Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális, hogy a fiam a...

Normális, hogy a fiam a barátnőjét a tanulás elé helyezi?

Figyelt kérdés
15 éves, elsős gimmnazista a fiam. Lett neki egy barátnője, akivel egy iskolába jár, és az osztályfőnöke panaszkodott, mert az iskolában "nyalták falták" egymást. A házirendben pedig pedig bele van írva, hogy nem szabad ilyet csinálni, fiú és lány között kell lenni minimum 30cm távolásgnak. Ez így le van írva. Illetve elhozta a barátnőjét, és amikor bementem hozzájuk láttam, hogy az ágyba fekszenek és csókolóznak. Több remélem nem volt. Viszont ez a tanulás romlását fogja szerintem eredményezni. Egyébként nem régóta van neki, 1 hete..

2016. márc. 9. 15:51
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
55%

gondolom fel lett világosítva szex-szerelem témakörben, így felelősségteljes szexuális életet él majd.


ja hogy nem?


...

2016. márc. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
87%
Én sem szeretem nézni mások nyilvános pettingelését, de a fiadék iskolája már túlzásokba esik.
2016. márc. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 acelsziv ***** válasza:
95%

Képzelem, ahogy szigorú tekintetű szarukeretes szemüveges kontyos vénkisasszonyok járkálnak colostokkal a folyosón és mérik a fiúk lányok közti távolságot :D

Az alap az normális a fiadban tombolnak a hormonok.

Viszont a felelősségteljes szexről és arról, hogy hol mit engedjen meg magának elbeszélgethetnél vele.

És ne mászkálj be hozzá kopogás nélkül. Tudod van olyan, hogy magánszféra.

2016. márc. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 Pók Beáta válasza:
98%
Ne haragudj de ha nem vagy rugalmasabb elveszítheted a fiad.Ez neki most mindenek feletti.És igen a hormonok meg a világ is nagyon efelé tereli az embereket.Szinte a csapból is a szex folyik.Próbáld meg egy kicsit okosan megközelíteni a dolgot.Aranyközép utat válaszd.Vegyék vissza magukat az iskolába de ne tiltsd el őket egymástól mert akkor még rosszabb lesz.
2016. márc. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 acelsziv ***** válasza:
48%
Igazából arra kell figyelni, nehogy átessen a ló túlsó oldalára. Ismerős lány végzős középsulisként jött össze "élete szerelmével" és olyan szinten elhanyagolta a tanulást, hogy se az érettségi nem lett meg se a sulit nem fejezte be miatta. Ja és rá pár hónapra szakítottak. A csaj azóta is takarítónőként dolgozik. A fiadnak legyen több esze.
2016. márc. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 A kérdező kommentje:
Persze, a férjem is ezt mondta :). Csak furcsa volt, mert fél éve még visszahúzódó, fiú volt, számítőgép előtt ült legtöbbet, néha kijárt focizgatni, most meg.. De hát ez az élet rendje, változik a világ. És bele gondolva jobban örülök, mintha számítógép függő lenne, vagy valami :).
2016. márc. 9. 16:50
 17/41 anonim ***** válasza:
96%
Változik a világ, ugyan már...13 évesen kaptam az első szerelmes leveleket és az első puszit a számra egy fiútól. Attól, hogy fekve smároltak, egyáltalán nem biztos, hogy eljutnak a szexig is, de azért vegyetek a srácnak óvszert, és apu mutassa is meg (a sodrófán pl.:-)), hogyan kell helyesen felhelyezni.
2016. márc. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
86%

Ez is a tinédzserkorhoz tartozik. Inkább örlj, mert ez valszeg azt jelenti, hogy szociális képességekben jó a gyerkőc, és az hosszú távon többet számít a fejlődése érdekében, mint az, hogy gimi elsőbe milyenek a jegyei. inkább most hülyüljön be a szerelembe, mint harmadikba, amikor viszi a jegyeket a továbbtanuláshoz.


szóval szerintem ne tilts, hanem nevelj. pl egészséges szexuális életre. itt az ideje méhecskékről mesélni...


segítsetek légyszi a projektemmel, és töltsétek ki ezt:

[link]

köszi!

2016. márc. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
22%
Te most tényleg ennyire naív vagy?
2016. márc. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
95%
Teljesen normális... az osztályfőnöknek meg meg lehet mondani, hogy tanítsa a gyereket, ne a kukkoláson járjon az agya:)) Az efféle beteg házirendet meg eleve klotyópapírra kell nyomtatni, hogy aztán lehessen célszerűen felhasználni...
2016. márc. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!