Ez most komoly?

Figyelt kérdés
A családban söt a barátaim is azt mondják nekem hogy beteg vagyok.Ki takaritottam a szobám de ugy hogy még egy porcica se maradt és erre bejön anyum s azt mondja hogy mé nem takaritom ki a szobámat?(semmi sincs benne komolyan egy ágy és egy asztal amin a gépem van.) Nem nagy dolog kitakaritani. Meg mondtam hogy töllem szét is nézhet rend van erre azt mondja hogy beteg vagyok.Na jó szimplán mondok egy mondatot az egyik ,,barátomnak,, és szintén le betegez.Talán beteg vagyok mert olyan depresszios vagyok a sok sértegetés miatt hogy skrizofén lettem .Amikor haza jövök vezsekednek a szüleim és kiabálnak velem plusz az iskolába is ez megy. Mit tudok tenni hogy ne keljen azon gondolkozzak minden reggle hogy érdemes e fel kelni.14/L
2016. febr. 9. 11:48
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Mivel külföldön élek ezért biztos nem tudtok rola itt van egy év közi vakácio .
2016. febr. 9. 17:37
 12/14 anonim ***** válasza:
2016. febr. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Utolsó, ezt jó hogy linkelted. Ilyenkor nem érzi magát hülyén az, aki az ilyen kamaszhisztit, panaszkodást komolyan elhiszi, de már családsegítőt, meg Gyámügyet akar hívni szerencsélten szüleire?
2016. febr. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Hozzáállásodon kell változtass. Ebben tudok segíteni.

"Mit tudok tenni hogy ne keljen azon gondolkozzak minden reggle hogy érdemes e fel kelni."

Semmit se. Semmit sem kell, így gondolkodni sem.

Írj s megtanítalak jól látni világot.

2016. febr. 9. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!