Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 100. 000 forint zsebpénz 16...

100. 000 forint zsebpénz 16 éves gyereknek? Ezek normálisak?

Figyelt kérdés

Én nem is értem hogy jut ilyen valaki eszébe!! Ráadásul a lány ruháit meg egyéb dolgait még mindig a szülei fizetik! dísznek meg kap mellé 100 ezer forintot amit nem is költ semmire ha mégis akkor könyvekre! Normális az ilyen szülő??

Én egyáltalán nem adok zsebpénzt a gyerekemnek mert fölösleges. Ha mégis akkor 2-3 ezer forintot és szerintem ez a normális.

Nem is értem a gyereknek hogy van pofája elfogadni ha a szüleinek már nincs esze! Dolgozni meg persze nem dolgozik,én ennyi idősen bőven diákmunkáztam.



2016. ápr. 11. 21:37
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/86 anonim ***** válasza:
53%

"ebben az országban,,?Mi baj ezzel az országgal? Nem a legjobb, oké de egy erős közepes.

Amúgy apám szülei pl gyári munkásként éltek, apám most jőlmenő fogorvos emeletes kertesházzal. Minden lopás nélkül

2016. ápr. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/86 anonim válasza:
81%
Nem ertem miert vagy ezen kiakadva. A ruhait es egyeb dolgait nyilvan nem sajat kolcsegebol rendezi, meg nincs jovedelme. Ha konyvekre kolt, az csak jo, nem cigire meg piara. Egyebkent, nem te vagy az egyetlen, aki ilyen. Oszinten, en is ennyi zsebpenzt kapok. Soha nem villogok, de nem erzem azt hogy ettol en rosszabb lennek mint mas. Sajnos az en osztalytarsaim kozott is vannak olyanok akik emiatt kineznek.
2016. ápr. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/86 anonim ***** válasza:
87%
Kinek kellene, hogy adomanyozzanak?! Mondjuk neked? :-D Szoval adjak oda a vagyonukat es eljenek ok is sz@rul? Ccc..nem vagy szimpatikus az alapjan amiket irsz..Mellesleg ha ez a csalad nem lenne jo modu, neked nem lenne munkad..szoval..
2016. ápr. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/86 anonim ***** válasza:
88%
"ennyi idősen diákmunkáztam" és? kit érdekel? én is diákmunkáztam sokat de nem tettem szemrehányást soha. oké, legyél büszke, csak ne verd a melled.
2016. ápr. 13. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/86 anonim ***** válasza:
97%

Nem értem minek tetted fel ezt a kérdést.

Mi közöd van hozzá ?

Mindenki annyit ad a gyerekének amennyit a lehetőségei szerint tud, szerintem ez a normális.

Meg mi az, hogy (hogy van pofája elfogadni) kedves kérdező szerintem tedd fel magadnak a kérdést , te 16 évesen elfogadtad volna vagy inkább mentél volna diák-munkázni ?

2016. ápr. 13. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/86 anonim ***** válasza:
92%
Ja és a kulcsszavak közül, hiányzik még az irigység.
2016. ápr. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/86 anonim válasza:
97%

"Ahelyett hogy a szegényeknek adnák a pénzt"

na ez megint egy qrva nagy közhely.. ha neked lenni annyi mint nekik, te sem adakoznád el, hidd el.. álszent vagy és irigy kérdező.. ha nálam dolgoznál és látnám ezt a kérdést, biztos kivágnálak én is.

2016. ápr. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/86 anonim ***** válasza:
90%

Jaj, persze, de odaadnád az összeset a szegényeknek... irigy vagy, mint a franc. Persze, aki gazdag, az már lop. Talán magadba kellene nézned, hogy tényleg az-e a jó, amit te csinálsz a gyerekeiddel, vagy amit veled csináltak anno. Arról te tehetsz, hogy csak takarításra vagy jó, és megkeresed a minimálbért, ha szerencsés vagy... inkább tanultál volna jól diákmunka helyett. Pont ezért kell tanulni, hogy az ember ne a csupasz fenekével indítsa el a gyereket az életbe. Ha jól nevelik mellé, akkor tudni fogja, hogy tanulni, dolgozni kell a pénzért cserébe. A lány is OLVAS mellette, képzi magát.


Helyette vered magad arra, hogy jaj, jaj, mekkora király szülő vagy akkor, ha nagy néha 2e Ft-ot adsz a 16 éves gyerekednek HAVONTA. Talán ha adnál és rendszeresen, akkor jobban megtanulná beosztani a pénzét, mint te.

2016. ápr. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/86 anonim ***** válasza:
91%
Komolyan nem értelek. Ha néha adsz is, akkor is havonta 2-3 ezer forintot és ez a normális szerinted??? Szerinted havi 2-3 ezer forinttal mit lehet kezdeni mondd már meg őszintén? Vesz belőle egy kávét és kb ennyi, na jó kettőt... Gondolkodjál már el egy kicsit, mert nagyon komoly problémák vannak nálad az biztos!
2016. ápr. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/86 anonim ***** válasza:
96%
Ha úgy vesszük, rajtad is segítenek. Legalábbis nem hiszem, hogy ők maguk képtelenek lennének takarítani vagy ne lennének háztartási gépek...
2016. ápr. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!