Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális, hogy a fiam a...

Normális, hogy a fiam a barátnőjét a tanulás elé helyezi?

Figyelt kérdés
15 éves, elsős gimmnazista a fiam. Lett neki egy barátnője, akivel egy iskolába jár, és az osztályfőnöke panaszkodott, mert az iskolában "nyalták falták" egymást. A házirendben pedig pedig bele van írva, hogy nem szabad ilyet csinálni, fiú és lány között kell lenni minimum 30cm távolásgnak. Ez így le van írva. Illetve elhozta a barátnőjét, és amikor bementem hozzájuk láttam, hogy az ágyba fekszenek és csókolóznak. Több remélem nem volt. Viszont ez a tanulás romlását fogja szerintem eredményezni. Egyébként nem régóta van neki, 1 hete..

2016. márc. 9. 15:51
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
100%

Ez a 30 cm nálam kiverte a biztosítékot.

Méregetik a tanárok a szünetben?

2016. márc. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
100%
A nyakamat tenném rá, hogy egyházi iskola.
2016. márc. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
100%
No igen, ezt megmutattam a gyereknek is, náluk nincs ilyen szabály. Már csak arra lennék kíváncsi, milyen paraméterek alapján lőtték be pont 30 centire.:-)
2016. márc. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
100%
A sulik honlapján fent szokott lenni a házirend, linkeld már be, légyszi (ja, nyilván pont ennek a sulinak nincs honlapja)
2016. márc. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
100%

Én is vallásos suliba jártam, ott ez volt a házirendben: "...a nők és a férfiak kapcsolata, csak az Egyház kölcsönös tiszteletre épülő tanításain alapulhatnak. A

párkapcsolatok mindenki legbelsőbb magánügyét jelentik, amelyek nem tartoznak másokra, ezért a munkahelyen nem

megengedett a kapcsolat külső (testi) kinyilvánítása"

Persze nem sokan tartották be :)

2016. márc. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
100%
#22, szerintem is... nem is adnék gyerekeket soha ilyen intézménybe, hacsak nem a gyerekek maguk követelik... ld. vallásszabadság...
2016. márc. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
19%
25, szerintem meg ennek alapvetőnek kellene lennie, nem csak vallásos iskolában, hanem bárhol az életben. Senkire nem tartozik az, hogy mászik egy pár egymás szájába...
2016. márc. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
98%

"fiú és lány között kell lenni minimum 30cm távolásgnak"


Na ez nem normális! Ki az a retardált, aki ezt kitalálta?


Amúgy ha tényleg nagyon romlani kezdenek a jegyei, meg bukásra áll egyes tárgyakból, akkor lehet szólni neki, hogy figyeljen oda a tanulásra, de ha ez nem történik meg, akkor miért ne érezhetné jól magát a barátnőjével?

2016. márc. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
96%

#27 "ezért a munkahelyen nem megengedett a kapcsolat külső (testi) kinyilvánítása"

Persze nem sokan tartották be :)" - a bigott hülyeségnek már csak ez a sorsa... persze nyilván, ne rendezzen az ifjúság orgiát az osztályterem közepén, de azért egyetlen vaskalapos idióta se várhatja el, hogy az ember a párjával a munkahelyén (vagy az iskolában) úgy viselkedjen, mint egy idegennel - az ugyanis NEM LENNE NORMÁLIS.

2016. márc. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
97%

Fiatalok, hormonok, normális.


Milyen iskola ez? "A házirendben pedig pedig bele van írva, hogy nem szabad ilyet csinálni, fiú és lány között kell lenni minimum 30cm távolásgnak. " Az igazgató előtt smárolnék le egy lányt és fogdosnám. :) Elvileg nem szegem meg a házirendet.

2016. márc. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!