Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem igazságtalan az egyik...

Nem igazságtalan az egyik gyereknek megengedni, a ásiknak eg nem, hogy a barátjával/barátnőjével aludjon, pusztán azért, mert az egyik fiú, a másik lány?

Figyelt kérdés

Kicsit érthetetlena kérdés, de megpróbálom elmagyarázni.

A szüleim az öcsémnek (17) simán megengedik, hogy a barátnőjénél aludjon (4 hónapja járnak), de nekem (18, lány) nem engedik, hogy másfél év kapcsolat után a barátomnál aludjak.


(Költözz el és hasonló válaszok sajnos nem segítenek, mert csak jogilag vagyok nagykorú, eltartani magam nem tudám, mert tanulok.)


Arra hivatkozik anyukám, hogy mivel szerinte még nem akarunk összeházasodni, ezért nem aludhatunk együtt. Nem mintha a tesómék házasodni akarnának..

A terhességtől sem kéne féltenie, mert a.) tudom, hogy mi a védekezés, b.)nappal is teherbe lehet esni.


Mi a ebben a logika? Nem csak szerintem igazságtalan, ugye?


2016. jan. 1. 15:44
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
63%
Nem szabad hagynod hogy beleszóljanak az életedbe. Ha az eltartással zsarolnak akkor nem valók szülőnek.
2016. jan. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
91%

én valszeg ezt tenném :

legközelebb összepakolnék ami kell egy ott alvásra és este felöltöznék a hátamra csapnám a tatyót és elmennék


- sziasztok Petinél alszom, majd holnap délben jövök, telom nem lesz bekapcsolva szal max sms-t küldjetek !

- puszim ... pápá

2016. jan. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
35%
Ez a kettős megítélés a legtöbb helyen jellemző. Nem is olyan régen beszélgettünk egy apukával erről a témáról. Azt mondta ha a fiáról derülne ki hogy szexel, vállon veregetné, Ha a lányáról, valószínűleg lekenne neki egyet, mert ne k*rválkodjon tizenévesen.
2016. jan. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
76%
Ja, csak hogy teljes legyen a sztori: Ott is a fiú a fiatalabb.
2016. jan. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
77%
Tehát ezek azt a lányt is lenézik, akit a kisfiuk megdugott?
2016. jan. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon úgy tűnik. Nálunk ugyanez ment: elég egyértelműen éreztették velem, meg a nővéremmel is hogy az öcsénk többet ér a szemükben. Néha egészen pitiáner beszólásokkal, de durván megmarad az ember lelkében az ilyesmi. Piszkosul rombolni tudja az önbecsülést.
2016. jan. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez így van, ez eléggé retardált, mert ha a fiú megdug valakit, akkor menő, ha a lány megdug valakit, az qrva, akkor miért high five-olnak, hogy egy qrvát dugott meg?


Ez kb. olyan, mint egy sántát győzött volna le futóversenyen, és arra lenne büszke.

2016. jan. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%
Retardáltnak tartom én is, de ettől még sok helyen látom ugyanezt.
2016. jan. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
83%
18 évesen nem is értem, hogy egyáltalán minek kérdezed meg, hogy mehetsz-e? Ha annyira közölni akarod velük, akkor írsz egy cetlit az asztalra, hogy elmentél hozzá, majd jössz. Nem tehetnek ezután semmit.
2016. jan. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%

Hát elég gáz szerintem is. Kérdezd meg anyádat, ő szűzen ment-e férjhez (valszeg nem), és ha nem, akkor veled miért csinálja ezt. Úgy tűnik, öcséd a kedvenc :(

Egyetemre jársz már? Megoldás lehetne, ha más városba mennél egyetemre, hogy függetlenedj tőlük, akkor abba se szólhatnának már bele, ha hétvégén a párodhoz mész haza.

Ez meg lehet, hogy hülye ötlet, de ha tartanátok egy kamu eljegyzést, vagy csak viselnél egy gyűrűt, az lehet, hogy megnyugtatná.

2016. jan. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!