Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anya nem enged el ahhoz a...

Anya nem enged el ahhoz a fiúhoz. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Van egy fiú,egy éve beszélgetek vele facebookon. Másik városban lakik. Anya folyamatosan azzal jön,hogy lehet egy 30 éves pedofillal beszélgetek. Nyári szünetben úgy volt, hogy találkozunk,aztán közbe jött valami és nem volt tali.. Most ballagok,koleszba akartam menni,mivel utálok itthon lenni. Megtudtam hogy ő koleszos,és pont arra jár amire én akartam menni (esküszöm nem miatta akartam koleszos lenni). Anyuval beszéltem,azt mondt nem mehetek. Most fogok ballagni. A fiú azt mondta ő már jött volna hozzám,de mostmár nem fog, hacsak én nem megyek el hozzá. Utána már jönne. Megbeszéltem vele hogy megyek, megvan már hogy mikor mennék, anyuval is meg volt beszélve hogy elmegyek, erre most közölte velem,hogy nem enged el. Nem tudom, lehet-e neten keresztül szeretni valakit,de úgy érzem hogy ha most nem találkozok vele,soha sem leszek boldog. Sokat veszekedtünk, de mindig kibékültünk,azt mondta nem csak barátként tekint rám és hogy ebben sokkal több van mint barátság. Minden este sírtam amikor veszekedtünk. Ha anya miatt nem láthatom,nem tudom mi lesz velem.. Nagyon sok mindenen keresztül mentem már ez a fiú miatt,és nem akarok túllépni rajta és mást keresni.

2016. márc. 1. 15:00
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
87%

Nem akarlak elkeseríteni, de anyukádnak igaza van. Nagyon is benne van a pakliban hogy egy 30-40 éves pasas van a gép túloldalán aki a tinikre gerjed. A minimum az lenne hogy ismerjék a szüleid. Tudod, jobb ha a neten óvatos vagy, mert nem tudod kivel hoz össze a sors - egy hamis profilt meg nem nagy cucc a face-n csinálni. Tudom hogy most nagyon drámaian éled meg a helyzetet, de olyan nincs hogy "ha most nem találkozok vele,soha sem leszek boldog" A világ hatalmas, és rengeteg érdekes, helyes pasi van benne. Nagyon fiatal vagy, nem kellene egynél leragadod akivel még csak nem is találkoztál.


Egy dolgot tudok javasolni: Hívd meg magatokhoz, akár a szüleivel együtt. Ha megpróbál kibújni a találkozó alól, akkor jó eséllyel nem az akinek mondja magát. De ha elmegy hozzátok, akkor még az is sikerülhet hogy anyukád elengedjen hozzájuk.

2016. márc. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
96%
Nagyon gyanús, hogy kerüli a találkozást. Ne engedd kibújni alóla, ha tényleg számítasz neki, akkor nem fogja érdekelni, hogy a te városodban találkoztok vagy egy másikban.
2016. márc. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
96%
Kiscsillag,mégis mi mindenen mentél keresztül valaki miatt,akivel még soha nem találkoztál?Mellesleg az sem mindegy honnan ballagsz.Általánosból?Meg mi az,hogy ő nem megy,előbb te menj?Semmi,de abszolút nulla,zéró ennek a "kapcsolatnak"az esélye.Igaza van anyukádnak.Ha annyira érdekelnéd a fiút,már rég ment volna.Unatkozik,aztán szédít.Esze ágában sincs találkozni.
2016. márc. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
96%
Még valami: Ez az egy mondat tette gyanússá hogy nem az akinek mondja magát. "fiú azt mondta ő már jött volna hozzám,de mostmár nem fog, hacsak én nem megyek el hozzá"
2016. márc. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
95%
Ha a fiu annyira akart volna, már rég meglátogathatott volna. De ő nem akart...Azért gondold végig: egy másik városban, idegen környezetben, és te csak annyit tudsz róla, amit ő leírt. És ha anyukádnak van igaza? Ha bántani akar ott? Akkor mit fogsz csinálni? Beszéljétek meg, hogy találkoztok a te városodban, egy áruházban pl, ahol sok ember van. Elsőre ez is jó. Nehogy mindjárt férjhez akarjál menni. Ja ha nem mehetek, kútba ugrok. Nem butaság ez?
2016. márc. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
86%

Még mindig a fiú dolga az udvarlás, ha nem akar veled találkozni, és eljönni hozzád, annak oka van.

Ne csinálj butaságot. Találkozzatok nálatok. Anyukád lássa, ismerje meg. Ha nem megy el, fejezd be a kapcsolatot.Mert valami nem kerek.

2016. márc. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat😄

Aki kiscsillagozik, az meg nagyon gyorsan fejezze be:)

Ha egyáltalán nem érdekelném,már rég mással beszélne,lenne barátnője és nem viselné el a hisztijeimet.Ugyanis elég sokat veszekedünk miattam.

Azon mentem keresztül hogy depressziós voltam. De te aztan nagyon sok minenről tudhatsz..:))

Attól meg nem félek hogy megerőszakol,vagy hasonló. Judozok 3 éve, most boxolok mellette. Van fekete övem. Nem vagyok olyan könnyű eset:)

2016. márc. 1. 15:32
 8/39 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nagyon jól teszed, de ha egy nálad húsz kilóval súlyosabb pasi beránt valahova, vagy esetleg elcsal magával arra hivatkozva hogy a barátod apja, majd ugyanígy elkap szerinted mennyi esélyed van? De őszintén. Ne legyél olyan ostoba mint én voltam.
2016. márc. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 A kérdező kommentje:
Nekem kell ez a fiú😄
2016. márc. 1. 15:38
 10/39 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!

Skypeon már láttad az illetőt?Vagy küldött magáról képet/videót?Valami ami bizonyítja hogy tényleg egy veled egykorú?

2016. márc. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!