak annyi vagyok...és mindezt "lányként" mindenféle erkölcstelen dolog mellőzésével...nos így is lehet fiatalon valamire vinni és akkor sem zuhannék meg ha megszűnne a hely vagy kiraknának aminek vajmi kevés esélye van , de ha mégis akkor is kiépítettem a saját köröm amiből simán megélek... fél éve éppíttetem meg a házat.
2015. nov. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Melyik drogéria volt ez havi 150-ért?
2015. nov. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
51%

Én vagyok a lány, 21 éves vagyok.

3 éve áll fenn ez a helyzet, szóval nem az van, hogy 2 hónapig hülyít, aztán viszlát. Időközben lett saját lakásom, ami nem éppen egy panel és egy autóm is. Van félretett pénzem, így nem okozna gondot az egyedüllét sem.

A vásárláson, éttermezésen, wellnessezésen, barátnőzéseken kívül egyetemre járok, tanulok és arra törekszem, hogy ne legyen szükségem másokra egész életemben azért, hogy ezen az életszínvonalon tudjak élni.


Egy férfinek a qrvája.

2015. nov. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
89%
Nem sűrün írhatnám le , de nézz szét és nyugodtan kérdezd körbe...135 a bruttója plusz a prémium...minél jobb a teljesítmény annál többet kapsz prémiumot..nekem 70 alatt nem volt a jutalmam soha...de mentem is érte. Üllőn van jelenleg.
2015. nov. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
55%

"arra törekszem, hogy ne legyen szükségem másokra egész életemben azért, hogy ezen az életszínvonalon tudjak élni."

Ha-ha...

2015. nov. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Én nem tudnék belenyugodni, ha a gyermekem meg sem PRÓBÁLNA a saját lábára állni, hanem keresne magának valakit, amint elköltözik otthonról és kitartatná magát. Szerintem ez szánalmas.


Más az, ha hosszú kapcsolatban az egyik fél tovább szeretne tanulni és a másik átvállalja addig az anyagi terheket, de az, hogy az első pillanattól fogva egy félig idegen tartja ki, nekem egy kicsit sok...

2015. nov. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
59%
Utolsó a 18as pont kiidézte a lényeget.
2015. nov. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!