Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy vegyem rá a szüleimet,...

Hogy vegyem rá a szüleimet, hogy ki legyen festve a szobám?

Figyelt kérdés

10 éve nem volt kifestve a szobám, a falak találkozásánál szó szerint fekete a fal. A posztereket leszedtem róla, mert már nem volt kedvem nézegetni őket, ott ahol a ragasztó volt lejött a fal, most fehér csíkok virítanak rajta.

A festés ingyen lenne, mert apám legjobb barátja festő, soha nem kért még pénzt a festésért, csak a festéket kellene kifizetni, de azt is apám barátja venné meg, így jelentős kedvezménnyel jutnánk hozzá. Hozzáteszem, hogy amúgy se vagyunk szegények.

Apám hallani sem akar a festésről, mert ilyet szól, hogy anyám mérges lenne a kupiért, meg a macskák miatt 3 nap múlva ugyanolyan retkes lenne a fal. Nem tudtam, hogy a macskák a plafonon járnak... Igazágból arról van szó, hogy lusta kipakolni meg visszapakolni, mindig azt mondogatja, hogy jövőre.

Senkit nem merek már idehozni, lassan nem tudok mit kitalálni a barátnőimnek, hogy miért nem jöhetnek át. Kifizetném a festéket is, de egyszerűen mindig csak az a válasz, hogy majd és majd.



2016. máj. 15. 15:25
1 2 3 4 5
 21/44 A kérdező kommentje:
Anyám napi egy dobozzal szív, apám 2 éve már nem cigizik, de azelőtt napi 2 dobozzal elszívott.
2016. máj. 15. 19:11
 22/44 anonim ***** válasza:
70%
Akkor ne vidd ki, hanem csak húzd el annyira, hogy oda tudj férni. Az nem működik?
2016. máj. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 A kérdező kommentje:
A szőnyeg attól nem lyukad ki? Tényleg elég nehéz szekrény.
2016. máj. 15. 19:13
 24/44 anonim ***** válasza:
48%
figyelj, a te szobád a retkes, az téged minősít. Nálunk is dohányoznak anyáék, de az én szobámban mégse putris a fal, persze így 8 év után már nem olyan vakító fehér, de nem is fekete. Én is 50 kilós lány vagyok, és bizony, mozgatom a bútorokat. Egyszerű. a szekrényt oda tudod tolni a szoba közepére, a szőnyeget feltekered, a szekrényig,bútorokat letakarod, és már festheted is a szobát.
2016. máj. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 A kérdező kommentje:
A szőnyeget mégis hogy tekerem fel, ha ott vannak a bútorok? Faltól falig szőnyeg van...
2016. máj. 15. 19:17
 26/44 anonim ***** válasza:

Na, látod ez a baj.

És a Te szobádban dohányzik?

2016. máj. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
2016. máj. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 A kérdező kommentje:
Mindenhol dohányzik, az egész házban. Ha itthon van apám, be se csukhatom az ajtómat, mert ha nem hallom, hogy szól, akkor ki van akadva, hogy én mi az, hogy nem állok szóba vele, így terjeng a füst mindenfelé.
2016. máj. 15. 19:25
 29/44 anonim ***** válasza:
57%

Apukád furcsa egy szerzet az biztos. Nem is értem miért védi itt minden második hsz. azt az érthetetlen jelenséget, hogy egy nyomorult festést nem engedélyez. Mert mi van abban? Mintha újra akarnád bútorozni a házat kábé. Minden évben kifesthetném ha akarnám a szobámat, meg sem fordulna a fejemben, hogy tilos :o.

A szekrényeket meg jóhogy segítséggel kell mozgatni, aki még ebbe is képes belekötni az egy nyomi troll, az ilyenenek ne is reagálj.

Nem lehet valami tanárlátogatásszerű eseményre hivatkozni esetleg?

2016. máj. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
100%
Hogy tekered fel? Ágy betol szoba közepére, szőnyeg azon része felteker. Szekrény szoba közepére, szőnyeg másik része felteker. Kész is.Nem kell kihúzni a szekrény alól, letakarod az egészet és mehet a festés.
2016. máj. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!