Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az normális, hogy a feleségem...

Az normális, hogy a feleségem a 13 éves fia előtt fürdik/zuhanyzik?

Figyelt kérdés
Behívja a gyereket fogat mosni, vagy ha bemegy magától a gyerek a fürdőszobába, nem zavarja ki!

2016. ápr. 11. 20:14
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
69%
Teljesen rendben van, nincs ezzel semmi gond. Nem idegenek előtt teszi, és nem szexuális indíttatásból mutogatja magát. Ha úgy tenné, az már gond lenne.
2016. ápr. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 szamo77db ***** válasza:
23%
Nem, ez nem normális! Serdülő fiú előtt meztelenkedni! Ezt nem tudom elfogadni!
2016. ápr. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
47%

Szerintem is az a gond, hogy pont serdül a gyerek. Akik jönnek, hogy 20 meg 30 évesen látta a fiú az anyját, az azért más.


Ilyenkor, kis kamasz korban szerintem nem helyes. Ez nem azt jelenti, hogy ha véletlenül meglátja, jelenetet kell rendezni, de direkt nem mutogatnám magam, és nem tennék úgy, mintha a fiú még kisgyerek volna.

2017. ápr. 20. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
De az anyjának gyerek. A gyereknek meg nem "nő" az anyja, hanem az anyukája.
2019. nov. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
Hát persze...
2019. nov. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:

Ennyi beteg embert egy kupacban, akik szerint ez normális.

Ugyanezek mindennek elmondanák ha pl. a papa fürdene a 13 éves lánya előtt.

2019. nov. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!