Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anya nem enged el ahhoz a...

Anya nem enged el ahhoz a fiúhoz. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Van egy fiú,egy éve beszélgetek vele facebookon. Másik városban lakik. Anya folyamatosan azzal jön,hogy lehet egy 30 éves pedofillal beszélgetek. Nyári szünetben úgy volt, hogy találkozunk,aztán közbe jött valami és nem volt tali.. Most ballagok,koleszba akartam menni,mivel utálok itthon lenni. Megtudtam hogy ő koleszos,és pont arra jár amire én akartam menni (esküszöm nem miatta akartam koleszos lenni). Anyuval beszéltem,azt mondt nem mehetek. Most fogok ballagni. A fiú azt mondta ő már jött volna hozzám,de mostmár nem fog, hacsak én nem megyek el hozzá. Utána már jönne. Megbeszéltem vele hogy megyek, megvan már hogy mikor mennék, anyuval is meg volt beszélve hogy elmegyek, erre most közölte velem,hogy nem enged el. Nem tudom, lehet-e neten keresztül szeretni valakit,de úgy érzem hogy ha most nem találkozok vele,soha sem leszek boldog. Sokat veszekedtünk, de mindig kibékültünk,azt mondta nem csak barátként tekint rám és hogy ebben sokkal több van mint barátság. Minden este sírtam amikor veszekedtünk. Ha anya miatt nem láthatom,nem tudom mi lesz velem.. Nagyon sok mindenen keresztül mentem már ez a fiú miatt,és nem akarok túllépni rajta és mást keresni.

2016. márc. 1. 15:00
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
100%
Ha kiderül a talin hogy +40 akkor mit csinálsz?
2016. márc. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
100%
És amúgy is hol ismerkedtetek meg?
2016. márc. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 A kérdező kommentje:
Még koleszba sem engedett el anyám.. Nem mondok el neki semmit,köztünk nincs meg az az anya-lánya viszony. Amint 18 éves leszek,elköltözök itthonról.
2016. márc. 1. 15:58
 24/39 anonim ***** válasza:
Nem ez volt a kérdés :"D
2016. márc. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 A kérdező kommentje:
Neten ismertem meg.. De egyik barátnőm régen egy suliba járt vele,úgyhogy nem +40-es. Csak ezt anyu nem tudja felfogni😊
2016. márc. 1. 16:02
 26/39 anonim ***** válasza:
100%
https://www.youtube.com/watch?v=VpYiH8HCwxY Itt a videó magyar felirattal amit a tizenkettes válaszoló mutatott - azok kedvéért akiknek éppen úgy hiányos az angol nyelvtudása mint nekem. Érdemes végignézni.
2016. márc. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim válasza:

20as vagyok,nézd meg ezt a filmet

Megan is missing

2016. márc. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
73%
Akkor meg a barátnőd is megtudná szervezni ezt..
2016. márc. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
61%
Nem értem miért ilyen negatív mindenki. Nyilvánosan helyen kell találkozni, és ott kiderült, hogy nem egy középkorú perverz ember.
2016. márc. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim válasza:
86%

Egyet értek anyukáddal. Tényleg bármi lehet. Ha nagyon szeretnél vele találkozni akkor meg egy nyilvános helyen vagy nálatok úgy hogy ott van anyukád. Nagyon veszélyes interneten megismert emberrel találkozni. Mielőtt találkozol vele mindenképpen skype-oljatok. ÉS ha kamerában is látod hogy ő az és igazat mond akkor menj csak el. (Ez az én véleményem. Remélem ő lesz az.

Meg még ahhoz a kérdéshez hogy: Lehet-e neten szeretni valakit. Szerintem lehet velem is volt már ilyen. Mi csak 1-szer találkoztunk akkor kb fél órát beszéltünk vagy annyit se. Este beszélgettünk és akkor már úgy éreztem hogy szeretem. Utána meg három napra rá közölte velem hogy ne legyen köztünk semmi (Előtte azt mondta hogy nagyon szeretne megismerni és már vonzódik hozzám) Másnap nem is köszön és utána kiderült hogy csak fogadás volt. Mai napig úgy érzem hogy hiányzik pedig ez már fél éve volt.

2016. márc. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!