Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért volt ekkora baj, hogy...

Miért volt ekkora baj, hogy nem zavartam el a galambokat?

Figyelt kérdés

A teraszunkon van egy nagy leander, és pár hete kinézték maguknak a galambok, és bele is fészkeltek. Mivel nem sűrűn használjuk azt a szobát, nem nagyon volt szellőztetve, tehát nem vettük észre, hogy odaköltözött egy galamb család. Amikor apukám ezt meglátta, nagyon mérges lett, és azonnal kihajította a fészket, meg mindennek elmondta szegény galambokat. Pár nap múlva, megint visszafészkeltek, aztán megint. Aztán apu megint elment itthonról egy jó másfél hétre, és a galambok visszajöttek, én meg nem zavartam el őket, még magokat is vettem nekik, meg vizet is raktam ki nekik. Aztán apu ma hazajött, és mikor meglátta, hogy nemhogy nem zavartam el őket, hanem még etettem is, olyan mérges lett, hogy lekevert két akkora pofont, hogy majdnem elestem. És az egész leandert kidobta az erkélyről, ami azért is bántott, mert az még anyué volt. Én meg sírva bementem a szobámba.

Miért volt ekkora baj, hogy etettem a galambokat? Más szülő is ilyen mérges lett volna?


L/16


2016. jún. 10. 17:44
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
57%

Először is, mi emberek költöztünk az állatok helyére, szóval jogosan akarják visszafoglalni.

A mi erkélyünkön van aktív fecskefészek, mégsem verettük le, és volt már galambfészek is :) én élveztem , tudtam nézni, kikelésüket, szárnybontogatásukat, mindent láttam.

2016. jún. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
80%
Jo szived van. Sajnos nem mindenki turi ezt. Apud valoszinuleg nem akarta, hogy cirkusz legyen a teraszon, de nem kellett volna igy reagalnia.
2016. jún. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
83%
Van az udvarunkban két bazinagy fenyőfa, amin az Isten tudja hány gerlecsalád él. Bármit megadnék érte, hogy elköltözzenek innen, mert az agyamra mennek a folyamatos karattyolásukkal, azzal, hogy folyton fel akarják zabálni a kutyáim elől az ételt, és abból, hogy a szívbajt hozzák rám, mikor nekirepülnek az ablaknak (gyakori eset). Neked nem kellenek? Egy postázást megérne. :D
2016. jún. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
47%
Apádnak nem tetszett és te csak azért is odaszoktattad őket.Ha apád azt mondja ott nem lehetnek galambok,akkor neked bólogatni szabad.Ennyit kell tudnod.
2016. jún. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
30%
A normális reakció az lett volna részedről is hogy csúzlival vagy légpuskával adni azoknak a mocsadékoknak. Apádnak 100%-ban igaza van.
2016. jún. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
60%
Apád egy idióta.
2016. jún. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
4%
2016. jún. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
47%
Apád egy agresszív állat. Ha nincs is igazad, akkor is el lehet mondani, hogy mi vele a baj, miért nem engedi stb. nem pofon vág, meg kivágja virágot az erkélyen. És akkor még csodálkoznak a szülők, hogy milyen a gyerekük. Mert magyarázni, indokolni luxus neki, csak elvárják, hogy prancsra csináljon mindent, mint 3 éves korában, ha meg nem megy, akkor gyorsan leütik, amiből a gyerek még mindig nem érti mi a gond, csak azt, hogy jobb, ha a legközelebb úgy csinálja, hogy ne tűnjön fel, mert apa nagyot üt, ha rájön.
2016. jún. 11. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
9%
Fecske hasznos madár ,mint cinke ,harkály ,rigo.igy ök szivesen ,látot vendégek mi előkertünkbe is .van cinke golyo is kint mindig az orgona bokron .viszont
2016. jún. 11. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%

Meg értem apudat, hogy erkélyre nem akar. Mindenképp oda piszkítanak. Sajna, még ha szorgosan takarítod, akkor is könnyen kimar dolgokat. Szóval, nem oda valók.

Az elintézési mód, viszont nagyon nem emberi volt. Talán, fél, egy óra beszélgetés után megérted, mik az indokai. A pofonok viszont, csak félelmet keltenek. Az meg max pszichiátriára vezet.

2016. jún. 11. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!