Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A barátoméknál töltöttem a...

A barátoméknál töltöttem a Szentestét. Ezért miért kell őrjöngeni?

Figyelt kérdés

Most lettem 18 éves nemrég.

Úgy volt, hogy itthon leszünk, anyáék, a féltesóm és én. Aztán anya összeveszett a férjével (ahogy naponta 50x, egy vicc a házasságuk) és se szó, se beszéd, a tesómmal lementek mamához, akikkel én nem vagyok jóban. A nevelőapám pedig lelépett itthonról, tök egyedül voltam. Kinyitottam egy üveg bort, erről küldtem a barátomnak egy képet. Aki utána mondta, hogy eljön értem, menjek le hozzájuk, nehogy pont azon a napon egyedül legyek otthon. Elmentem, ott vacsiztam, életem egyik legjobb Szentestéje volt, aztán ott aludtam. Ma mentek a nagyszülei, ezért maradtam ebédre is, nemrég jöttem haza.

Erre anya elkezdett velem veszekedni, hogy ezt mégis hogy gondoltam, meg hogy mit gondolnak róla ott...

Nem értem, itthon kellett volna kuksoljak egyedül?!


A szülinapomat sem velük ünnepeltem, mert ők elhúztak wellnessezni, de küldött egy "Boldog szülinapot!" sms-t....

Annyira kiborít, legszívesebben elköltöznék... De félek, hogy akkor csak rosszabb lenne a kapcsolatunk.


2015. dec. 25. 18:50
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
28%

Költözni?? 18 évesen? Miből? :D

Max ha örökölt egy csinos vagyonkát. De könnyen dobálózik ezzel mindenki.

2015. dec. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
38%
Álomvilágban éltek, azt gondoljátok olyan könnyen megy a költözködés.
2015. dec. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
Apához gondoltam a költözést, nem egy külön lakásba/házba.
2015. dec. 25. 19:28
 14/29 anonim ***** válasza:
6%
#11. Gondolom a fiú nyakára, csajoknál már csak így megy :D
2015. dec. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
51%-os, menj már innen légyszi. :)
2015. dec. 25. 19:30
 16/29 anonim ***** válasza:
8%
Annyira öntörvényűek vagytok hogy ezzel felforgatjátok más család programját is. A korodbeliek azt hiszik hogy nekik már mindent szabad.
2015. dec. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
18%
Hát nem tudom, én külön költöztem 16 évesen és dolgoztam napi 10 órát, az igaz, hogy akkoriban olcsóbb volt az albérlet, de gondolom ma sem megoldhatatlan.
2015. dec. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:
Nem megoldhatatlan, de én nem így gondoltam. Vagy apához költöznék, vagy a legjobb barátnőmhöz (egyetemista, saját lakással) és akkor apa fizetné az ott lakást. Igen, már beszéltem vele erről.
2015. dec. 25. 19:32
 19/29 poiu ***** válasza:
17%
18? Felnö''tt vagy. Tanulj, keress pénzt, szeresd a barátodat, éldd az életed.
2015. dec. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
12%

"Apa, Anya, átjöhet és itt alhat a barátnőm? Igaz, hogy nem volt megbeszélve, úgy volt, hogy a Szenteste a családé, de az ő anyukája elment a mamájához, akihez neki nem volt kedve, ezért inkább otthon maradt és elkezdett magában bort inni..."


Akármilyen is az anyukád, abban igaza van, hogy ezek után meglesz rólad a véleménye mindenkinek. Te nem szeretnél a mamáddal lenni, akkor otthon maradsz egyedül, de persze gondosan piálós fotókat küldözgetsz, nyilvánvalóan azért, hogy sajnáltasd és meghívasd magad. Persze mindezért csakis anyukád a hibás, hát hogyne..

2015. dec. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!