Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az normális, hogy a feleségem...

Az normális, hogy a feleségem a 13 éves fia előtt fürdik/zuhanyzik?

Figyelt kérdés
Behívja a gyereket fogat mosni, vagy ha bemegy magától a gyerek a fürdőszobába, nem zavarja ki!

2016. ápr. 11. 20:14
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
90%

A feleséged fia, nem a te fiad?

Mert úgy írsz róla, mintha nem az lenne.

Szerintem neked a kapcsolattal van valami gondod vagy a gyerekkel, de egyszerűbb egy ilyen (egyébként nem beteges) szokáson rágódni.

2016. ápr. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
62%
Igen normális . Ne légy féltékeny egy ilyen gyerekre. Mert nálad nagy bajok vannak ha féltékeny vagy .Főleg meg hogy a saját gyereke.
2016. ápr. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
89%

Hát igen.A "feleségem fia".

Kicsit olyan,mintha féltékeny lenne a kérdező.

2016. ápr. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
24%
csak rosszul van megfogalmazva.:D
2016. ápr. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
91%

"Hát igen.A "feleségem fia". "


Minek nevezze mégis?

Nyilván nem közös a gyerek.

2016. ápr. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
88%
Miért lenne baj? Miért ne lenne normális? Mi, nagyrészt, ruha nélkül vagyunk itthon. A gyerekek már 30-hoz közel vannak és semmi gond nincs vele, ha haza jönnek. Ezt szokták meg pici koruktól.
2016. ápr. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
68%

Ha az övé lenne,így lenne helyes,hogy a 13 éves fiúnk előtt..


Viszont,ha az ő fia,és így fogalmazott,akkor elég rideg kapcsolat lehet a gyerekkel,nincs benne az utalás,hogy az ő gyereke lenne.Ez fura saját gyereknél...

2016. ápr. 11. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
33%
Bárcsak bemehettem volna,így mindig a kulcslyuk előtt hokiztam...
2016. ápr. 12. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 A kérdező kommentje:

Nevelt fiam.

egyáltalán nem vagyok féltékeny, de ez szerintem nem normális.

2016. ápr. 12. 09:11
 30/46 anonim ***** válasza:
61%

Nincs baj a családi élettel , majd te csinálsz problémát.!!! Egy egészséges szülő gyerek kapcsolatnál ilyen fel se merülhet.

Megakartam keresni a neten de nem találtam. AZt hogy az ilyen esetekbe , amikor együtt vannak a szülők gyerekek , különböző neműek. A szervezetbe van valami hormon ami ezt abszolút semlegesíti hogy bármit érezzenek egymás iránt szexuálisan. Se nem kivánják meg egymást, se nem utálják se nem jönnek zavarba . De ez csak az egészséges szervezetnél működik.

2016. ápr. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!