Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért volt ekkora baj, hogy...

Miért volt ekkora baj, hogy nem zavartam el a galambokat?

Figyelt kérdés

A teraszunkon van egy nagy leander, és pár hete kinézték maguknak a galambok, és bele is fészkeltek. Mivel nem sűrűn használjuk azt a szobát, nem nagyon volt szellőztetve, tehát nem vettük észre, hogy odaköltözött egy galamb család. Amikor apukám ezt meglátta, nagyon mérges lett, és azonnal kihajította a fészket, meg mindennek elmondta szegény galambokat. Pár nap múlva, megint visszafészkeltek, aztán megint. Aztán apu megint elment itthonról egy jó másfél hétre, és a galambok visszajöttek, én meg nem zavartam el őket, még magokat is vettem nekik, meg vizet is raktam ki nekik. Aztán apu ma hazajött, és mikor meglátta, hogy nemhogy nem zavartam el őket, hanem még etettem is, olyan mérges lett, hogy lekevert két akkora pofont, hogy majdnem elestem. És az egész leandert kidobta az erkélyről, ami azért is bántott, mert az még anyué volt. Én meg sírva bementem a szobámba.

Miért volt ekkora baj, hogy etettem a galambokat? Más szülő is ilyen mérges lett volna?


L/16


2016. jún. 10. 17:44
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
41%
Azért, mert ha odaszoktatod a galambokat, akkor odasz*rnak a teraszra! Vagy talán az etetésük mellet majd naponta fel fogod mosni a piszkukat is?
2016. jún. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem egyértelmű, hogy miért volt baj. Apukád nem akarta odaengedni őket, te pedig még eteted és vizet raktál oda, aztán naivan kérded, mi a baj.
2016. jún. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
79%
Hát apukádnak adok igazat azt az eggyet leszámítva hogy felpofozott
2016. jún. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
De ezek nem piszkítottak oda!
2016. jún. 10. 18:01
 5/29 anonim ***** válasza:
74%
De előbb utóbb úgy is oda fognak piszkítani
2016. jún. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 gnoomage ***** válasza:
65%

Mert a galambok ugye nem szarnak, ők mindig feltakarítják vagy elvarázsolják a jó szagú és könnyen takarítható piszkot...


Simán megértem apádat, én szerintem légpuskával meg csúzlival is megerősíteném azt hogy ne jöjjenek vissza.

2016. jún. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:

Jó, de gondolom ha fölnevelték volna a gyerekeiket, akkor úgyis továbbmentek volna.

És még nem is segített fölhozni a leandert, én meg egyedül nem bírom el, olyan nehéz!

2016. jún. 10. 18:12
 8/29 anonim ***** válasza:
77%
Galambok,oda piszkitotak volna .az erkélyre .én etetek az előkertben cinkét,rigot stb .ott nem gond .
2016. jún. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
68%
Galamb semmi hasznosat nem csinál,csak össze piszkit mindent.
2016. jún. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
58%
Ne szívd mellre, a galambok szelídebbek, mint a faterod. Pedig azok állatok.
2016. jún. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!