Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az normális, hogy a feleségem...

Az normális, hogy a feleségem a 13 éves fia előtt fürdik/zuhanyzik?

Figyelt kérdés
Behívja a gyereket fogat mosni, vagy ha bemegy magától a gyerek a fürdőszobába, nem zavarja ki!

2016. ápr. 11. 20:14
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
86%

Én egy "meztelen" családból jövök, teljesen ép elméjűek maradtunk egymás látványától. A mai napig végigsasszézok meztelenül, ha valamikor úgy esik, hogy a szüleimnél fürdök. A szemük sem rebben, az enyém sem az ő látványuktól.

Ugyanakkor a férjemet kb. 8 éves kora óta nem látta az anyukája meztelenül.

Én speciel meghalnék, ha fürdés után mindjárt bugyit kéne húzni, nekem kell két perc "szellőzés". Ja, és simán pisilek is a szüleim előtt.

Szóval, lehet, hogy ez mások szemében gáz, de én tök normálisnak tartom egy családon belül. A koleszban én sem adtam ezt elő.

2016. ápr. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
54%
Normális. Ne legyél ennyire vaskalapos maradi.
2016. ápr. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
81%
Neked kell alkalmazkodni. Semmi baja nem lesz senkinek. Nem fogsz a meztelenségtől elkárhozni. És tanulj meg más szokásokat is elfogadni, nem csak az lehet a jó ahogy te csinálod.
2016. ápr. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
76%

"egyáltalán nem vagyok féltékeny, de ez szerintem nem normális.

"


De szerinted miért nem normális?

Azért,mert a gyereke,vagy mert fiú?

2016. ápr. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
68%

Nálunk anyám ha fogat mosok mindig bejön pisilni,mert ő nem bírja ki:d


És simán ki is törli ott előttem:d


Szokások:d..Engem nem zavar,ha őt nem.

Én viszont nem mennék be pisilni,amíg valaki van bent.

2016. ápr. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
70%

"normális szervezetnél így működik"


Szerintem is így van.


Volt egy nagynéném,aki mesélte,hogy mikor gyerekek voltak az anyjuk nem engedte a lányoknak,hogy az apjuk előtt mutatkozzanak,még csak bugyiban sem vagy törölközőben.


Az apjuk bámulta őket,ezért rövid nadrágot sem hordhattak.

Hát igen,ez már beteges.


Mondjuk a sógornője is megvolt neki,szóval ezen nem lepődtem meg,mikor mesélte...

2016. ápr. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
Ėn nem vagyok ilyen tipusú,nálunk senki nem ment be a másikhoz fürdės közben!Unokatestvėremėknėl viszon más a helyzet!Kėt unokahugom van!Náluk teljesen normális volt hogy bemennek egymáshoz!Laktam ott egy darabig,megkėrtem őket hogy nálam ne jöjjenek be,ės elėg ėrdekesen nėztek rám!Aztán pisilnie kellett unokahugomnak bejött,ott kiakadtam aztán többet nem!Viszont náluk egymásközt mėg mindig igy működik pedig 26 ės 18ėvesek!Keresztapám mesztelenül sėtálgat a lakásban,sőt ha wc-re mennek (nem kis dolog) akkor is bemennek egymáshoz!Van hogy minden extra nėlkük,nimcs bennt dolguk csak ugy!Alváskor is bugyi nėlkül alszanak poloban,ės fürdės után is kimennek a konyhára ugy!Ez mindenkinėl ugy van ahogy megszokták!Ėn a fėrjem elött tudok csak mesztelenkedni,zuhanyozni,fürödni!De azt is az elejėn szoknom kellett!Viszont ha Wc-re megyünk nagy dologra hagyjuk egymást,nem megyünk be!Pisinėl nem számit!
2016. ápr. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
36%

Ezért nem szerencsés,ha családi házban egy helyiségben van a fürdő és a wc.


Egyedülállónál vagy párnál annyira nem gáz,de ahol már 2-nél többen laknak ott nem szerencsés.

2016. ápr. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
84%

amúgy szerintem ez még mindig jobb,mint amikor túl prűdek egy családban.


nagynénim mesélte,hogy náluk még törölközőben sem lehetett kimenni,ha az apja otthon volt,mert az anyja ráordított,hogy "mész vissza!".

Hát,ez gázabb szerintem.

2016. ápr. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
81%
nem értem egy hogy normális erkölcsű családban miért kéne problémát okozni annak hogy az fia látja az anyja meztelen testét, hiszen az édesanyjáról van szó, és elég fiatal is. Majd ha a fiút zavarja akkor biztos nem fog bemenni. Vagy ha anyát akkor majd kizavarja.
2016. ápr. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!