Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Holnap lesz az első igazi...

Holnap lesz az első igazi találkozásom a vérszerinti anyukámmal! Hogyan kell majd viselkednem?

Figyelt kérdés

Nagyon fèlek ettől a talàlkozàstòl, ès egy kicsit bànom is hogy belementem. De màr nem akarom lemondani, hülyèn jönne ki a dolog! Szòval ilyenkor mit kell majd mondanom? Fèlek, hogy nem leszek neki elèg jò, vagy nem lesz ràm elèg büszke...Semmi olyan dolog nincs az èletemben amiben mondjuk kimagaslòbb lennèk a többiektől, kivève az, hogy mindenen paràzok :D Bàr ettől èrezheti ùgy, hogy meg sem èrte engem a vilàgra hoznia...amit èn is ìgy gondolok!

Egyèbkènt 17 èves vagyok, a vèrszerinti apukàmmal èlek! Anyu elèg fiatal volt 17 èves mikor terhes lett velem, megszült ès azòta sosem talàlkoztam vele. De most kapcsolatot akar tőlem, vagy ahogy ő fogalmazott csak legalàbb egy napot eltölteni velem, ès aztàn èn döntsem el! De nem akarom megbàntani szòval mit kellene most csinàlnom? Ti mit csinàlnàtok? Volt valaki mèg ilyen helyzetben?



2016. febr. 20. 18:56
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
0%
De megkeresett..
2016. dec. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!