Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Tényleg gáz, hogy elmondtam a...

Tényleg gáz, hogy elmondtam a szüleimnek, hogy egyszerre több barátom van?

Figyelt kérdés

Elmondtam, hogy nem hiszek a monogámiában, senkinek nem hazudok, soha semmit nem ígértem senkinek. Teljesen korrekt vagyok. Korrektebb egy ilyen kapcsolat, mint ahol összecsalják egymást az emberek.

Egy szülőnek ez gáz?

Házasságban nem hiszek, gyerekem ne lesz soha.


23 vagyok.


2016. jan. 16. 08:05
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
17%

38

Most neked konkrétan azzal van a bajod, hogy a kérdezőre páran a r_banc jelzőt használták? Neked mégis akkor ki számít r_bancnak? Elárulom neked, hogy a "hivatalos" meghatározása az erkölcstelen nő, aki szexuálisan kicsapongó életet él. Trágárság nálam az lenne, ha mondjuk elkezdenénk itt anyázni neki, nem pedig leírnánk egy tényt. Vagy ha a pasid mondaná valahol, hogy nézd mekkora R_banc valakire, aki nyilvánvalóan az, akkor te kidobnád a pasid mert trágár?


39

Az se jobb nálad aki havonta cseréli a pasijait, ebben igazad van.

2016. jan. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:
13%

FELTÉTELEZÉS HOGY EZEKKEL A FIÚKKAL SZEXUÁLIS KAPCSOLATA VAN?? TE MIRŐL BESZÉLSZ??? :DDDD

Az a csá a hozzászólásod végén is igazi kulturált, 40 feletti nőről tanúskodik, te trágárságmentes asszony.

Nem tudom mit keltél így a kérdező védelmére, tán a fiatalkori önmagadat fedezted fel benne?

2016. jan. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim ***** válasza:
13%
Hát ezekre a feltételezésekre elég nagy összegben mernék fogadni. Nagyon nevetek most amúgy. :D
2016. jan. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 A kérdező kommentje:

De fejezzétek már be pls. nem erről szól a kérdés.


lefeküdtem velük, vannak vágyaim.

2016. jan. 17. 17:51
 45/50 anonim ***** válasza:

A homoszexualitásra még egy szóra visszatérnék, mert látom arra nagyon rákattantál.


Nem arról van szó, hogy a homoszexuálisokat elítéli az ember, nem tehetnek róla(elméletileg), de ha a gyereked eléd áll és bevallja, ez valahol egy törést jelent a szülőben. Tudod, hogy sokkal nehezebb élete lesz, nehezebb lesz érvényesülnie, lemondhatsz a családról, az unokákról és ezért ez rosszul érinti a szülőt attól függetlenül, hogy továbbra is szereti a gyerekét és kénytelen elfogadni ezt a tényt. Na most ha te a szüleid elé állsz egy ilyen dologgal, hogy sose akarsz gyereket, szerelmet, monogám kapcsolatot szinte ugyan ezek a dolgok futnak végig a szüleid fejében, ezért hasonlítottuk ahhoz a helyzethez a tiédet, mint amikor a gyerek a homoszexualitását vallja be a szülőnek.


Egyébként a tatu tagjai nem voltak leszbikusok, az csak marketing volt. Az egyik tag pont nemrég nyilatkozta, hogy nem venné jó néven, ha a gyereke homoszexuális lenne, egy kisebb botrány is lett belőle, hogy pont ő mond ilyet. :)

2016. jan. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:
21%
Lefeküdtél velük? Mekkora meglepetés. Uh kár hogy nem fogadtam erre a FELTÉTELEZÉSRE :D Szegény 65%-os kiforgattam volna a vagyonából :)
2016. jan. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 A kérdező kommentje:

Köszi!


Nem hinném, hogy nehezebb lenne érvényesülni a homoszexuálisoknak. Ismerek egy párat, nem kell mindenki orrára kötni. Ez magánügy. Homoszexuálisoknak is van párjuk, köztük sokan teljesen monogámok.


Amúgy ki az aki itt tisztába van a monogámia igazi fogalmával? Az ember nem az. De tudom, hogy mire gondolnak itt az emberek.


Az igazi jelentése, hogy ha választasz magadnak egy partnert, mindegy mikor kitartasz mellette és csak ő lesz. Teljesen mindegy, hogy esetleg meghal 25éves korában vagy megcsal, drogos lesz, akármi. Neked nem lesz több társad, mert őt választottad. Na ez a monogámia.

2016. jan. 17. 18:08
 48/50 anonim ***** válasza:
Hagyd a francba a GYIK-et, itt azon a szinten van a válaszolók nagy része, mint akik a hatvanas években Amerikában elítélték a különböző bőrszínűek közti kapcsolatot, vagy most a melegeket. Te örülj a párkapcsolataidnak, ők meg dagonyázzanak az érzésben, hogy mennyivel erkölcsösebbek :D
2016. jan. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim ***** válasza:
nos igen, 48-as kb összefoglalta a lényeget velősen :) de abszolút igaza van. hát hiába, van akit kielégít az álerkölcsösség tudata is, és nem hiányzik neki más (azaz dehogynem, csak az életben nem fogja bevallani ... sőt, elfojtja és inkább küszködik pszichés problémákkal, minthogy a vágyainak éljen.. most nem?)
2016. jan. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:
Most komolyan képes voltál több regisztrációt csinálni? Ki ítélte el a homoszexuálisat? Olvasni se tudtok, tényleg hagyni kell a gyk-t mert roppant alacsony a színvonal. Remélem majd ha a lányodat 20-an tágítják egyszerre akkor is ezzel a kis liberális maszlaggal jössz elő és megveregeted a vállát :D A pszichés problémával az küzd, akit össze-vissza kúrogatnak, belső bizonytalanság, elnyomott régi traumák stb.. érdemes lenne felkeresnetek egy pszichiátert mielőtt még az ereiteket vágjátok fel a nagy kukihiányotokban.
2016. jan. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!