Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám miért csinálja ezt?...

Anyám miért csinálja ezt? Kiváncsi lennék mások véleményére, mert párom szerint riválisnak tart de nekem ez rosszul esik

Figyelt kérdés

Gyerekekben egyáltalán nem segít ,sőt mikor panaszkodok hogy erre nem volt időm stb akkor 1 megkönyebülést látok rajta hogy igen ez az !! megmondta ő se orvoshoz se sehova nem köteles segiteni kisérgetni csak vasárnap menjünk hozzá és kész csak akkor is pár órára visel el minket

Ha átugrunk párommal a boltba és ott hagyjuk az alvó gyereket akkor is ahogy belépünk ránk támad orditva ez volt az első utolsó nekem ba...tátok ?? Párom mindenbe segít ami fáj neki mert mondta hogy neki nem volt segítsége anno és szenvedjek meg énis ....ha veszek valamit vagy kapok páromtól cipőt sapkát vagy apróságot akkor elkezd dü rohamai lenni fintorog csapkod ,hogy nem hogy gyüjtenénk félre raknánk ,közlöm még mi szoktuk támogatni anyagilag,ja és persze következő nap már ha kell az utolsóból megveszi magánaugyanazokat a dolgokat mint ruházat mind müszaki cikk

Nagyon fájó ha belépek hozzá méreget düh kitörésre áll mindig álmos fáradt depis ,mi meg 3 gyerköccel is pörgünk tel vagyunk élet kedvel ,megpróbáltuk többször elhivni séta stb stb nem tud kizökenni a bebújok a szobába szomorkodok dologból....párja életvidám ő is mindent megtesz hogy ne legyen ilyen rossz kedvű ,de nem tudunk rá hatni

nem értem mért ilyen negatív


2015. dec. 9. 07:51
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Ha 14-15 órát alszik, akkor valami betegségre, mentális problémára utalhat.

Az sem tesz neki jót, hogy nem dolgozhat. És hiába ilyen kedves a párja, ez nem normális, hogy nem engedi. Talán pont a párja tette ilyenné. Neki egy gyenge ember jó, akit kényeztethet, mint egy gyereket. Van erre valami "szakszó" is, de nem tudom, mi az. Ez is egy betegség.


Nyilván most már kényelmes neki otthon lenni, hiszen aki elszokott a rendszeres kontaktustól, az nagyon nehezen mozdul ki, emberek közé, pláne dolgozni. De szerintem ez lehet az oka. Attól ilyen.

Most képzeld el, hogy neked egyedül kéne szinte egész nap egy lakásban ülnöd. Te is megbolondulnál szerintem.

2015. dec. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Mikor dolgozott a munka helyen nevetgélt ő volt a munka hely bohoca mikor haza ért maga a pokolt csinálta mindenkivel , a barát nőjeivel normális akik pedáloznak mi és párjával ilyen sajnos
2015. dec. 9. 11:34
 13/20 anonim ***** válasza:
Van ilyen ismerősöm, aki hasonlóan viselkedik, ő skizofréniás.
2015. dec. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
39%
Nekem mániás depressziós ismerősöm csinálja ezt.
2015. dec. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk a f#nak kérsz tőle szívességet! Ha támogatod, abból a pénzből fizess bébiszittert.

Nem írtad, de jól értem, hogy együtt laktok?

(tanulj meg központozni, mert olyan a szöveged, mintha egy tál betűlevest néznék)

2015. dec. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
bocsi az írásra nincs sok időm csecsemő kamasz gyerekek házi munka vásásárlás örülök ha itt pár perc alatt beirom a gondomat , ugye segitségem délutánig nincs :)
2015. dec. 9. 16:13
 17/20 anonim ***** válasza:

kamu...

10 en éves depis lusta kamasz álmodozik

2015. dec. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Utolsó komment mièrt gondolod ezt ? Szerintem 1 kamasz nem itt tölti a szabad idejèt vagy ha igen a szerelem buli tèmákhoz irna sajnos ez mind igaz !!
2015. dec. 9. 19:33
 19/20 A kérdező kommentje:
Règóta gondolkodunk párommal hogy ritkitjuk a találkozásokat abba hagyjuk a folytonos pedálozást ,csak megerősitèst akartam hogy kivül állók is ezt tennèk ?
2015. dec. 9. 19:36
 20/20 A kérdező kommentje:
újabb fejlemény a mai nappal kijelentette nem hajlandó csicskáskodni vagyis 1 percre sem vigyáz egyik gyerekemre sem ,és most itt volt a pont hogy közöségi oldalról tiltás teloról blokolás elég volt belőle
2015. dec. 10. 13:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!