Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A barátoméknál töltöttem a...

A barátoméknál töltöttem a Szentestét. Ezért miért kell őrjöngeni?

Figyelt kérdés

Most lettem 18 éves nemrég.

Úgy volt, hogy itthon leszünk, anyáék, a féltesóm és én. Aztán anya összeveszett a férjével (ahogy naponta 50x, egy vicc a házasságuk) és se szó, se beszéd, a tesómmal lementek mamához, akikkel én nem vagyok jóban. A nevelőapám pedig lelépett itthonról, tök egyedül voltam. Kinyitottam egy üveg bort, erről küldtem a barátomnak egy képet. Aki utána mondta, hogy eljön értem, menjek le hozzájuk, nehogy pont azon a napon egyedül legyek otthon. Elmentem, ott vacsiztam, életem egyik legjobb Szentestéje volt, aztán ott aludtam. Ma mentek a nagyszülei, ezért maradtam ebédre is, nemrég jöttem haza.

Erre anya elkezdett velem veszekedni, hogy ezt mégis hogy gondoltam, meg hogy mit gondolnak róla ott...

Nem értem, itthon kellett volna kuksoljak egyedül?!


A szülinapomat sem velük ünnepeltem, mert ők elhúztak wellnessezni, de küldött egy "Boldog szülinapot!" sms-t....

Annyira kiborít, legszívesebben elköltöznék... De félek, hogy akkor csak rosszabb lenne a kapcsolatunk.


2015. dec. 25. 18:50
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:

Utolsó, te miről beszélsz?! :DD

Náluk a Szenteste nem olyan családi buli, a húga barátja is ott volt, akivel 5 hónapja vannak együtt, csak ő nem aludt ott.

És nem nem volt kedvem elmenni a nagyanyámhoz, 4 hónapja nem áll velem szóba, mert nem táncolok a szalagavatón. Ezek után még menjek oda jópofizni Szenteste?

És igen, mikor megkérdezte a barátom, hogy mit csinálok, akkor elküldtem neki, hogy borozok és filmezek. Ez is bűn tán? :D

2015. dec. 25. 19:52
 22/29 anonim ***** válasza:
82%
És akkor mivan ha azt gondoljak róluk hogy egy paraszt bagázs? Hát banyek azok...az igazság néha fáj.
2015. dec. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
78%

Ne foglalkozz anyáddal!

Őrülj, hogy ilyen remek "2. családod" van. :)

Persze, hogy kiakadt, senki se szereti, ha másik megtudják az ilyen belső családi titkokat, de erről nem te tehetsz.

Néha jó egyedül iszogatni meg filmezgetni, de nem szenteste. Jól tetted, hogy leléptél te is. :)

2015. dec. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
87%

20. Honnan veszed, hogy a kérdező barátja igy kerdezte meg? :'D


Es nem azert kezdett bort inni, mert nem volt kedve elmenni a nagyihoz, hanem mert egyedul otthon volt es mivel mar nagykorú, igy hivatalosan is ihat alkoholt es éppen ugy döntött, hogy borozik. ( kérdező javíts ki, ha tévedek)

Ez nem bűn.

Mondta volna azt a baratjanak, hogy semmit nem csinál, epp készül aludni menni, vagy mi??

2015. dec. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

repkednek itt a lepontozások rendesen. anyukádnak akkor lenne oka haragudni, ha normális családban élnétek, és így mentél volna el. de az, hogy a féltesóval elmennek valahova nélküled, te meg otthonmaradsz.. meg mindenki félrokonságban van, nincs békesség nagyszülökkel, így teljesen érthető, hogy a barátodnál voltál. ha az ő szüleit nem zavarta, mert jól kijöttök akkor főleg nem.


költözni nem muszáj egyből, de érdemes elgondolkozni rajta, hogy majd ha eljön az ideje hova/miből.

2015. dec. 26. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

Mi közötök hozzá hogy ki hogy kérdezett meg és mit?

Mit fáj az nektek? ha szar volt a karácsonyotok és irigykedtek építsétek le a romboló kapcsolataitokat...a kérdés arra kíváncsi miért kell kiborulni ha egy agyament család karácsonykor úgy összeveszik , hogy szétfele mennek otthonhagyva a gyereket az meg elmegy , hogy jól érezze magát...értelmező bajnokok.

Nem az a baja az anyjának hogy hol volt a gyerek meg jaj de aggódott...az se játszik mit szóltak a szülők a másik oldalt szarkurkászok...hanem hogy mit gondolnak róluk így...hát az igazat...

2015. dec. 26. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
97%
Anyád ott hagyott, mint eb a szaharát, és még ő van megsértődve? Az a baja,hogy most a barátod egész családja tudja, hogy mekkora sz.r anya, és milyen ünnepet csinált a gyerekeivel, és ezt szégyelli...Szégyellheti is, hogy milyen hátteret termet.
2015. dec. 26. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

Egyedül maradtál a lakásban,a barátod áthívott, nincs ezzel gond.

Anyukád felháborodása nem jogos, ha már otthagytak egyedül.

Ha van rá lehetőséged, mint ahogy írtad,költözz el apádhoz, vagy a barátnődhöz,anyáddal szinte biztosan jobb lesz a kapcsolatod, ha már nem laktok együtt.

Nagyanyád meg le van ejtve,nem táncolsz a szalagavatón,ezért nem áll veled szóba,szép kis nagymama...

2015. dec. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim válasza:
100%
Mint írta, remek karácsonya volt. Ha utálták volna, amiért ott van, azt nyilván megérzi és máris nem olyan jó a karácsonya. Én már csak együttérzésből is szívesen látnám az (esetleges) fiam barátnőjét BÁRMIKOR, ha jó a viszonyunk és normális lány. A kérdező pedig annak tűnik. Nem berontott a putriból a barátjához, hogy akkor ő most felzabálja a karácsonyi pulykát, hanem a barátja hívta át, amiről nyilván megkérdezte előtte a szüleit. Sok rosszindulatú, unatkozó ember...
2015. dec. 27. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!