Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Osztályfőnöki figyelmeztetést...

Osztályfőnöki figyelmeztetést kaptam az öltözködésem miatt? Leírásban a többi

Figyelt kérdés
Szerintetek jogos? Osztályfőnökit kaptam azért, mert a pólómon rajta volt, hogy 666, katolikus iskolába járok. Ezért tényleg osztályfőnöki jár? (Ez a minta volt a pólómon [link] Zenekaros póló, az egyik kedvenc zenekarom. Most komolyan ezért jár osztályfőnöki? A szüleim még nem tudják, félek, hogy baj lesz belőle (Mert a pólóról sem tudnak, mivel egyedileg csináltattam) Hogy magyarázzam ki magam?

2016. febr. 23. 17:41
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
70%
Azért arra én kíváncsi lennék, hogy az iskola házirendje mit ír az öltözködésről, azt mindenképpen nézd meg. Ha nincs semmi olyan pontja, amit erre a mintára rá lehetne húzni, akkor nem jogos az osztályfőnöki, és nincs miről beszélni, ha viszont van, akkor jogos, és azért nincs értelme vitatkozni.
2016. febr. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
35%
Na nállunk a túlsminkelt libák haspólóba nem kapnak semmit álltalánosba és vallásos suli
2016. febr. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
74%
Mit írtak a tájékoztatódba? Valami ilyet: "XY-t az iskola értékrendjébe ütköző magatartásáért osztályfőnöki figyelmeztetésben részesítem.", ugye? Mondd: "Anya, apa! Kaptam egy osztályfőnöki figyelmeztetést az iskola értékrendjébe ütköző magatartásomért.". Nem hazudsz így, s elég kielégítő válasz. Majd írd meg mi volt.
2016. febr. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
79%

"akkor kedves 3# amikor mos az anyukája akkor nem látja?"


számomra teljesen egyértelmű volt a kérdésből, hogy ez egy viszonylag új ruhadarab, és eddig nem hordta.

nagyon szeretnél kötekedni, de nem jön össze.

2016. febr. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
89%
a legjogosabb válasz az volt, hogy mennyire hiteles valaki kemény metálosként, ha ettől megijed, és otthon nem meri elmondani a NEM vallásos szüleinek......
2016. febr. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
51%
Teljesen jogos a vallás nevében csak keresztes háborúkat szabad indítani, embereket szabad csak halomra gyilkoltatni, esetleg kicsiben, inkvizició keretében embereket megkinozzni, elégetni, de ilyen polót hordani nem szabad mert az sátáni dolog.
2016. febr. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
62%
Hát az van kérdező, hogy lehet lázadni, csak annak viselni kell a következményeit is. Sose értettem mikor valaki amiatt picsog, hogy az iskolában szabályok vonatkoznak a kinézetre. Vajon mi lenne ezekkel az emberekkel, ha kötelező lenne egyenruhát hordani? Otthon, meg ha megy valahova akkor mindenki úgy öltözik ahogy akar, de az iskoláknak, meg majd a munkahelyeknek vannak szabályai amit be kell tartani. Ennyi, nincs ezen semmi fölháborodni való.
2016. febr. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
28%

"Osztályfőnökit kaptam azért, mert a pólómon rajta volt, hogy 666"


Mivel ennek a fordítottja, azaz a 999 "angyali számsort" jelent,

mond, hogy véletlenül vetted fel fordítva a pólódat.

:)



[link]

2016. febr. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
65%
Muszáj ezt egy katolikus iskolába felvenned? Több eszed lehetne.
2016. febr. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 veterán vas ***** válasza:
71%

Bizonyára van ilyen öltözködési előírás, ha az osztályfőnök szóvá tette.

/nem hinném, hogy valamiért csak veled kötözködik/


Különben a tanár szempontjából mindegy, hogy miért vetted föl a pólót. Nem az ok foglalkoztatja, hanem a megoldás. Ha valóban nem tudtál az előírásról, akkor az ő dolga elmondani, hogy "a törvény nem ismerése nem mentesít"...bla-bla.

Ha esetleg tudtál róla, de a rebellist akarod játszani, akkor pedig az a feladata, hogy letörje a lázadó énedet. Szóval, mindkét esetben Te vagy a hunyó.

Ezt már visszacsinálni nem tudod, próbálj meg úgy viselkedni, hogy minél hamarabb feledésbe merüljön az eset.

2016. febr. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!