Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Tényleg gáz, hogy elmondtam a...

Tényleg gáz, hogy elmondtam a szüleimnek, hogy egyszerre több barátom van?

Figyelt kérdés

Elmondtam, hogy nem hiszek a monogámiában, senkinek nem hazudok, soha semmit nem ígértem senkinek. Teljesen korrekt vagyok. Korrektebb egy ilyen kapcsolat, mint ahol összecsalják egymást az emberek.

Egy szülőnek ez gáz?

Házasságban nem hiszek, gyerekem ne lesz soha.


23 vagyok.


2016. jan. 16. 08:05
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
13%
Rákerestem erre az idézetre és valami melegeknek készült sorozatban hangzott el, ez a te színvonalad. Meg sem lepődnék ha igazából te is fiú lennél amúgy.
2016. jan. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 anonim ***** válasza:
13%

ma 16:38


Te nagyon ostoba vagy barátom, szerinted az kizáró ok valakinek a házasságra, ha a párja kicsit többet káromkodik? Nem éltél te eddig burokban? Szerintem az sokkal inkább kizáró ok lenne, ha valakin a fél város végigment mint a kérdezőn.

Egyáltalán nem garancia, hogy egy szerelem örökké tart, de hatalmas különbség van aközött, hogy valakit össze vissza kúrogatnak, és aközött, hogy valaki a normális kapcsolatokra hajt és jórészt hosszabb kapcsolatai vannak.

Én meg egy Csernus Imre idézetet hagyok itt akkor (érdekes ő is sokat káromkodik, de agyilag és gondolkodásilag viszont biztos jobban toppon van mint ti)


"Mert aki hagyja magát, az a kapcarongy, az nem nő. A kapcarongy az arról szól, hogy lóg a szögön. Arra jár egy pasi, leakasztja, beletörli a farkát, bevágja a sarokba, majd a szorgalmas kapcarongy kirohan a fürdőszobába, kimossa magát, parfüm, szög."

2016. jan. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 anonim ***** válasza:
71%

"Szerintem az sokkal inkább kizáró ok lenne, ha valakin a fél város végigment mint a kérdezőn. 2


Te nagyon ostoba vagy barátom, a Kérdezőnek KETTŐ fiúja van, nem a fél város. Nem tudsz olvasni?

2016. jan. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 anonim ***** válasza:
17%
VÉGIGMENT, nem jelenleg mennyien mennek át rajta. Te meg a szövegértelmezést gyakorold egy kicsit. Gondolom nem kettő emberrel feküdt le eddigi élete során egy ilyen felfogású lány...
2016. jan. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 anonim ***** válasza:
53%

34: Hát nézd, pontosan, ahogy írod: ezt GONDOLOD.

Ezért írtam, hogy pont az ilyen trágár gondolkodású embernek nem lesz soha pont olyan kapcsolata, mint ami mellett kampányol. Nekem kizáró ok.


Én egy ugyanilyen "felfogású" lány vagyok, 40-en felül, és életemben annyi fiúval feküdtem le, amennyivel szerelmi kapcsolatom volt, és egy kezemen meg tudom számolni őket, és bizony ezek párhuzamos kapcsolatok is voltak, az érintettek beleegyezésével.

Egyszerűen az az oka, hogy nem tudok kiszeretni a meglévő szerelmeimből, ezért az új szerelemek a meglévők mellé érkeznek. Kb. 5-10 évente kialakul egy új szerelem.

Az első kapcsolatom 26 éves koromban alakult ki, tehát nem mondhatnám, hogy valaha nagyon aktív voltam/vagyok szexuálisan. Sőt elmondom, hogy egy kapcsolat nem feltétlenül tartalmaz - főleg a felépítési szakaszban, az első hónapokban/egy évben - szexualitást. Azt csak én és az érintettek tudják, hogy amikor mi szerelmes párként mutatkozunk, akkor egyáltalán van-e testi érintkezés közöttünk vagy nincsen. Ez teljesen intim magánügy.

2016. jan. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 anonim ***** válasza:
13%
Honnan tudod, hogy kinek milyen kapcsolata van itt? Neked kizáró ok, ha egy pasi néha kiejt a száján egy ba>zdmegot, oké elfogadom, a nők 90%-ának meg nem ez a fontos egy férfiban, hanem a hűség, határozottság, igényesség, tanultság stb. Sajnállak hogy egy ilyen piti dolognál vagy leragadva, nekem meg kizáró ok, ha egy lányban nincs tartás. Szerintem fejezzük is itt be ezt, ne rólad szóljon már a komment szekció, ha figyelemre vágysz, akkor írj ki egy külön kérdést magadról.
2016. jan. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 anonim ***** válasza:
13%
Nem lehet valakinek hosszútávú kapcsolata mert szokott káromkodni? Ekkora hülyeséget is rég olvastam már itt gyk-n, a top 3-ba tuti beférne.
2016. jan. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 anonim ***** válasza:

36: Összetéveszted a káromkodást a trágársággal.

Én nem a káromkodást kifogásolom.

Trágárságnak nevezem azokat a vélelmeket, amiket a Kérdezőre ragasztottak a hozzászólók, ahogyan (a szerintem szent szerelmi és testi) kapcsolatokról megnyilatkoztak - ráadásul egy hamvas, esetleg élete két első szerelmi kapcsolatátélő, esetleg szűz fiatal nőnek címezve azokat. Én nem vagyok már olyan fiatal, de számomra rendkívül sértő ilyesmit olvasni, és meg is szakítanám a kapcsolatot az itt írókkal most ezen okból.

2016. jan. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 A kérdező kommentje:

Feltettem egy kérdést, hogy MÁS SZÜLŐ mit gondol. De más a homókat is támadjátok, ez hogy jön ide. Aki ennyire intoleráns, annak a véleményére nem vagyok kíváncsi. Nem 2000-et írunk amikor a tatu még felháborítást váltott ki. Tolerancia mindenkivel kapcsolatban. De miért kell ítélkezni? Az az én dolgom, hogy nem akarok gyereket. Azért csináljak, hogy ne legyek később egyedül? Mint egyes kérdezők itt? Utána meg megfoglalkoznak velük, nem rátok értem, de olvastam pár választ. Egy gyereket valaki egy egész ÉLETRE vállal, nem 18 éves koráig. Én másra vágyom, nem leszek egyedül. Vannak barátaim, rokonaim, szüleim. De nem ez a téma.


Más összejön havonta egy pasival, nekem kettő van egyszerre, akikkel jó baráti viszonyban vagyok.

2016. jan. 17. 17:24
 40/50 anonim ***** válasza:
71%

"VÉGIGMENT, nem jelenleg mennyien mennek át rajta. Te meg a szövegértelmezést gyakorold egy kicsit. Gondolom nem kettő emberrel feküdt le eddigi élete során egy ilyen felfogású lány...

"


Szövegértelmzés:

1. Trágárságot írtam, nem káromkodást, a kettő nem azonos.

2. Két BARÁTJA van, arról nem írt, hogy már le is feküdtek.

3. Arról sem írt, hogy korábban lett volna kapcsolata.

4. Azt sem írta, hogy ez a két kapcsolata hány éve tart.


FELÉTELEZTÉTEK, hogy

- sok fiúval lefeküdt előtte

- rövidtávú ez a 2 kapcsolata

- ezekkel a fiúkkal volt már szexuális kapcsolata


Ennyit a szövegértelmezési képességeink összevetéséről.

Csá.

2016. jan. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!