Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Óriási butaságot csináltam,...

Óriási butaságot csináltam, hogy mondjam el otthon?

Figyelt kérdés

Iszonyatosan szégyellem ezt az egészet, de nem tudom, már kihez forduljak...

Szóval, a sztori a következő, a keresztanyum Indiában él, és már nyáron meg volt vele beszélve, hogy november közepe fele kimegyek hozzá, egy barátnőmmel egy hétre. Ez meg is történt, egy hete jöttünk haza, viszont... Az utazás előtt kb 2-2,5 héttel neten megismerkedtem egy félig indiai-félig török pasival. Idősebb nálam (25 éves), modellkedik, tök véletlenül találtam rá, Instagramon belájkoltam egy képét, ő pedig, mivel az fb adatlapom ki van írva, ott rámírt, és elkezdtünk beszélgetni. Elég jóba lettünk, a vége fele már flörtöltünk, meg elég pikáns üziket váltottunk, és ugye én mondtam neki hogy megyek Indiába. Ő teljesen megörült, és mondta hogy mindenképpen találkozzunk. (ugyanabban a városban lakik, ahol a keresztanyum). Én belementem, gondoltam nem lehet baj, ott pedig egyik este elmentem a barátnőmmel arra a helyre, ahol megbeszéltük a talit. Ott is volt, pár haverjával. Baromi jól elvoltunk, konkrétan izzot közöttünk a levegő, és (innentől jön az a rész, hogy nagyon buta voltam, ns kövezzetek meg, könyörgöm) megkérdezte, hogy nem akarok-e kicsit kettesbe lenni? Én úgy éreztem, már hulla szerelmes vagyok, ittam minden szavát és fejvesztve mentem utána. Az a hely, ahol "kettesben akart lenni", egyébként a lakása volt, de még itt sem kapcsoltam, sőt, akkor sem, mikorodaérve kb azonnal elkezdett vetkőzni, meg vetkőztetni. Nem érdekelt, vagyis nem vettem a jeleket, ott állt előttem az álompasi, a kreol bőrével, a gyönyörű mosolyával, a 10/10-es testével...csak ott esett le a dolog, amikor a vártnál erőszakosabban nyúlt hozzám. Tudom, hogy ezek nagy szavak, de tényleg az a szitu volt, hogy esélyem se volt, holott nem úgy indultam neki az egésznek, hogy még ma lefekszem vele. Pedig pont ez történt, (vagyis inkább, lefektetett, talán egy "picivel" jobban akarta mint én) ráadásul bármiféle odafigyelés, gyengédség, a legrosszabb viszont hogy védekezés nélkül. Az egyetlen, rohadt szerencsém az volt, hogy nem lakott messze a helytől, ahol találkoztunk, oda visszataláltam, és még ott találtam a barátnőmet...

A keresztanyumnak elmondtam mindent, még ott, a hét folyamán elvitt a saját orvosához, amikor hazajöttem, itthon is elmentem, szerencsére megúsztam bármi baj nélkül... De azóta nem bírok élni.

Nem alszom, mióta hazajöttünk, ahogy becsukom a szemem, azt a helyzetet látom magam előtt, már anyu is észrevette hogy valami nem ok, tudom hogy tudnia KELL erről, de nem tudom hogy mondjam el neki, borzalmasan kétségbe vagyok esve..

Lehet kimoderálnak emiatt de tényleg nem tudom már, hova forduljak..

17L


2015. dec. 8. 22:16
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
54%
Jééézus ekkora kamut! ="D Nehogy bevegyétek már.
2015. dec. 9. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
11%
Mond el anyukádnak. Megdicsérni nem fog, de túl leszel rajta. Utána meg el kell menni orvoshoz, hogy vizsgáljanak meg, nem e összeszedtél valamit. Legközelebb meg légy óvatosabb.
2015. dec. 9. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
24%
Ha nem kamu, akkor orulj, hogy nem az Indiaban gyakori csoportos eroszak aldozata lettel.
2015. dec. 9. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
47%
Nem esett le neki, hogy miért vetkőzteti a hapsi???? Na ne....
2015. dec. 9. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
37%
Be ne nyaljátok már!!! KAMU KÉRDÉS !
2015. dec. 9. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
29%

bírom ezeket a fröcsögő válaszokat,miszerint kamu.

mègis honnan tudjátok? nyilván nem hètköznapi törtènet,de azèrt mert veletek nem esett meg ilyen,mèg lehet igaz..

nekem is volt kèrdèsem,ami 100%-ig megtörtènt,mègis töröltettèk

.hát jól esett,hogy egy anonim fórumom sem tudok segítsèget kèrni.


naponta 370000 ezer látogató van ezen az oldalon.honnan veszitek,hogy ugyanaz a lány szórakozna mindig?

baromi unalmas már minden kèrdèsnèl ezt látni.


kèrdező,amennyiben ez igaz,mèg koránt sem biztos,hogy nem lettèl terhes,vagy nemi beteg. szóval mèg ne dőlj hátra nyugodtan, hogy nem lett baj.

mostantól mindig legyen nálad óvszer.de lehetőleg tanultál belőle,ès legközelebb nem leszel ilyen naiv! egy fèrfi se azèrt hív fel a lakására,hogy megmutassa a halait,meg beszèlgessetek.

főleg ha előtte pikáns üzeneteket váltottatok.

szóval legkozelebb lègy elővigyázatos.

2015. dec. 9. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
30%
16-os, elmész te a @omba.... Nyilvánvalóan kamu, ha ennyi eszed sincs, hogy észrevedd nem tudok mit tenni...
2015. dec. 9. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
31%

És ki a fenét érdekel, hogy kamu vagy sem agytrösztök?

Ez egy kérdezős-válasz oldal könyörgöm, ide tényleg csak begyepesedett unatkozó hormontúltengéses anyukák meg tinik járnak? Hát kik vagytok ti, hogy eldöntsétek mi kamu meg mi nem?

Nem esett le hogy az egyetlen feladatotok hogy a kérdésre válaszoljatok? Vagy diplomával már nem megy az értelmezés?

Mi van ha valakivel megtörténik ilyen és itt válaszokat olvashat anélkül kérdeznie kell?

Hányszor volt olyan beírtam a googlébe valamit és kidobott innen egy csomó választ...jaaa ez már lehetetlen..

Szar lehet nektek az élet...

2015. dec. 9. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
7%
Vissza kellene menned a pacákhoz. Tudod, kutyaharapást szőrével. Gondolom, a pénz nem akadály...
2015. dec. 9. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
4%
Nekem úgy tűnik, hogy nem teljesen akartad te ezt az aktust. Még ha fizikailag nem is kényszerített, erősen olyan helyzetbe kerültél, ahonnan nem nagyon van lehetőség menekülni. Szerintem keress fel pszichológust.
2015. dec. 9. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!