Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az normális, hogy a feleségem...

Az normális, hogy a feleségem a 13 éves fia előtt fürdik/zuhanyzik?

Figyelt kérdés
Behívja a gyereket fogat mosni, vagy ha bemegy magától a gyerek a fürdőszobába, nem zavarja ki!

2016. ápr. 11. 20:14
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
83%
semmi baj nincs ezzel, ha nekik nem kellemetlen
2016. ápr. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
82%
Ha a fiút majd zavarni fogja, mert elkezd felnőni és szemérmes lenni, úgyis szólni fog, hogy menjen ki az anyja, vagy nem megy be hozzá.Most még gyerekként gondolkozik és az anyja is úgy kezeli, nem kell ezen csodálkozni. Amúgy én is bemegyek mindkét szülőmhöz, meg be is hívom őket, ha kell valami a fürdőszobába (pl. kinn felejtett törölköző). 22L
2016. ápr. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
73%
Miért is? Csak az a normális, ahogy téged neveltek, meg amik nálatok szokás? Aha, oké.
2016. ápr. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
90%

#12 ne foglalkozz ezekkel, akik leszólnak, érdekes,mi nem mondjuk rájuk,hogy betegek,csak mert konzervatívak


nálunk sem szokás ebből ügyet csinálni,nem lesznek ferde gondolataink tőle, de pl a barátomnak az anyja még a derekát sem kenheti be krémmel a páromnak,ha esetleg fáj neki


nekem az furcsa,neki meg ez, ettől egyik sem lesz jó vagy rossz

2016. ápr. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
75%

Akkor a mi családunk is a "perverzek" sorát erősíti, mert nálunk sincs szégyenlősködés egymás előtt. A naturisták is mind perverzek és pedofilek egytől-egyig!

:D

Kissé túl reagáljátok a dolgot, amíg egyiküket se zavarja, addig nincs gond.

2016. ápr. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
92%
Normális.
2016. ápr. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
96%

Ez kölcsönös,vagy csak az anyát nem zavarja?


Előttem is állandóan öltözködött anyám,őt nem zavarta.

Én viszont nem öltözködtem előtte.


Volt,amikor pl kint felejtette a törölközőjét és megkért,hogy vigyek be,és őt nem zavarta.


Téged azért zavar,mert a gyerek már serdülő vagy,mert különböző neműek?

2016. ápr. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem normális. Lehet, hogy egyeseknek erkölcstelen és gusztustalan, de minden családnál más a szokás. Ettől még nem lesz a gyerek agresszív pszichopata felnőtt korában, csak mert mezítelenül látta az anyját 13 évesen. Gondolkozzatok már, ha annyira nem lenne normális, maradandó nyomot kellene hagynia a gyerekben, egyébként sem kötelező odanézni. Elég nagy ahhoz, hogy döntsön, hogy jó e neki vagy sem.
2016. ápr. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
79%
Exemhez (pasi) meg 25+ evesen is bement az anyja furdes kozben... Sot, a hugat is behivta sokszor,mert hogy a furdes unalamas, es beszelgetni szeretne kozben...
2016. ápr. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
14%
Jaa, azt kifelejtettem, hogy termeszetesen ezek nem normalis dolgok.
2016. ápr. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!