Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukám képtelen elfogadni,...

Anyukám képtelen elfogadni, hogy meleg vagyok, mit lehet tenni? 16L

Figyelt kérdés

Tavaly decemberben tudta meg, véletlen. Egy hónappal az előtt, amikorra a vallomást akartam. Mindig hangoztatta, hogy o ugyan úgy szeretne akkor is ha meleg lennek, mert a lánya vagyok. Viszont mikor kiderult, sirt, zokogott azt mondta o nem ezert szult meg, unokakrol álmodozott mindig is.Nem lehetett vele beszélni, elvonult. Teljesen elkeseredett. Gondoltam, persze idő kell neki, nem piszkálom mivel nehéz neki. Aztan egyutt sirtunk, megolelt es azt mondta szeret.

Azt hittem rendben lesznek a dolgok. De aztan vegig azt mondogatta, hogy ez nem igaz, majd elmulik, meg fiatal vagyok. Ez nem igaz, csak bebeszelem magamnak mert ez a meno most. Biztos meg lehet gyógyulni. Azt mondta szo se lehet róla, hogy apanak elmondjuk mert ez változni fog es o sokkal rosszabbul reagálna. Azóta pedig ugy tesz mintha semmiről se tudna. Mindig kérdezi tetszik e mar valamelyik fiu, szinte minden nap. Es meg csak beszélni se tudok vele mert ugy csinál mintha nem hallana.

Ez nagyon faj, nekem anyukám a legfontosabb a világon es szörnyen buntudatom van amiért ezt teszem vele. Annyira próbálok 'normalis' lenni, a barátnomtol is eltiltott, kesobb szakítottunk is mert fajt latni anya szomoru arcát. 2 tantárgyból fogok potvizsgazni(a tanárok nem értik mi tortent,hiszen jo tanulok voltam), a hajam marok számra hullik, orankent kelek fel éjszaka, folyton ideges vagyok es sirhatnekom van, úgy érzem tönkre fogok menni. De ha kiallok magamért, hogy en akkor is az Leszek aki vagyok akkor abba anya fog belerokkani. Es nem akarom tönkre tenni ot.

A mostani helyzet számomra egyszerűen szornyu, mit tehetnek? Lehetnek valahogyan normalis? Amióta az eszemet tudom tetszenek a lanyok, ezen egyszerűen képtelen vagyok változtatni, pedig próbáltam, eskuszom, hogy próbáltam fiúkkal járni de mar maga a gondolat is szornyu, hogy férfivel kene egyutt lennem.


2016. jún. 6. 00:17
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
13%
Remélem valahogy elmúlik ez nálad. Ha nem éled bele magad a leszbikus létbe akkor tényleg helyrebillenhetsz. Sok tininek ez a kor(13-16) elég labilis, ami kihathat a szexuális preferenciákra is, de kinőhető ez a kezdeti zavar, sokaknak sikerült, igaz sokaknak nem.
2016. jún. 6. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 Gábor19750102 válasza:
8%
Szia. Valahol megértem édesanyád reakcióját. Hiszen a saját nemhez való vonzódás nem természetes. Nekem is vannak gyermekeim. Nagyon szeretem őket. Felháborító egy két hozzászólás, hogy édesanyád nem szeret meg hasonló. Igen is szeret téged nagyon. Az a baj , hogy nehezen tudja kezelni ezt a jelenséget. A normális az lenne ha férjed lenne és a férjedtől lennének gyermekeid. Mit is mondhatnék jóra fog fordulni minden ?! Istennek is az a terve hogy szaporodjunk és sokasodjunk. Nem jársz jó útón. A rosszra nem várhatod el azt , hogy azt mondjam hogy jó. Változtatnod kellene valahogyan.
2016. jún. 6. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
78%
Nem szimpatikus az anyukád. Így a hatalmában tartani és érzelmileg befolyásolni egy 16 évest elég undorító. Akármivel kapcsolatban. Mint az aranyhajban a banya. Egy igazi számító hisztérika. Ilyen szintű függés nincs rendben 16 évesen.. hogy ennyire stresszel anyukád véleménye, ő meg magával foglalkozik, nyomoz utánad, és függésben tart. Tudod ki ölelné meg, ha sír mert más vagy mint amilyennek elképzelt. Én leépíteném a kapcsolatot minél gyorsabban, és törekednék arra, hogy önálló felnőtt legyek tervekkel, álmokkal, és tudjam kezelni a kéretlen segítséget.
2016. jún. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
6%

Egy orvost idézek:

"Régen a születése pillanatában látszott, hogy milyen nemű is az illető.

Manapság már úgy van, hogy majd eldöntik magukról a későbbiekben".

2016. jún. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
91%

" Hiszen a saját nemhez való vonzódás nem természetes."

Nem?!

Akkor mondd ezt a többi 1500 fajnak akiknél jelen van!


Csak hogy idézzek is.

"A homoszexualitás több mint 1500 fajnál felfedezhető, a homofóbia csak 1-nél. Ki is a természetellenes ?"

2016. jún. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
86%

" Ha nem éled bele magad a leszbikus létbe akkor tényleg helyrebillenhetsz"


Istenem -.- Még ennyi hülyét! Ilyenkor már igenis tudja magáról hogy leszbikus!!!

Vagy esetleg te kételkedtél benne hogy heteró vagy? Illetve mikor jöttél rá hogy az vagy?!

2016. jún. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
32%
én fiatal kamaszként (kb ekkora korban) igenis kételkedtem hogy hova tartozom, kamasz korban a legtöbb ismerősöm kételkedett hogy ő micsoda és ez normális is. Aztán persze rájöttem, hogy nem leszbi vagyok csak szörnyen béna a fiúkkal való ismerkedéssel ezért ebbe menekültem volna inkább, egy ismerősöm a mai napig azt hiszi hogy leszbi pedig csak minden férfi átverte és a meleg lét útja biztonságosabb számára(lelke rajta) én úgy vagyok vele, hogy a 20 felett is így érzed akkor oké meleg vagy de ha pár év alatt ez az érzés elmúlik akkor csak hormonproblémás kamasz voltál semmi több (és manapság mindenhol ez megy persze mindenki támogatja a hülyeségüket de csak azért mert mostanában a nagy elfogadás a divat). Akkor én komolyan kételkedtem magamban így elhiszem hogy melegnek érzed magad, de nekem ma már férjem van és gyereket szeretnénk szóval idővel kiderül hogy kamaszkorról vagy DNS hibáról van e szó.
2016. jún. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
91%

Semmit nem kell tenned,csak helyreállítani a TE lelki békéd. Anyád csak játsza az eszét nyilván,majd abbahagyja a hisztizést .

Sosem fogom megérteni ezt,3 felnőtt gyerekem van , ha akármelyik meleg lenne egy percet sem problémáznék rajta . Bűntudatot kelteni a saját gyerekemben,olyan dolog miatt,amiről nem is tehet,nem is árt vele senkinek,és teljesen normális,természetes jelenség ... szép szülő az ilyen .


Az a vicc,hogy a célját (legyél hetero) nem éri el,viszont önmarcangolásba taszít,és az egész életed megkeserítheti . Függetlenitsd magad lelkiekben tőle : hiába vagy fiatal,nem felelhetsz meg mindenkinek ,és kizárólag az ő problémája ha nem tudja elfogadni a tényeket,nem a tiéd.

2016. jún. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
77%

Úristen, mennyi homofób ember! Ti vagytok természetellenesek meg nem nornálisak! A nemi identitását az ember nem magáról dönti el, uram atyám. Nekem semmi bajom a melegekkel, pedig 100% heteró vagyok. De azért durva, hogy ennyi kicsit se empatikus, a liberalizmust hírből se ismerő ember van a XXI. században. Kiábrándító. És akkor még valaki meri azt mondani, hogy az 'anya" szereti a lányt, miközben beleolvasott a mobiljába, majd elvette, és csak azzal a feltétellel adta vissza, ha szakítanak, minden nap kocsival hurcolászta és bezárta, hogy ne találkozhassanak, a lány nem tud aludni, a fél haja kihullott, két tantárgyból megbukott, mert az "anyja" idegbeteget csinált belőle. Mindezt nem tíz ember brutális módon elkövetett gyilkosságáért, hanem a nemi identitásáért. No comment.


Kérdező, építsd le a kapcsolatotokat és - amint tudsz, költözz el. Ez a nő kínoz, érzelmileg zsarol, nem érdemli meg még a figyelmedet se.

2016. jún. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
0%
16, lehet hülyézni, de attól még ez egy létező jelenség. ez van.
2016. jún. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!