Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Osztályfőnöki figyelmeztetést...

Osztályfőnöki figyelmeztetést kaptam az öltözködésem miatt? Leírásban a többi

Figyelt kérdés
Szerintetek jogos? Osztályfőnökit kaptam azért, mert a pólómon rajta volt, hogy 666, katolikus iskolába járok. Ezért tényleg osztályfőnöki jár? (Ez a minta volt a pólómon [link] Zenekaros póló, az egyik kedvenc zenekarom. Most komolyan ezért jár osztályfőnöki? A szüleim még nem tudják, félek, hogy baj lesz belőle (Mert a pólóról sem tudnak, mivel egyedileg csináltattam) Hogy magyarázzam ki magam?

2016. febr. 23. 17:41
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
42%
Ezen a mintán nem látom a 666-ot. A heavy metal miért való kevésbé katolikus iskolába mint bármilyen másik műfaj?
2016. febr. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
67%
Amellett, hogy én nem járatnám a gyereket katolikus iskolába ( felnőtt korában majd eldönti, akar-e katolikus lenni), ha a gyerekem egy ilyen osztályfőnökivel állítana haza, akkor kölcsönkérném a polóját és abban mennék fogadóórára.
2016. febr. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
80%

Nem kötelező egyetérteni a katolicizmussal, sem katolikus iskolába járatni a gyereket. Ha nem fogadod el a szabályokat, keresni kell másik iskolát és kész, vonatkozik ez a gyerekre és a gyerek metálos pólójában fogadóórán megjelenni akaró szülőre egyaránt.

Zsinagógába vagy mecsetbe sem állítasz be egy disznócombot a válladra vetve, egyszerűen azért, mert parasztság.

2016. febr. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
89%
#21: Nézd meg jobban. Jobb felső sarok, a sisakon.
2016. febr. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
77%

Jajj Görögországban ezért a 666 számért az egyik pedagogus vásárló tönkrevágta a helyi Lidl italrészlegét. A hiba az volt hogy ott is fel volt tüntetve a 666

[link]

2016. febr. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
53%

Osztom a 22-es válaszát :-D


Mondjuk eleve nem adnám katolikus suliba a gyereket. 2.Nem hiszem, hogy egy pólón múlik bármi is, mennyivel jobb egy Hello Kitty??

3. Mint szülő ez esetben leszarnám a figyelmeztetést, főleg, ha amúgy semmi gond nincs a gyerekemmel. De amúgy se érdekelne. Képmutatás az egész!

2016. febr. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
84%
Az iskola nyilvan nem a metal polon akadt ki,hanem a satan szaman.Ha matyohimzeses ingben ment volna, de valami istenkaromlo szoveggel kihimezve, akkor is megkapta volna az osztalyfonokit.
2016. febr. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
97%
De miért dugdosod a szüleid elől a pólót, ha ők sem vallásosak?
2016. febr. 23. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
9%
ha sátán fattya volnál te is dugdosnád
2016. febr. 23. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
65%

#22: Akkor másik suliba írasd a gyereket. Ha már katolikusba íratod, akkor be kell tartani az ő játékszabályaikat. Ha nem tetszik, lehet tovább menni.


(Én mondjuk nem íratnám ilyen suliba, de elvileg, ha mégis, akkor nagy taplóság csak azért is ilyen pólóban menni fogadóórára.)

2016. febr. 24. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!