Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális, hogy anya nem...

Normális, hogy anya nem engedi hogy ilyenre vágassam a hajam? 13L

Figyelt kérdés

[link]


Azt mondta,hogy nem fog miattam szégyenkezni!


2016. jan. 14. 05:07
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
61%
Megértem az anyukád.
2016. jan. 14. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
A kék szín nélkül ha nincs elő a haj szerintem jó.
2016. jan. 14. 05:43
 3/26 anonim válasza:
27%

Nyugi, minden szulo ilyen.

En 6.os voltam mikor meguntam es megcsinalttam es lila hajjal mentem haza. Persze buntetes ket hetig stb, de nem tudott vele mit csinalni:) Azota mindig mas szinu volt, es mar o is eljon velem festetni:)

Menj vagasd le, max kapsz egy ejnye bejnyet:)

16/L

2016. jan. 14. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
84%

Én engedném, de félő, hogy a suliigazgatónak ofőnek, egyéb tanárnak nem tetszik. Értem, hogy semmi köze hozzá, ám kics.szhet veled.


Felőlem tüsi hajat is vágathatnál, stb., ha rosszul áll, te viseled a következményeket. :)

2016. jan. 14. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim válasza:
48%
Szerintem kifejezetten igénytelen hatása van és nem is nőies egy ilyen frizura. Millió jó hajat vágathatsz,de szerintem ezt hanyagold. Személy szerint,ha meglátok egy ilyen hajú lányt.. Húzom a számat. Ne rontsd îgy el magad.
2016. jan. 14. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
91%
minden szulo mas. en engednem mert a te fejed nem az enyem, de szerintem rohejes, es latszik hogy nagyon gorcsosen akarsz nagyon meno lenni.
2016. jan. 14. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
89%
Teljesen megértem. Valóban igénytelen hatást kelt. 13 évesen miért akarsz ilyen hajat? Mert Deminek is ilyen van? Azzal meg, hogy levágatod, és így mész haza, sok jót nem fogsz elérni, legfeljebb nem fognak benned bízni!
2016. jan. 14. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
90%
Az a baj ezzel, hogy ez addig az egy napig néz így ki, amikor a fodrász beállítja. Sose fogod tudni ugyan ilyenre beállítani, és egy ezer felé álló szénaboglyával a fejeden fogsz mászkálni.
2016. jan. 14. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
72%

ha nem lenne felnyírva, szerintem semmi baj nem lenne vele. de az a felnyírás nagyon gusztustalan és nőietlen szerintem.

de magával a rövid vállig érő hajjal nincs gond. szerintem először olyanra vágasd. és várj 1-2 évet,hogy akkoris jó ötletnek tartod -e majd a belenyírást..

mert kb 1 hónap alatt 1-1,5 centit nő a haj. szóval ha felnyiratod és le akarod majd növeszteni, pár hónapig elég gázul fog kinézni.

2016. jan. 14. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
55%

valszeg elvinném és kopasz lenne hetekig :-DDD

ez valami borzalom ...


természetesen ha valami értelmez frizurát szeretne akkor nem gond - fél éve vágatot belőle 25-30cm mert megunta a hosszú hajat most váll felet ér neki 2-3cm - imádja és a legfontosabb h kulturáltan néz ki benne

2016. jan. 14. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!