Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Tegnap volt a születésnapom,...

Tegnap volt a születésnapom, és ez tök jó meg minden, de: nem vagyok elkényesztetett meleg gyerek, meg semmi, de mit csináljak akkor, ha nem kaptam semmit se születésnapomra a szüleimtől és anyagilag jól is állunk?

Figyelt kérdés
magyarázat

2016. máj. 24. 15:15
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
98%
Az elég gáz, ha a szülő elfelejti a saját gyereke szülinapját. Én is felejtettem már el felköszöntést, de a gyerekeimét soha...Az meg marhaság, hogy 15 évesnek minek az ajándék, legalább valami apróságot+pénzt a huszonéveseimnek is adok, a családi (tortás) felköszöntéskor. Ha ez nem pont a napján van (csak hétvégén járnak haza), akkor fel is hívom őket aznap, amikor a pontos évforduló van, szerintem ez a legkevesebb egy ilyen ünnepen.
2016. máj. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
80%
Ez nekem sem esne jól, ehhez nem kell elkényeztetettnek lenni, a minimum, hogy felköszöntenek és ha másra nincs pénz, vesznek egy csokit, ha pedig pénz is van, akkor elvárható, hogy ahhoz mérten vegyenek ajándékot. Én mindig mindenkinek szívesen veszem az ajándékot, most hogy több pénzem van, már drágábbakat veszek, de mindig hasznosat, vagy egyedit, odafigyelek, hogy korábban esetleg mit mondott az illető, hogy mire vágyik. Szerintem ez így normális. A választ egyébként nem tudom, de a helyedben egyszerűen megkérdezném a szüleimtől. Te szoktál nekik ajándékot adni, felköszönteni őket? Mondjuk 15 évesen nyilván nincs sok pénzed ajándékot venni, de egy figyelmesség, bármi is lehet szülinapi ajándék.
2016. máj. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
93%

Én felnőtt vagyok, és nekem is rosszul esett.


Itt nem maga az ajándék a lényeg, hanem amit kifejez.


A testvérem beszélt valami dologról, amiről soha nem hallottam, utána néztem, megrendeltem neki szülinapjára. Mikor kibontotta, olyan boldog volt, táncikált. Ezzel szemben tőle nem kaptam semmit. És itt nem az ajándék a lényeg, hanem az, hogy ezek szerint ő nem figyel rám, nem érdeklem annyira, hogy keressen nekem valamit, egy ölelést sem kaptam, hogy bocsi, nem tudtam mit venni. Sokkal több van benne, mint egy tárgy, mert annak is örültem volna, ha egy csomag hajgumit ad, az is azt jelentené, hogy figyel, amikor szentségelek, hogy nem találok egyet se.

2016. máj. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy nalatok is igy van mijt nalunk hogy ha hetkoznapra esett pl akkor csak annyit kaptam hogy bolodog szulinapot es hetvegen unnepeltuk mert apum csak hetvegen jott haza ha meg akkor se akk 2 het mulva
2016. máj. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Neken holnap lesz a születèsnapom ès èn se fogok semmit se kapni max felköszöntenek hogy "isten èltessen" az kèsz :D
2016. máj. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
56%
lehet kocsit kapsz, csak még nem ért oda.
2016. máj. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
45%
24 éves vagyok, SOHA!!! nem kaptam a szüleimtől semmit, tortát sem! Tudom nem vigasztal...de van ilyen is :) hát ja...elég gáz :/
2016. máj. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Nem lehet h valami nagy meglepetéd csak még nem érkezett meg?
2016. máj. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy valami nagyobbal készülnek és ez csak az álca, hogy elfelejtették. Azonban nem akarlak ámítani, szóval azért ezt nem lehet tudni.
2016. máj. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
82%

Lehet chippandale-el akartak meglepni a szüleid,csak nem ért rá xdddd


Na,jó,csak vicc.....

2016. máj. 25. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!