Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Nektek melyik jelent...

Szülők! Nektek melyik jelent nagyobb érvágást?

Figyelt kérdés
Ha a gyereketek azt mondja, hogy meleg vagy ha azt mondja, hogy aszexuális? Lehetőleg a válaszban jelöljétek meg az egyiket. Köszönöm!

2016. jan. 26. 19:18
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
3%
A meleget arra érted, hogy lázas, vagy arra, hogy homoszexuális?
2016. jan. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
42%
Alapvetően engem egyik sem zavarna,de ha muszáj választani,akkor talán az,ha aszexuális. Mivel az élet egyik legszebb érzelmét, a szerelmet hagyná ki az életéből. De ezt ő nem tudná felmérni,hiszen egy aszexualisnak tudtommal nincs rá igénye,így ezt ő nem is banna.
2016. jan. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
98%

Előző: van, akinek aszexuálisként is van rá igénye, érezhet romantikus vonzalmat, egyszerűen nem érzi a szexet a kapcsolat "megkoronázásaként".


Nekem szerencsém volt, mert tök véletlenül találtam valakit, aki teljesen hasonlóan működik, mint én. Imádjuk egymást, együtt élünk, együtt tervezzük a jövőnket, de az utlsó szexuálitásra tett kísérletünk talán 7-8 hónapja volt.

2016. jan. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%
Ezesetben a válaszom az, hogy tényleg egyik sem zavarna egy cseppet sem! :) utolsó: örülök,hogy megtaláltad a párod, sok boldogságot nektek. :)
2016. jan. 27. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
73%

egyik sem ...

viszont mind a kettőt sajnos elítélik

2016. jan. 27. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
18%
Engem is le fognak pontozni az emberkék mivel én is a meleget mondom. Ez egy vélemény kutatás, az emberek csak leírják, hogy nekik melyik okozna nagyobb csalódottságot. Senki nem szíd senkit, de azért " ez a válasz szerinted nem hasznos"...
2016. jan. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
78%

A gázszámla okoz nagy érvágást.

A gyerek kijelentése nem kerül semmibe, így semmiféle érvágást nem okozna!

2016. jan. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim válasza:
16%
az, ha homokos, mert akkor tuti nem lehet unokam...
2016. jan. 28. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim válasza:
96%
De homoszexuális párok is örökbe fogadhatnak gyereket nálunk a Gyámhivataltól?
2016. jan. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
94%
Egyik sem, de az aszexuálisnak nem örülnék. A melegség nem zavarna, sőt. :)
2016. jan. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!