Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Osztályfőnöki figyelmeztetést...

Osztályfőnöki figyelmeztetést kaptam az öltözködésem miatt? Leírásban a többi

Figyelt kérdés
Szerintetek jogos? Osztályfőnökit kaptam azért, mert a pólómon rajta volt, hogy 666, katolikus iskolába járok. Ezért tényleg osztályfőnöki jár? (Ez a minta volt a pólómon [link] Zenekaros póló, az egyik kedvenc zenekarom. Most komolyan ezért jár osztályfőnöki? A szüleim még nem tudják, félek, hogy baj lesz belőle (Mert a pólóról sem tudnak, mivel egyedileg csináltattam) Hogy magyarázzam ki magam?

2016. febr. 23. 17:41
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
60%
Ha nem tartod be az iskola szabályait akkor jogos büntetés ,katolikus suliba ez tilos ha nem tudtad akkor legközelebb már tudni fogod ,ha tudtad hogy oda ez a polo nem valo akkor meg megérdemelted büntetést .
2016. febr. 24. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
80%

Nyilván te is tudtad és tudod is, hogy nem biztos, hogy ezt a pólót kellett volna választanod, hiszen akkor a szüleid elől sem dugdostad volna, és nem aggódnál azon, hogy mit fognak szólni az osztályfőnökire. Ha katolikus iskolába jársz, gyanítom azért tisztában vagy az ottani követelményekkel, és ismered a tanárokat annyira, hogy egy ilyen pólóra hogyan reagálnak majd.

Nem kell kimagyaráznod magad, mondd el a szüleidnek, hogy mi a helyzet, mutasd meg a pólót is, és mondd meg, hogy nem gondoltad, hogy ekkora port fog kavarni egy póló, de tanultál belőle és beláttad, hogy nem éppen ez volt a legjobb választásod egy katolikus iskolába.

Egyébként ha a gyerekem hazaállítana egy beírással és egy ilyen pólóval (persze, ha vallásos iskoláról lenne szó), akkor egyet értenék, mert ne legyen már ilyen hülye valaki, hogy eszébe sem jut, hogy nem kéne. Vannak bizonyos kimondatlan szabályok is az öltözködésre, rendezvényekre, és ide beletartozik az iskola is. Katolikus iskolába nem veszek fel pokolgépes pólót.

2016. febr. 24. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
36%

Húzd fel a pólót meg nadrágot meg mindent ahogy suliban voltál, húzz rá egy köntöst. Ha jóanyád megkérdi minek van rajtad a köntös, mondd hogy azért, mert ofőit kaptál. Ha megkérdezi miért, csak húzd szét a köntöst, hogy jól lássa a pólót, s mondd :ezért :D

Ha meg van egy kis szerencséd, édesanyád van olyan jó fej, mint az enyém, és kis szerencsével hallgatta fiatal korában a pokolgépet. (ma már együtt hallgatjuk, a régi bakelit lemezét :D és én is katolikus suliba jártam, 8 évet)

Különben meg még mindig inkább ezt hallgasd, itt még a hangzás mellett mondanivaló is van, lásd háború gyermeke

2016. febr. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
26%

Hagyjuk már ezt a baromságot, hogy "te akartál katolikus suliba menni". Sok helyen a település egyetlen iskoláját vették át a katkók. Máshol meg az lesz az egyetlen "tűrhető" iskola, mert kiszelektálhatja a kétes elemeket azzal a mondvacsinált ürüggyel, hogy nem elég vallásos, az önkormányzatiba meg kötelező felvenni minden söpredéket. Nem minden esetben önként megy valaki ilyen suliba, sokszor kényszer hatása alatt. Régen az volt a menő, aki a komcsik határait feszegette, most meg ez.

Én utálom ezt a fajta zenét, de a gyerekem azt venne fel, amit akar.

2016. febr. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
0%

Egyébként miért mentél katolikus iskolába, kérdező?

Először azt hittem, a szüleid vallásosak és oda irattak, de ezek szerint nem.

2016. febr. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
13%
ja ez egy jó indok. vagy vdd le a polot az iskolában vagy menj a söpredékek közé s ott te leszel ezzel a legártatlanabb szent :))
2016. febr. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!