Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy vegyem rá a szüleimet,...

Hogy vegyem rá a szüleimet, hogy ki legyen festve a szobám?

Figyelt kérdés

10 éve nem volt kifestve a szobám, a falak találkozásánál szó szerint fekete a fal. A posztereket leszedtem róla, mert már nem volt kedvem nézegetni őket, ott ahol a ragasztó volt lejött a fal, most fehér csíkok virítanak rajta.

A festés ingyen lenne, mert apám legjobb barátja festő, soha nem kért még pénzt a festésért, csak a festéket kellene kifizetni, de azt is apám barátja venné meg, így jelentős kedvezménnyel jutnánk hozzá. Hozzáteszem, hogy amúgy se vagyunk szegények.

Apám hallani sem akar a festésről, mert ilyet szól, hogy anyám mérges lenne a kupiért, meg a macskák miatt 3 nap múlva ugyanolyan retkes lenne a fal. Nem tudtam, hogy a macskák a plafonon járnak... Igazágból arról van szó, hogy lusta kipakolni meg visszapakolni, mindig azt mondogatja, hogy jövőre.

Senkit nem merek már idehozni, lassan nem tudok mit kitalálni a barátnőimnek, hogy miért nem jöhetnek át. Kifizetném a festéket is, de egyszerűen mindig csak az a válasz, hogy majd és majd.



2016. máj. 15. 15:25
1 2 3 4 5
 11/44 anonim válasza:
100%
Szerintem elég,ha letakarod a szőnyeget.Nylonnal,papírral.
2016. máj. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
80%
Mindenre van kifogásod. Mit vártál? Majd mondunk egy varázsigét, aminek hatására apukád azonnal meggondolja magát?
2016. máj. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
84%
Ne legyél már ennyire életképtelen. Egyik hétvégén fogod magad, megveszed a kellékeket amiket egy korábbi hozzászóló már szépen leírt, kipakolsz, kifestesz és csá. Hány éves vagy? Festeni mindenki tud. Én kb 10 éves korom óta rendszeresen segítettem festeni a korlátot, kerítést, ajtókat, falat, mindent. A szobámat egyedül festettem ki 14 évesen. Szedd össze magad.
2016. máj. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
77%
A szőnyeget bőven elég letakatni nejlonnal, a festő havernál tuti akad az is. De te tényleg nem megoldást, hanem varázsigét keresel..
2016. máj. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 A kérdező kommentje:
Biztos majd 50 kilós lányként emelgetem a dög nehéz szekrényeket meg ágyat egyedül... Mert hogy apám nem enged ide senkit pakolni, ő meg nem fogja megcsinálni.
2016. máj. 15. 16:49
 16/44 anonim ***** válasza:
57%
Húha, 50 kilós lányként nekem is ment egyedül. Ne legyél hercegnő.
2016. máj. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 A kérdező kommentje:
Szerintetek én elbírok egy 50-60 kg-os szekrényt? Ráadásul csak úgy fér ki az ajtón, ha meg van döntve. Valószínűleg ez egyedül kivitelezhető...
2016. máj. 15. 19:03
 18/44 anonim ***** válasza:
49%

Mondd már el, mitől lett fekete a fal ilyen rövid idő alatt!...

Nem takarítotok, vagy dohányzik valaki a lakásban?

2016. máj. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 A kérdező kommentje:

Nevetséges vagy utolsó válaszoló. Mert biztos az tök normális, hogy egy lánynak kell emelgetni egyedül a szekrényét meg az ágyát, amit mellesleg meg se tudok mozdítani, mert az apja ennyire lusta...

Úgy döntöttem fel fogok hozni mostantól mindenkit ide, nem nekem lesz ciki, hogy a nagymenő apám nem tudja kifestetni lustaságból a gyereke szobáját, ami úgy néz ki, mint az okádék. A cigányok igényesebbek ennél.

2016. máj. 15. 19:09
 20/44 A kérdező kommentje:
* a cigányok is igényesebbek ennél, azoknál nincs ilyen retkes fal
2016. máj. 15. 19:09
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!