Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Tényleg gáz, hogy elmondtam a...

Tényleg gáz, hogy elmondtam a szüleimnek, hogy egyszerre több barátom van?

Figyelt kérdés

Elmondtam, hogy nem hiszek a monogámiában, senkinek nem hazudok, soha semmit nem ígértem senkinek. Teljesen korrekt vagyok. Korrektebb egy ilyen kapcsolat, mint ahol összecsalják egymást az emberek.

Egy szülőnek ez gáz?

Házasságban nem hiszek, gyerekem ne lesz soha.


23 vagyok.


2016. jan. 16. 08:05
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
43%
hat oszinten... elegge elszomoritana hogy a lanyom egy r@banc.
2016. jan. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 anonim ***** válasza:
26%
Szóval te abban hiszel, hogy minél több fsznak kell járnia a pcsádban. Szép.. :D
2016. jan. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 anonim ***** válasza:
36%

a te dolgod. ha neked és a fiúknak ez így megfelel, akkor miért ne?

bár gyanítom nem olyan igaz barátnő-barát kapcsolat ez köztetek.hiszen egy kapcsolatban az ember gyomra nehezen veszi be,hogyha a szerelme másokkal is jár+lefekszik. inkább szexkapcsolatnak nevezném, de te tudod,hogy az érzelmek mennyire erősek.

de mondom, ha nektek ez így oké, akkor én se szólnék bele szülőként .

még mindig jobb, minthogyha a barátod háta mögött kufircolnál másokkal.

2016. jan. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 anonim ***** válasza:
16%
Nem az a gáz, hogy elmondtad, hanem hogy ribi vagy.
2016. jan. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 A kérdező kommentje:
Ez pont, hogy fair-fair dolog. Nem árulok zsákba macskát, a másik félnek is jó és nekem is. Szerintem ha házasságban -főleg- kapcsolatban megcsalják egymást az undorító. De ez korrekt dolog, mindenki ugyanazt akarja. Azért fontos a szüleim véleménye, mert ők a fixek az életemben. És nagyon szeretem őket. A társadalmi elvárásokat meg lexarom. Más szülők vélelme érdekelt. Hogy ők mit éreznének, de ezt már leírtam. A többi ember meg nem érdekel, akinek nem tetszik, annak nem kell tartania a kapcsolatot velem. Ha r.banc vagyok a társadalom szerint, akkor az vagyok. Nem fogja befolyásolni az életemet mások gondolkodás módja. Én elfogadom más nézetét, elvárnám ugyanezt. A tisztelet hiányzik.
2016. jan. 16. 11:50
 16/50 anonim ***** válasza:
30%

te ilyen feminista nő lehetsz, legalábbis ez érződik kommentejidből.

minden esetre összeköthetnéd a kellemest a hasznossal, és nyugodtan kérhetnél anyagi juttatást a szolgáltatásaidért, szerintem egy kis plusz jól jönne a konyhára nem? :)

2016. jan. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 anonim ***** válasza:
40%
És ha leirjuk szulokent, hogy kiborulnánk, akkor megváltozol?
2016. jan. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 A kérdező kommentje:

Haha. Én antifeminista vagyok. Gyűlölöm a feminizmust!! Nagyon nőies vagyok, és a nők társaságát nem bírom. Megváltozni nem fogok, az érdekel, hogy mi van a szüleim fejében. Mert szeretnek annyira, hogy nem mutatják ki ha rosszul is esik nekik.


Anyagi juttatások meg.. 2 férfi van az életemben, akivel közös programokat csinálunk, közös hétvégék. Ő is sokat dolgoznak, én is. De nem erről szól a kérdés. És nekem nincs szükségem plusz juttatásra. :)

2016. jan. 16. 13:33
 19/50 anonim ***** válasza:
35%

Én egy másik 71-es vagyok. Nem örülnék ha a lányom ilyen lenne.

Főleg h a szüleid stabil, rendes házasságban élnek.


Egy kérdés: " 2 férfi van az életemben, akivel közös programokat csinálunk, közös hétvégék."

szóval a 2 pasi meg egy kicsi egyszerre van, vagy felváltva használjátok egymást?

2016. jan. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 anonim ***** válasza:

"Házasságban nem hiszek, gyerekem ne lesz soha. "

Ez meg pláne elkeserítene, bár vigasztalna a tudat h még csak 23 vagy.

2016. jan. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!