Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális, hogy anya nem...

Normális, hogy anya nem engedi hogy ilyenre vágassam a hajam? 13L

Figyelt kérdés

[link]


Azt mondta,hogy nem fog miattam szégyenkezni!


2016. jan. 14. 05:07
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
76%
"Nincs elő a haj" - hát amíg magyarul sem tudsz, addig ne menősködni akarj, pláne 13 évesen. Inkább tanulj4
2016. jan. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
nekem 17 évesen se engedték meg. Bár nem hisztiztem érte, csak egy fellángolás volt, de akkor örültem volna hogyha megengedik. Utólag hálát adok érte az anyukámnak :D
2016. jan. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 Bellatrix:3 ***** válasza:
Oszt ezzel mi a baj? Én 19 évesen télen Decemberbe vágadtam ehhez hasonlót. Körbe teljesen kopasz voltam kb mint Manson. :) És anya ki volt akadva, aztán beletörődött. :) Azóta többször volt kopasz, és még lesz is. :) Az egyetemen a leg szigorúbb tanárom is azt mondha, hogy nagyon jól áll nekem. :) Persze kell vele foglalkozni. De ha nem próbálja ki soha nem tanúlja meg.
2016. márc. 7. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Amit én tennék szülőként:


- felhívnám a figyelmedet arra, hogy rajtad nem biztos, hogy jól fog állni, ehhez a frizurához kiforrott egyéniség, kisugárzás kell


- előre szólnék, hogy saját kezűleg hosszú és macerás procedúra reggelente beállítani, nem is biztos, hogy jól sikerül


- figyelmeztetnélek, hogy ha nem tetszik, nincs mit csinálni, meg kell várni, míg visszanő


- mivel havonta kell rendben tartani (borotválni) vagy megtanulod magadtól, vagy ezt havi szinten a saját zsebpénzedből fogod fizetni


Ha ezeket átgondolod, elfogadod, akkor felőlem hupi lilára is festhetnéd a hajad. A te fejed, te döntésed.

2016. márc. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:
Hat igen!
2016. márc. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:
Szerintem semmi szégyelleni való nincs benne, nagyan jól néz ki. Ha máshogy nem kérd meg, hogy nyárra lehessen ilyen hajad
2016. márc. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!