Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális, hogy anya nem...

Normális, hogy anya nem engedi hogy ilyenre vágassam a hajam? 13L

Figyelt kérdés

[link]


Azt mondta,hogy nem fog miattam szégyenkezni!


2016. jan. 14. 05:07
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
46%

Elég ronda haj, lehet hogy menőnek látszik, de nem az. Fodrász nélkül is meg tudod csinálni minden nap ilyenre?


Miért nem próbálsz meg ilyesmit, akár frufru nélkül?


[link]

2016. jan. 14. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
97%

Ugye tudod, hogy ez nem állna be így minden nap magától? Ott szenvednél hajlakkal és még úgy sem biztos a hatás.


Én valószínűleg megengedném neked, mert szerintem úgyis eleged lenne szerintem belőle 2 hét alatt és máshogy hordanád...

2016. jan. 14. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
84%

Én szülőként megengedném, de azért azt jobb, ha tudod, hogy az ilyen frizura rohadt nagy szívás tud lenni. Nekem tavaly télen volt hasonló, ilyen oldalt felnyírt séróm, imádtam, nagyon jól nézett ki, és mindenki dicsérte, azt mondták, nagyon jól áll. Nem is ezzel volt a gond. Viszont, mivel nekem viszonylag gyorsan nő a hajam, elég sűrűn kellett fodrászhoz járni, ami egyrészt pénz, másrészt idő.

Aztán akkor lett igazán szívás ez a haj, amikor meg akartam növeszteni. Hát egy jó fél évet szenvedtem vele, és szerencsém volt, hogy csak ennyit, mert a hosszabb része sem volt olyan nagyon nagyon hosszú. Így viszonylag hamar össze nőtt a kettő, de azért az a fél év elég nagy cumi volt...

2016. jan. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem normális. Tegyük félre, hogy tetszik vagy nem tetszik valakinek ez a stílus, a lényeg az, hogy aki a képen van az egy popsztár, te ellenben egy hétköznapi lány vagy, aki hétköznapi életet él. És gondolnod kéne arra, hogy az iskolában, de akár később egy munkahelyen is nem feltétlen elfogadhatóak az ehhez hasonló extrém hajviseletek. Te nem gondolsz erre, mert gyerek vagy, ezért gondol helyetted az anyád, és ezért nem engedi.
2016. jan. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
90%

Egy kislányon tényleg röhejesen néz ki. Az ilyen extrém viseletekhez "egyéniség" kell. Az meg 13 évesen még nem nagyon van. :/


Amúgy felmész YT-ra és kb. 1001 féle frizurakészítési mód van. Mohawk Updo-ként találod meg.

Pl. https://www.youtube.com/watch?v=sj7zY0AfKbU

2016. jan. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
79%

Az, ami esetleg Demi Lovato-n, vagy bmelyik celeben jol nez ki (mivel legalabb 3 stylist melozott rajta), az nem biztos, h rajtad jol fog kinezni. egy ilyen hajat minden nap be kell loni rendesen, barmilyen hihetetlen is...

Amugy igen, kiakadnek, ha a 13 eves lanyom ilyen hajat akarna. Megkerdeznem, h miert????

2016. jan. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
87%

Fonjátok be oldalt, így kb el tudod érni ugyanazt a hatást.

[link]

2016. jan. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
90%

"akár később egy munkahelyen is nem feltétlen elfogadhatóak az ehhez hasonló extrém hajviseletek."


Oké, hogy sokáig szenved az ember, mire visszanöveszti, de azért mire a kérdező elkezd dolgozni, feltehetően már rég nem ilyen frizurája lesz ám...

Nekem mondjuk a munkahelyemen dicsérték a legjobban, amikor ilyesmire vágattam. Az egyetemen volt olyan tanárom is, akinek ilyen frizurája volt. Nyilván tudni kell viselni, és egy 13 éves még nem biztos, hogy jól választ, amikor ilyen markáns frizurát néz ki magának. De szerintem nincs benne semmi durva, maximum ha elege lesz belőle, vagy nem áll jól neki, akkor növesztgeti egy darabig, vagy levágatja rövidre.

Én a saját gyerekemet hagynám, hogy a saját kárán tanuljon, végül is ezzel semmi maradandó problémát nem okoz magának.

2016. jan. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
26%

Hallod kérdező, képzeld el, mi lesz veled, ha senkik húzzák a szájukat rád? Sírni fogsz este bizonyára.


Nőietlen... és így ki vesz el feleségül? Ki fog vonzónak tartani, ami a női lét alappillére?


Megsúgok valamit. Valamiért mindenki azt hiszi, hogy irodában fogsz dolgozni. (Mellesleg én irodában dolgozom, nemrég még kék volt a hajam, senki nem szólt azon kívül, hogy jól néz ki.) De vannak olyan munkahelyek, ahol támogatják, ha van stílusod. A húgom ilyen helyen dolgozik, a munkaszerződésben benne van, hogy lehet lila is a haja. Tetoválásai is vannak, piercingjei, fel is volt nyírva a haja, és mindenki csak dicséri. Kívánom neked is, hogy találd meg azt a közeget, ahol az embert nézik, nem pedig a külsőt. Ne fonnyadt emberekkel barátkozz, hanem olyanokkal, akik pozitívan állnak hozzád.


Mondd meg anyukádnak, hogy az ő korában is voltak ilyenek, biztos ő is csinált bolondságokat.

2016. jan. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Nem tudom szerintem egy 13 éves lányhoz nem illik még ilyen haj. Egy év múlva talán.
2016. jan. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!