Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért volt ekkora baj, hogy...

Miért volt ekkora baj, hogy nem zavartam el a galambokat?

Figyelt kérdés

A teraszunkon van egy nagy leander, és pár hete kinézték maguknak a galambok, és bele is fészkeltek. Mivel nem sűrűn használjuk azt a szobát, nem nagyon volt szellőztetve, tehát nem vettük észre, hogy odaköltözött egy galamb család. Amikor apukám ezt meglátta, nagyon mérges lett, és azonnal kihajította a fészket, meg mindennek elmondta szegény galambokat. Pár nap múlva, megint visszafészkeltek, aztán megint. Aztán apu megint elment itthonról egy jó másfél hétre, és a galambok visszajöttek, én meg nem zavartam el őket, még magokat is vettem nekik, meg vizet is raktam ki nekik. Aztán apu ma hazajött, és mikor meglátta, hogy nemhogy nem zavartam el őket, hanem még etettem is, olyan mérges lett, hogy lekevert két akkora pofont, hogy majdnem elestem. És az egész leandert kidobta az erkélyről, ami azért is bántott, mert az még anyué volt. Én meg sírva bementem a szobámba.

Miért volt ekkora baj, hogy etettem a galambokat? Más szülő is ilyen mérges lett volna?


L/16


2016. jún. 10. 17:44
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
65%
Tehát apád elugatta neked, hogy nem lesznek galambok a teraszon. Elugatta ugye? Igen! Erre te nagy ívben sz_artál rá, most meg meg vagy lepődve. Mi nem ismerjük apád, de te nyilván igen, tehát azt is tudnod kellett, hogy agresszív. Szóval mond már meg nekem, mi a pitsáért provokálod szándékosan?
2016. jún. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 MZ.per.X ***** válasza:
51%
Mondjuk ilyen sötét gyereknek mint a kérdező én is leküldtem volna azt a két pofont ha így provokál és teszi a hülyét.
2016. jún. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim válasza:
41%
Az írásod alapján a galamboknak több eszük van mint az apádnak. Ezért szeretem jobban az állatokat az embereknél. Sajnálom, hogy ilyen emberrel kell együtt élned.
2016. jún. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
Nem provokáltam, csak szeretem az állatokat! Ő úgyis alig van itthon, 2-3 hetente hazajön pár napra, akkor neki nem mindegy, hogy vannak-e ott galambok, vagy nincsenek? Én gondoztam volna őket, takarítottam volna utánuk. És nem hiába nézték ki anyu leanderét, biztos érezték rajta, a szeretetet, amivel mindig gondozta!
2016. jún. 11. 19:50
 25/29 Skorpió87 ***** válasza:
0%

Azt ne felejtsd el, hogy 18 éves korodig apádtól függsz és nem semmibe kellene venned, amit mond, attól függetlenül, hogy ritkábban jár haza, még rájön/rájöhet dolgokra.


Van otthon háziállatod ? Nem azért kavart fel az egész, mert szeretnél ? Ha így van ezt megbeszélheted vele.


Nem így kellett volna reagáljon, de azért a többedik alkalommal bosszantotta fel a dolog, hogy befészkelték magukat, te meg aszisztálsz is hozzá...a háta mögött ! Ha nem fogadja el őket, akkor meg kénytelen vagy engedni, majd fészkelnek máshová, feltalálják magukat !

2016. jún. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
63%
Nem olvassátok? Az anyukája szeretetét érzik. Milyen csodás...aranyos gyermek vagy :)
2016. jún. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
Nincs háziállat, mert apa nem engedi. Én nagyon szeretnék menhelyről örökbe fogadni egy kutyát, de azt mondta, ki van zárva, házba nem való kutya, majd ha elköltözök akkor olyan, és annyi állatom lehet, amennyit szeretnék!
2016. jún. 11. 21:39
 28/29 anonim ***** válasza:
A kutyával tényleg sok baj van. Cukik meg minden, de nagy felelősség.
2016. jún. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Apádnál a baj már nem kicsi, ekkora ügyet csinálni pár madárból, mintha emberevő szörnyek lennének.
2016. jún. 12. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!