Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Nektek melyik jelent...

Szülők! Nektek melyik jelent nagyobb érvágást?

Figyelt kérdés
Ha a gyereketek azt mondja, hogy meleg vagy ha azt mondja, hogy aszexuális? Lehetőleg a válaszban jelöljétek meg az egyiket. Köszönöm!

2016. jan. 26. 19:18
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
96%
Mindkettőt elfogadnám. Az ő élete, élje úgy, ahogy az örömet okoz neki.
2016. febr. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%

Én sokáig kifejezetten aszexuálisnak hittem magam, nem érdekeltek a fiúk, és ez a szüleimnek is feltűnt. Aztán megismertem egy lányt. Nehezen fogadták el, de örülnek, hogy nem egyedül halok meg :D

Elnézést, hogy a gyerek szemszögéből válaszoltam.

21/l

2016. okt. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 Eva Hagop ***** válasza:
84%
Egyik sem jelentene ervagast. Mar mint nem ereznem rossznak az egyiket sem. De ha asexualis az lehet hogy jobban "szomoritana", hogy egyaltalan nem fog neki sajat caladja es szerelme lenni. Habar meglehet hogy egy masik asexualis embert talal elettarsnak vagy legalabb kozeli baratnak akivel boldogan elnek az eletuket. Nekem az a lagfontosabb hogy a gyerekeim boldogok legyenek. N40
2016. okt. 19. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 Eva Hagop ***** válasza:
80%
*legfontosabb
2016. okt. 19. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%
Egyik sem zavarna. Éljen úgy, ahogyan ő boldog, ha nem árt vele senkinek. Viszont félteném attól, hogy a többi ember el fogja majd ítélni.
2021. aug. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

En bisexual vagyok, szuleim nem tudjak mert elitelnenek plane anyam... Es boldog vagyok igy, engem nem zavar. Ha egyszer lesz egy baratnom/baratom akkor majd ugyis megtudjak es majd beletorodnek.

Addig meg ameddig nem tudjak nem faj nekik.

19L

2023. febr. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!