Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukám képtelen elfogadni,...

Anyukám képtelen elfogadni, hogy meleg vagyok, mit lehet tenni? 16L

Figyelt kérdés

Tavaly decemberben tudta meg, véletlen. Egy hónappal az előtt, amikorra a vallomást akartam. Mindig hangoztatta, hogy o ugyan úgy szeretne akkor is ha meleg lennek, mert a lánya vagyok. Viszont mikor kiderult, sirt, zokogott azt mondta o nem ezert szult meg, unokakrol álmodozott mindig is.Nem lehetett vele beszélni, elvonult. Teljesen elkeseredett. Gondoltam, persze idő kell neki, nem piszkálom mivel nehéz neki. Aztan egyutt sirtunk, megolelt es azt mondta szeret.

Azt hittem rendben lesznek a dolgok. De aztan vegig azt mondogatta, hogy ez nem igaz, majd elmulik, meg fiatal vagyok. Ez nem igaz, csak bebeszelem magamnak mert ez a meno most. Biztos meg lehet gyógyulni. Azt mondta szo se lehet róla, hogy apanak elmondjuk mert ez változni fog es o sokkal rosszabbul reagálna. Azóta pedig ugy tesz mintha semmiről se tudna. Mindig kérdezi tetszik e mar valamelyik fiu, szinte minden nap. Es meg csak beszélni se tudok vele mert ugy csinál mintha nem hallana.

Ez nagyon faj, nekem anyukám a legfontosabb a világon es szörnyen buntudatom van amiért ezt teszem vele. Annyira próbálok 'normalis' lenni, a barátnomtol is eltiltott, kesobb szakítottunk is mert fajt latni anya szomoru arcát. 2 tantárgyból fogok potvizsgazni(a tanárok nem értik mi tortent,hiszen jo tanulok voltam), a hajam marok számra hullik, orankent kelek fel éjszaka, folyton ideges vagyok es sirhatnekom van, úgy érzem tönkre fogok menni. De ha kiallok magamért, hogy en akkor is az Leszek aki vagyok akkor abba anya fog belerokkani. Es nem akarom tönkre tenni ot.

A mostani helyzet számomra egyszerűen szornyu, mit tehetnek? Lehetnek valahogyan normalis? Amióta az eszemet tudom tetszenek a lanyok, ezen egyszerűen képtelen vagyok változtatni, pedig próbáltam, eskuszom, hogy próbáltam fiúkkal járni de mar maga a gondolat is szornyu, hogy férfivel kene egyutt lennem.


2016. jún. 6. 00:17
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
74%

Ühü... persze, kigyógyul meg nyomja el magában, meg még csak tini, majd átmegy stb.


Ti normálisak vagytok, kedves homofób felebarátaim?!


Nyugodtan nyomja el, hogy a viharba ne, úgy ahogy én is elnyomtam évekig. Bizonyára átmegy, haaat persze. Tudjátom mi lett az eredménye, hogy elnyomtam az érzéseim?!

Évekig tartó küszködés, tönrement kapcsolatok, minden szexuális együttlét kínszenvedésének a megélése...gyűlöltem. gyűlöltem a férfiakat és magamat is. Ezt nem leeht elnyomni, és nem is szabad!!!


Anyádról inkább nem nyilatkozom, mert nem akarlak téged bantani még én is...de azért na...

2016. júl. 28. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
100%

Arról, hogy anyád nem normális, írtak már elegen, nem ragoznám tovább.

Inkább arról írnék, más családoknál ez hogy alakult.

A testvérem leszbikus, és nem merte elmondani a családnak, mert félt az elutasítástól. Vergődött, hazudozott, aztán csak kiderült. A szüleink még az elején sem bántották miatta, szeretik, elfogadták. Semmi sem változott az életében, csak hazudnia nem kellett többé.

Nálunk úgy néz ki egy családi összejövetel, hogy én megyek a férjemmel és a gyerekeimmel, ő jön a barátnőjével. Nekünk, felnőttnek-gyereknek így természetes.

Rajta keresztül több leszbikus lányt ismerek. Egyikükről amikor kiderült, pszichológushoz küldték a szülők, ő meg eljátszotta, hogy meggyógyult. Onnantól hazudott, menekült, évekbe került, mire rend lett körülötte. Végül a szülei is elfogadták.

Másikuk rosszabbul járt. Hagyta, hogy megpróbálják átformálni, férjhez ment, gyereket szült. Csak éppen nem mūködött az egész. Idegroncs lett, a gyerekét sem tudta normálisan nevelni. Szégyelte, ami, de nem tudott más lenni, hibáztatta az egész világot.


Kedves Kérdező! Állj ki magadért, legyél az, aki vagy. Édesanyád idővel majd elfogadja, ha meg nem, akkor nem is érdemli meg, hogy az életed része lehessen.

2016. júl. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:

Szia!

Remélem javultak a dolgok azóta, ha nem, nyugodtan írj. Boldog ünnepeket! (-: ^^

2016. dec. 25. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!