Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Holnap lesz az első igazi...

Holnap lesz az első igazi találkozásom a vérszerinti anyukámmal! Hogyan kell majd viselkednem?

Figyelt kérdés

Nagyon fèlek ettől a talàlkozàstòl, ès egy kicsit bànom is hogy belementem. De màr nem akarom lemondani, hülyèn jönne ki a dolog! Szòval ilyenkor mit kell majd mondanom? Fèlek, hogy nem leszek neki elèg jò, vagy nem lesz ràm elèg büszke...Semmi olyan dolog nincs az èletemben amiben mondjuk kimagaslòbb lennèk a többiektől, kivève az, hogy mindenen paràzok :D Bàr ettől èrezheti ùgy, hogy meg sem èrte engem a vilàgra hoznia...amit èn is ìgy gondolok!

Egyèbkènt 17 èves vagyok, a vèrszerinti apukàmmal èlek! Anyu elèg fiatal volt 17 èves mikor terhes lett velem, megszült ès azòta sosem talàlkoztam vele. De most kapcsolatot akar tőlem, vagy ahogy ő fogalmazott csak legalàbb egy napot eltölteni velem, ès aztàn èn döntsem el! De nem akarom megbàntani szòval mit kellene most csinàlnom? Ti mit csinàlnàtok? Volt valaki mèg ilyen helyzetben?



2016. febr. 20. 18:56
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Nagy hogy sikerlüt? :)
2016. febr. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne,hogy hogyan sikerült.
2016. febr. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! tényleg úgy volt, ahogy ti mondtátok, nem kellett volna ilyen drasztikusan felfognom ezt a találkozás dolgot! :)

A találkozás hát nem is tudom, fura volt! Nem igazán tudom eldönteni, hogy mit érezzek ezzel kapcsolatban, de először elmesélem elejétől mi volt :D

Szóval anyu d.e. ért ide hozzánk, nagyon fura volt látni őt, most először úgy igazán élőben, szemtől szemben és nem képről :D fura, mert rá jobban hasonlítok, mint apura és ez olyan érdekes volt :) Szóval d.e. ebédig apu is velünk volt, együtt főztek, beszélgettünk mint egy igazi család és ez nagyon jóó volt :) Aztán d.u. csak kettesben voltunk! Elmondta, hogy mennyire sajnálja, hogy eddig nem találkoztunk, nem beszéltünk! A magyarázat természetesen az életkora volt, hogy túl korán szült meg engem és nem tudta volna megadni azt amire szükségem van, később az egyetem miatt nem volt ideje rám stb stb stb...Egy szóval mindenre volt ideje, csak a saját gyerekére nem!! Ez mondjuk rosszul esett, de talán nem annyira mint az amit ez után mondott. Szóval arra a kérdésemre, hogy most hogy hogy volt ideje megkeresni, a válasz a következő volt: gyereket vár és, hogy tiszta legyen a lelkiismerete szeretett volna találkozni velem!! Mert mostmár, tudna nekem egy normális életet biztosítani :D Szóval, hát igen... fogalmam sincs, hogy erre mit mondjak :D de az biztos, hogy nem értem őt :( vagy, hogy mit vár el most tőlem?? Főleg ezek a magyarázatok után :D de lényegében őszinte volt, nem hazudott :/ Ti mit csinálnátok? mert most rosszabb mint volt, el sem tudom mondani milyen jó érzés volt az a d.e. pár óra együtt :)

2016. febr. 24. 21:03
 14/21 anonim ***** válasza:
87%

En ritkán találkoznék vele, ha ugy adódna.Megkeresett téged, hogy lenyugodjon a lelkiismerete. Nem fogadnám el a magyarázatát.Nagyon késõn jutottál az eszébe, az apudnak gratuláció,hogy felnevelt téged egyedül és felvállalt.

Mit mondott ezután mit szeretne, mennyire kiváncsi rád?

Apid mit mondott?

2016. febr. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

Apu nagyon rendes ès azt mondta, mindenben tàmogat ès ùgy lesz, ahogy èn szeretnèm! Tudom, hogy nagyon haragszik az anyukàmra azèrt amit tett, màrmint arra, hogy 17 èvig kb felèm se nèzett! Pedig èn nagyon kìvàncsi voltam rà, ès elèg nehèz gyerekkort köszönhetek neki! Na mind1 a lènyeg az, hogy apu fèlretett mindent ès hagyja, hogy az èn döntèsem legyen...Ami kicsit rossz, mert nem akarom megbàntani! Vagy, hogy ùgy èrezze elhanyagolom vagy kevèsbè szeretem!

Az anyukàm kb napi szinten ìrogat vasàrnap òta, de mèg nem mondtam neki semmit a döntèsemről! Ő szeretnè, ha többet talàlkoznànk, ha a szünetekből pàr napot vagy hetet nàla töltenèk ès szeretne bemutatni az ő csalàdjànak is.(bàr ez irànt nem lelkesedem) Szeretne jobban megismerni, mert kb most mèg a szomszèd nèni is többet tud ròlam mint ő :D ami elèg vicces ès szomorù is... Nagyon hülyèn èrzem magam, mert ùgy èrzem, hogy nagyon kötődöm hozzà! :( Ès fogalmam sincs mièrt...ùgyhogy valòszìnűleg, belemegyek ès ismerkedhetünk...Ùgy gondoltam, hogy a hùsvèti szünetemből pàr napot nàla töltenèk ès akkor meglàtnàm, hogy milyen! bàr lehet, ha megszületik a kisbabàja, megint le se fog sz@rni...:/

2016. febr. 24. 23:15
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

"bàr lehet, ha megszületik a kisbabàja, megint le se fog sz@rni...:/"

Nem. Pontosan ezért keresett most meg.

17 éves vagy.

Eddig le se tojt.

Amiket előadott mentségként, hogy miért nem kereste veled a kapcsolatot, csak átlátszó kifogás.

"túl korán szült meg engem és nem tudta volna megadni azt amire szükségem van"

Inkább: a háta közepére se kívánta azt a kötöttséget, amivel egy kisbaba jár. Dobbantott, aztán apád boldoguljon veled ahogy tud.

"később az egyetem miatt nem volt ideje rám"

A lányom 3 éve végezte az MSC-t. 4 csoporttársának volt kisgyereke. Az egyikük egyedülálló anyuka volt, 2 alsós gyerekkel. A másikuk államvizsga előtt szülte a 3. babáját.


Anyád nem rád kíváncsi.

Most remekül előadja a bűnbánó anyát, akinek megszólalt a lelkiismerete.


"Mert mostmár, tudna nekem egy normális életet biztosítani"

Hát persze:

Téged már nem kell gondozni, pelenkázni, etetni, oviba hordani, tanulni veled az iskolában.

Viszont ott lesz nemsokára a gyereke, akire te vigyázhatsz amikor neki szüksége van rá.


Próbáld meg érzelmek nélkül megvizsgálni a helyzetet és rájössz:

Anyád most sem rád kíváncsi, nem te érdekled, csak remek bármikor ugrasztható ingyen bébiszittert akar (de az is benne van a pakliban, hogy még pénzt is, mert nemsokára keresőképes leszel)

2016. febr. 25. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
84%
Sokmindenben egyetértek az előző válaszolóval: eddig bármikor meglátogathatott volna, tudta eddig is, hogy apukád gondodat viseli. Nekem is gyanús, hogy azt képzeli, majd segítesz neki. Ahhoz, hogy Te, a kistesód, és ő egy család legyetek, már késő, sokkal előbb kellett volna jelentkeznie. Iszonyatosan nagy választások elé állítana: szakadj el édesapádtól, akihez kötődsz, barátkozz meg vele, akinél még a szomszéd néni is többet tud rólad, szokd meg a mostani párját, az anyai nagyszüleidet. Azt mondom, tartsd vele a kapcsolatot, mert az lélekben gazdagíthat, de új életet ne most kezdj, amikor itt a továbbtanulás ideje.
2016. febr. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

Köszi a vàlaszokat!

Nem fogok hozzà költözni ezt nem is vettem tervbe :) tudom, hogy nem az anyàk gyöngye, sőt...de egy kicsit szeretnèm vele a kapcsolatot tartani! Csak egy nagyon picit :(ùgy èrzem, hogy erre szüksègem van! Annyira gondoltam csak, hogy nèha meglàtogatni vagy ő engem ès beszèlgetni...az mèg ùgy rendben van nem? :D

2016. febr. 26. 15:40
 19/21 anonim ***** válasza:
79%
Hogy alakult azóta a kapcsolatotok?
2016. dec. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
ingyen bébycsősz lett
2016. dec. 8. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!