Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anya nem enged el ahhoz a...

Anya nem enged el ahhoz a fiúhoz. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Van egy fiú,egy éve beszélgetek vele facebookon. Másik városban lakik. Anya folyamatosan azzal jön,hogy lehet egy 30 éves pedofillal beszélgetek. Nyári szünetben úgy volt, hogy találkozunk,aztán közbe jött valami és nem volt tali.. Most ballagok,koleszba akartam menni,mivel utálok itthon lenni. Megtudtam hogy ő koleszos,és pont arra jár amire én akartam menni (esküszöm nem miatta akartam koleszos lenni). Anyuval beszéltem,azt mondt nem mehetek. Most fogok ballagni. A fiú azt mondta ő már jött volna hozzám,de mostmár nem fog, hacsak én nem megyek el hozzá. Utána már jönne. Megbeszéltem vele hogy megyek, megvan már hogy mikor mennék, anyuval is meg volt beszélve hogy elmegyek, erre most közölte velem,hogy nem enged el. Nem tudom, lehet-e neten keresztül szeretni valakit,de úgy érzem hogy ha most nem találkozok vele,soha sem leszek boldog. Sokat veszekedtünk, de mindig kibékültünk,azt mondta nem csak barátként tekint rám és hogy ebben sokkal több van mint barátság. Minden este sírtam amikor veszekedtünk. Ha anya miatt nem láthatom,nem tudom mi lesz velem.. Nagyon sok mindenen keresztül mentem már ez a fiú miatt,és nem akarok túllépni rajta és mást keresni.

2016. márc. 1. 15:00
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
88%
Esetleg anyukád nem tud elkísérni? Lehet megnyugodni, ha látná. Amúgy megértelek, szinte az én történetem olvastam most, ugyanennyi idős voltam és interneten ismerkedtünk meg. Kollégiumba mentem én is, bár nem miatta. 3 évig tartott a tiltás, internet- és telefonmegvonás, titokban találkoztunk 1-2 órára, bármit mondtam soha nem hitt nekem anya, és így én sem voltam hajlandó megosztani vele a személyes dolgaimat, teljesen elvesztette a bizalmamat. Volt, hogy el is szöktem hozzá. Szenvedés volt, rengeteget kűzdöttünk a kapcsolatunkért. De megérte. 5 év után összeköltöztünk, 7 év után összeházasodtunk, és van egy közös gyerekünk. Azóta is együtt. Sok erőt és kitartást kívánok nektek! :)
2016. márc. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
73%

Anyukádnak igaza van.

Ha az a fiú tényleg akar veled találkozni, akkor jöjjön el ő hozzátok. Ennyire egyszerű.

Ha ezt nem teszi kérésed ellenére sem, akkor ott valami nem stimmel.

2016. márc. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim válasza:
41%
Hat szerintem krumplistésztát, mert azt szeretem 😃 16f
2016. márc. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 A kérdező kommentje:

Köszönöm a pozitív,normális válaszokat😊

Főleg a 31-esnek

Megbeszélem vele hogy ő jöjjön ide..

És hogy skypeoljunk:)

#33 nagyon vicces gyerek vagy😃

2016. márc. 1. 23:15
 35/39 anonim ***** válasza:
25%

figyelj, te engednéd a saját gyereked majd?

sztem nem.

igen, lehet egy 40 éves pedo is. vagy simán egy 16 éves kanos kisfiú!

2016. márc. 2. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
56%
Ómájgád! Bár nem vagyok vallásos, most elvonulok, térdre ereszkedem és elrebegek kétszázhúsz miatyánkot, amiért egy totál normális 16 éves gyerekem van. Nyilván majd egyszer kamaszodni fog(bár lehet kihagyja, ha eddig nem tette), de normálisan kommunikál és utoljára 2 évesen hisztizett. Jó múltkoriban küldtem Neki egy videót FB-on, majd meg is felejtkeztem róla. Minap eszembe jutott és mondtam neki, hogy "tudod, a videó, amit küldtem", de közölte, hogy október óta nem lépett be a fiókjába. Na megyek is gyorsan és hálát rebegek és az is lehet, hogy sütök neki pizzát, ha már egyszer itthon esz a fene, Ő meg ilyen pokolian fantasztikus gyerek.
2016. márc. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 A kérdező kommentje:

“Ne OFFolj! Azaz ne kezdj új téma boncolgatásába, új, a kiírttól teljesen eltérő kérdések feltételébe!„

A komment első szabálya:)

2016. márc. 2. 13:07
 38/39 anonim ***** válasza:
50%
Kedves kérdező! Ebben tökéletesen igazad van, elnézést kérek! Annyiban tartozott ide, hogyhasonló korú gyerekem van, de valóban, ennek a feltett kérdésedhez semmi köze. Mikor én voltam ennyi (bármilyen hihetetlenül is hangzik, emlékszem rá) még nem lehetett neten ismerkedni, lévén nem volt net. Mindettől függetlenül bocsásd meg nekem, ha kuncognom kell azon, hogy valaki szerelmes lehet úgy, hogy az életében soha nem látta a másik felet. Rendben, én vagyok matuzsálem, más korok járnak, elfogadom. Azért majd gondolj erre vissza 20 év múlva és röhögj egy nagyot. Persze ez most élet-halál, de ugye nem gond, ha nem veszi ezt mindenki komolyan! A legjobbakat! Ami a kérdésedet illeti. Nem, nem engednélek el én sem, viszont az említett fiút szívesen látnám, nyugodtan meghívhatnád, avygy találkozhatnál vele a saját városodban nyilvános helyen. Elsőre.
2016. márc. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ🙊
2016. márc. 4. 01:40
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!