Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Tényleg gáz, hogy elmondtam a...

Tényleg gáz, hogy elmondtam a szüleimnek, hogy egyszerre több barátom van?

Figyelt kérdés

Elmondtam, hogy nem hiszek a monogámiában, senkinek nem hazudok, soha semmit nem ígértem senkinek. Teljesen korrekt vagyok. Korrektebb egy ilyen kapcsolat, mint ahol összecsalják egymást az emberek.

Egy szülőnek ez gáz?

Házasságban nem hiszek, gyerekem ne lesz soha.


23 vagyok.


2016. jan. 16. 08:05
1 2 3 4 5
 21/50 A kérdező kommentje:

Szia!


Egyik Magyarországon él, vele tartom a kapcsolatot folyamatosan, de ritkábban találkozunk. A másik itt ahol dolgozom. nem csak szex, közös programok, mindkettő sokat dolgozik, az egyik akar családot később, de sokat utazik, nem férne bele egy kapcsolat. Ez így mindenkinek jó. Beszélgetünk, reggel köszönünk, este jó éjt. Érdeklődünk, vannak programok. De egy rendes kapcsolat nem férne bele.


Gyereket nem szeretnék, tudom miért, most nem fejteném ki ha nem baj. A házasság meg.. még változhat a nézőpontom, de jelenleg nem tudom elképzelni.


Azért írtam ki, hogy más szülő mit gondol. Leírom még 1x, hogy mindenki független, mindenki tud minden infót rólam. Ha mások szemében ribi vagyok, akkor legyen. A szüliemet nem akarom bántani. Elmondtam nekik mert naponta beszélünk, szinte mindent megosztunk egymással.

2016. jan. 16. 14:13
 22/50 anonim ***** válasza:
Azt gondolom, hogy mivel ők máshogy látják a világot, és nem ezt a példát mutatták, akkor egy kicsit csalódottak lehetnek. De mivel szeretnek, úgy fogadnak el ahogy vagy, felnőtt vagy, így elfogadják. Gondolom nem akarnak most szentbeszédet tartani, sem vitatkozni.
2016. jan. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim ***** válasza:
90%
ne törődj senkivel. én is utálnám a csajok társaságát és naná hogy fiúkét fogod keresni, teljesen érthető és logikus :-) és korrekt is így van. na meg azért ne legyünk már ennyire erkölcsösek, 2 srác az életében még nem teszi ribivé, de 3 sem ...
2016. jan. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 anonim ***** válasza:

Dehogy gáz! Ki mondta, hogy gáz? Mit reagáltak a szüleid?

Én is ilyen vagyok, rólam is tudják, csak nekem nemigen szokott sikerülni, hogy több barátom legyen.:)

2016. jan. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 anonim ***** válasza:
90%

engem jobban zavarna, hogy "gyűlölöd a feminizmust", mert én úgy nevelném a lányomat, hogy higgyen abban, hogy minden embert egyforma jogok illetnek meg. de szerintem te se gyűlölöd, csak téves elképzeléseid vannak róla, ez gyakran előfordul.

a párkapcsolataid a te dolgod, nekem is volt egyszerre két barátom, akik tudtak egymásról (összesen 3 párkapcsolatom volt életemben, ebből kettő átfedésben, nem tudom, miért lennék nagyobb ribi, mint az, akinek vagy húsz kapcsolata volt már, csak épp nem egyszerre).

2016. jan. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 anonim ***** válasza:
13%

Biztos szomorú lennék, hogy ekkora riherongy a lányom. Én is hasonlóhoz tudnám hasonlítani, mint amikor kiderül valakinek a gyerekéről, hogy homoszexuális.

Bár elég sok logikai buktató van a kérdésedben, ha ennyire leszarod a társadalmi elvárásokat meg mindent, minek kérted ki a véleményünket? Meg szerinted nem működnek a monogám kapcsolatok, de felhozod a szüleid példáját, hogy nekik mennyire tökéletes a kapcsolatuk. Igazából nem is értem, mert pozitív példát mutattak neked, az ilyenek általában sokkal rosszabb családokban fordulnak elő, nem ott, ahol jó neveltetést kaptak.

Valószínűleg te is rájössz, hogy nem így kellett volna csinálni a dolgokat, amikor 40-50-60 évesen magadra maradsz, nem lesz családod, gyerekeid, férjed és ilyen "partnereid" sem, mivel a szép test nem marad meg örökké, és nyilván ezek a férfiak semmi többet nem látnak benned csak egy testet.

Ha a monogámiában nem hiszel, egyszerűen a szeretetben nem hiszel, ha találnál egy férfit akit szeretsz, akkor rájönnél, hogy tök feleslegesek mellé a partnerek. Elég szomorú, hogy 23 évesen még nem volt 1 ilyenben sem részed, de remélem majd találsz egy ilyen férfit és benő a fejed lágya.

Egyébként elég szar duma, hogy kiéli a vágyait, azt nyilván egyszerre egy emberrel is ki lehet.

2016. jan. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 anonim ***** válasza:
36%
Kiéli minden vágyát csak éppen a szeretkezést nem, mert ezekkel a pasikkal csak dug. És ha így halad nem is fogja megtapasztalni soha hogy az mennyivel másabb.
2016. jan. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 A kérdező kommentje:

Az a különbség köztem s köztetek, hogy én elfogadom a véleményeket, hogy nektek mi a jó. Amíg annyira beszűkültek vagytok, hogy nem vagytok képesek felfogni, hogy valakinek más a jó. És a homoszexualitással mi a gond? Tényleg ennyire úgy látsz mint egy ló?


Tessék egy idézet:


"Egyáltalán nem hiszek a szerelemben. Csak a dugásban hiszek. Őszinte, hatékony, ezen kívül maximális az élvezeti értéke; mellébeszélés nélkül."

2016. jan. 17. 15:57
 29/50 anonim ***** válasza:
44%

Azok a hozzászólók, akik ilyen sok trágárságot megengedtek maguknak a topicban, mind szereztek maguknak egy olyan partnert, akivel 75 éven át kizárólagos kapcsolatban éltek? Mind 95 évesek vagytok és arról tudtok beszámolni, hogy így éltétek le az életeteket?


Én a legszélsőségesebb, legpromiszkuisabb, hetente 20 új partnerrel gruppenszexelő emberektől sem hallottam ilyen alpári, a szexet és szerelmi kapcsolatokat leértékelő beszédet.

Ha az élettervetek az, hogy szent családi életet akartok élni 70-80 éven át az egyetlen szerelemi (és szexuális) partneretekkel, akkor ki kell ábrándítsalak titeket, nincs ember, aki ilyen mocskos szájú és gondolatú emberekkel erre hajlandó.

Főleg nincsen esélyetek összesen 2 szerelemi társat (házastársat) lelni életetek során - se időben egymás után, se egyszerre.

Szexpartnernek pedig kifejezetten nem megfelelő az, aki ennyire lenézi a testi szerelmet.

Szerintem egy jegygyűrűje sincsen annak, aki ennyire támadja azt, akinek 2 is van.

2016. jan. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim ***** válasza:
13%
Minek tetted fel a kérdést, ha ennyire nem tűröd a válaszokat? Nem tudtam, hogy a mai liberális világban már az is beszűkült látásmódú, akinek elég egy fa$z. :DDD Akkor dugasd magad amíg tudod, nem mindig lesz ez így. :DD Szerencsétlen.
2016. jan. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!