Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szüleim elvették a pénztárcá...

A szüleim elvették a pénztárcámat, amiben minden iratom benne volt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A gondom az,hogy 23 éves vagyok,kapnak rám ellátást magasabb összegű családi pótlékot rehabilitációs ellátást,ami bár nem hivatalosan van,mert kicsikori betegségem van. Amit rám kapnak azt ők kezelik 1 éve elköltöztem,de se veled se nélküled kapcsolatom van a páromat ők egyáltalán nem szeretik de nem ez a lényeg. Nincs jövedelmem mert a pénzt ők kezelik és ha én kérekis belőle vitával adnak vagy nemis adnak. Eddig soha nem kaptam tőlük belőle max ruhát vettek ezt azt. Aztán most hazajöttem és a pénztárcámat ugymondd anyukám kivette a táskámból és azt mondja,hogy én elhagytam. Menni szeretnék dolgozni,hogy legyen jövedelmem és normális életet élni,de nem engedik azt mondják menjek 4-6 órába mert akkor ellátást elveszik amit ismétlek ők kapnak. És megmondtam anyunak,hogy elfogok menni innen és hogy dolgozni fogok mire hazajöttem eltűnt a pénztárcám amiben utazási kártyám mindenem benne volt és letagadja hogy nála nincs. Tanfolyamokra küldenének ami 4-6 óra de dolgozni apszurd nem engednek. Semmim nincs mert minden iratom a tárcámban van bizonyitani sajnos nem tudom,hogy nála van ezértis kérnék tőletek tanácsot hogy mit tegyek mi a teendő ilyenkor segitsetek!

2015. dec. 1. 19:11
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

Most megsirattál... :'(

Sokunk vehetne példát rólad!!!

És nagyon örülök, hogy sikerült a tárcádat is visszakerült.


Minden jót kívánok, és nagyon sok erőt a továbbiakban!

2015. dec. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm és aztis,hogy segitettek és ezt a sok kommentet! :)
2015. dec. 2. 16:59
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!